Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

*****Jaaga🌻 To już nie dlugo ;) Ale widze że sie nie przepracowujesz za bardzo :)- tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się dzisiaj napracowałam, a teraz zbieram siły na popołudnie dla mojej córeczki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jak Wy piszecie- to ja nie mam czasu, ja ja pisze- to Was nie ma :) :) :) Ten tydzien dla mnie jest wyjatkowo dluugggiiii.... Pracuje troche dorywczo... A Wczorajszy dzien to juz mogl by miec z 30 godzin w dobie :). Pekla nam rura w piwnicy i trzeba bylo poszukac fachofca ktory tym sie zajmie, obdzwonilam parenascie firm i w koncu ktos przyjachal i to zrobil. no i decyzje podjelismy o remoncie wszystkich rur. Ne chce miec znow niespodzianek. Co to tego co tu zaszlo- nic nie powiem... przemilcze... Basiasz- to za tydzien ta operacja ? A co do telefonii - to moi rodzice maja Plusa i chwala a Orange ma tesciowa- i narzeka. Ognik- my tez czekamy na cieplo by pieluszki pozbyc sie. Juz aia mowi si i kupa lub fuuu ale po tym jak zrobi juz w pieluszke :). Ania beczy, lece do niej, PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Magda :-) Nie gratulowałam Ci jeszcze z okazji skończenia szkoły, więc niniejszym to czynię: GRATULACJE 🌻 Podziwiam Cię naprawdę za wytrwałość. A remontu nie zazdroszczę... Całe lato miałam budowę w mieszkaniu :-P Ja też czekam ciągle na ciepło żeby skończyć z pieluchami, ale prawdziwa wiosna robi nam na złość . Już mam dla małego takie małe słodkie majtaski, ale chyba muszę kupić jeszcze ze 30 par, bo pewnie na początku co chwilę będzie wszystko mokre :-D No i przy okazji nocnika mamy nowe słowo \"sisi\" ewentualnie \"sisi nie\" jak się nie uda. Ubogi ma repertuar jeżeli chodzi o mówienie, ale wzbogaca się powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******ognik Gratuluję. Z tym sikaniem to rewelka. To duże postępy. Nawet nocnik przyniesie. Nasz ma tez melodyjkę ale jakiś on lewy. Bo raz sie zaciął i wsadziłam go do szafy czekajac az przestanie i o nim zapomniałam. Wieczorem jak szliśmy spać mój mąż mówi do mnie: co to gra? :P Damian tj Ania Magdasz mówi ze zrobił fo fakcie ale tylko kupę. O sikaniu niewiele mówi. *****Kalla Własnie o tym modelu słyszałam dużo złych rzeczy. Podobno pierwsze serje były bardzo ferelne. Zacinały sie klapki, klawisze itp. Powiedziała mi to babeczka z Orange. ****magdasz Fajnie ze piszesz. No to miłego remontu. Tak operacja za tydzien w piątek. Ale sie wkurzyłam bo dzis jakieś fluczki sie pojawiły. A wieczorem temeratura 37,1.... Jak zachoruje to znowu sie wszystko przesunie. Fuck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki. Idę wcześniej spać bo jutro wczesniej pobudka. Mam zjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****basiasz🌻 przepraszam ze pytam ale ja nie jestem w tmacie ;( o jaka operacje chodzi??? miłej i spokojnej nocy życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian chyba ma afty. Dzis na języku zauważyłam plamkę białą identyczną jak ta zgryziona przez Damiana po drugiej stronie języka. Nie sądze aby to był przypadek. Dwie takie same po obu stronach. Poszłam do apteki aby cos kupić zniczulającego aby sie nie gryzł. Opisałam obajwy. Aptekarka dała mi Hasco Sept mówiła ze jest lepsze i tańsze niz Tantum Verde. Znieczula, ma dzialanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Odkaża. Nie ma nic innego dla takich maluszków. Dla starszaków jest do płukania jamy ustnej. I w ulotce przeczytałam o aftach. Sprawdziłam na str internetowej i Bingo. Tym bardziej ze aftom twarzyszy gorączka. I moze byc to skutek przyjmowania długiego antybiotyku. Damian brał 3 tygodnie temu przez okres prawie 14 dni. ****MałaHPW Damian ma przepuklinkę mosznową lewostronną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam ze poprostu zagryzł sie w język i teraz mu drazni to i gryzie. Afty podobno znikają samoistnie po 3-4 dniach. Przy tym jest Damian marudny, gryzie w nocy, mało je. Jednak w poniedziałek pójdę upewnic sie okiem lekarza co to tak naprawdę jest. Podobno cholernie boli. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhu............... dzieńdobry............... jest tu kto??????? co takie pustki? oj wy weekendowe balowiczki ;) milego poniedziałku życzę- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka 2006
podtrzymuję stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość że poniedziałek był wczoraj, to jeszcze padało przez cały dzień i było strasznie zimno. A mój smyk jak pada deszcz albo wieje silny wiatr jest niemożliwy. Jest bardzo wrażliwy na pogodę. Już się nie mogę doczekać prawdziwej wiosny. Będę zabierać małego na boisko żeby się wybiegał i zmęczył, to może nie będzie miał siły rozrabiać w domu. Najgorsze jest to, że on biega jak szlalony po mieszkaniu i się obija o wszystko. Muszę przyznać, że Igor jest bardzo muzykalny. Już w brzuchu rozpoznawał swoje ulubione piosenki. Teraz jak słyszy fajną muzykę to zaczyna tańczyć, wczoraj nawet figury próbował robić - w TV była \"jaka to melodia\" - patrzył w telewizor i próbował naśladować tancerzy. Ale mieliśmy ubaw :-D Pozdrawiam Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ognik moja Kornelia tez jest muzykalna :) Wczoraj mąż montował kinkiety, a ona boi sie wiertarki :( Zabrałam ja do jej pokoju, zamknełam drzwi i pusciłam stare kasety z piosenkami dla dzieci i mówie do niej: tańczymy, robimy dyskotekę. Kinkiety dawno powieszone, a ja mam przechlapane :) Bieze mnie za ręke, prowadzi do pokoju, koniecznie zamyka drzwi i mówi: musika, tańcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak mojemu też jak się coś spodoba to potem mi spokoju nie daje. A najbardziej lubi jak go biorę na ręce i tańczymy walca, ma taką dostojną minę wtedy. Ale odczepić się potem już nie chce, tylko przychodzi do mnie i ciągnie, kładzie moje ręce na swoich bokach i się przytula. A mnie już ciężko nosić takiego klocka, no ale cóż, za ten szczęśliwy uśmiech dużo jestem w stanie znieść... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja juz się nie chce ode mnie odczepic jak tylko wrócę do domu z pracy :) Jest taka słodka i czasami nie wiem skąd u niej jakieś teksty, których my nie uzywamy. Wczoraj rano stała przed telewizorem jak pokazywali padający śnieg w Londynie, a ona: śnieg! pada! Jeziuś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"śnieg! pada! Jeziuś!\" - dobre :D Mój Krzyś tez tańczy jak tylko usłyszy muzykę, a jak mu powie śpiewaj to on zaczyna mruczeć pod nosem ;) Ale mamy ubaw ;) ... po pachy! a tak w ogole to CZEŚĆ ja tylko na chwilkę wskoczyłam na kafe, żeby zobaczyć co u Was. Mam dużo roboty w pracy, wiec uciekam, a wieczorkiem też nie bede bo w domu mam zepsuty komputer :( jest w serwisie do konca tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( witajcie..... choć tu takie pustki że tylko na echo mogę liczyć.... co sie dzieje dziewczyny że nie dajecie znaku życia????? pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez daje znak, tylko nie miałam czasu. Od rana awarie, no a potem byłam u dentysty. Melduje, że już mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do tyłu, bo moje dziecko o 3 w nocy mnie zukało po mieszkaniu. Jak się zorientował że jestem w łóżku to już mnie nie opuścił. Spychał mnie z łóżka i budził co chwilę żeby dać buziaka. Jak prosiłam żeby poszedł do siebie to się obracał na drugi bok :-D Łobuziak mały. On teraz odsypia już 4 godzinę, a ja sprzątam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale piekny dziś dzien mamy :D az sie chce zyć! Zaraz ide do swojej szefowej z wnioskiem o wolne na jutro, ciekawe czy się zgodzi. Mam 16 godzin nadliczbowych i mam zamiar je odebrać, nie mam zamiaru pracować charytatywnie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeste zła 😡 od rana znowu awaria systemu bankowego! POoza tym przyjechała moja mama i zajmuje się Kornelią. Chciałam po południu pojechać z synem na zakupu i kupic mu buty i marynarke bo niedługo ma tesy na koniec gimnazjum. Chciałam skorzystać z okazji, że moja mama jest i posiedzi z Kornelią, a tu dupa! Moja babcia zadzwoniła, że moja mama ma do niej przyjść, ale...SAMA! Może ma ku temu powody, juz ma swoje lata i może cos w tym jest, ale mnie zrobiło sie przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dostałam zgode od mojej szefowej! Jutro mam wolne! Ciesze się, bo bede mogła z Krzysiem troche więcej czasu spędzić, bo w sobote mam byc pod telefonem (w razie czego przyjść do pracy :( ) Jagga - no to masz prawo być wściekła. Tak to jest Moja Droga... Jak sobie coś zaplanujesz, to zazwyczaj nie wypali. Jak tak bynajmniej mam ;) Edytka, Iskierko co u Was???? Jak sie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×