Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Hej Dzięki dziewczyny za wszystkie życzonka... Dziś ide do lekarza na usg wiec co nieco będe wiedziała więcej... A tak pozatym dalej mnie mdli, a jak ide do supermarketu gdzie są różne zapachy to już wogóle szkoda gadać... Wogóle niemoge jesć słodkiego, normalnie mnie odrzuca... Sama nie wiem jak to bedzie z 3 dzieciaczków ale Ada jest już duża, A na wiosne Dawid już też bedzie prawie 3 latkiem, w przyszłym roku od września chce go wysłać do przedszkola, no ale zobaczymy jak to będzie... NO to dziewczyny starajcie się o kolejnego dzieciaczka.... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia to napisz nam jak było na wizycie. Edytko Bartuś bardzo zazdrosny. Dzisiaj przyniósł mi listonosz matę edukacyjną (bo do Bartka miałam pożyczoną od koleżanki i oddałam, więc do Adasia musiałam kupić) i normalnie Bartek dostał jakiegoś szału. Nie kazał wogóle położyć Adasia. Sam się kładł i wogóle zachowywał, jakby w życiu zabawki nie widział. Umęczyłam sie z samego rana, ale potem mu przeszło i leżeli oba na macie. Czasem brakuje mi sił, no i nie wyobrażam sobie trójeczki, no ale cóż......................... czasem nie mamy wpływu na to, co nam los przeznacza. :D Fajnie, bo byłoby bardzo mało dzieci na Świecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta wyslalam ci emaila co do NK na twoj adres jaki masz wskazany na kafe,dostalas go? pozdrawiam i zycze udanego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Byłam wczoraj u lekarza, i niby wszystko ok, tylko stwierdził na usg, że jeszcze słabo widoczne i nie mogł określić wieku dziecka, ale powiedzial że mam przyjść za miesiąc i juz wszystkiego sie dowiem. Troche sie bałam bo zmieniłam lekarza ze względu na szpital bo teraz chce by moje dziecko urodziło sie w wodzie, a tylko szpital w Raciborzu troche dalego od mnie umożliwia takie porodu, poztym maja komfortowe warunki jak na panstwowy szpital i wiele dobrych opini, jedyny minus to ten że trzeba do niego jechac dobre 30 minut od mojego domu samochodem. Lekarz okazał sie ok, i naprawde ma dobre podejscie. A tak pozatym zazdrość u dzieci jest nie unikniona, ja miałam róznice 5 lat a córka miała czasami napady złości połączonej z zazdrościa, ale na szczeście to szybko mineło ciekawe jak bedzie teraz ??? Ale to jeszcze sporo czasu więć sie ma zapas nie martwie. U nas fatalna pogoda leje i jest zimno, dzisiaj byłam sama w pracy i myślałam że w taka pogode bedzie luz, a miałam tyle ludzi że teraz nóg nie czuje...Ale to tylko cieszyc sie trzeba... Starsza córka miała wczoraj jakieś zatrucie pokarmowe i jeszcze dziś ja trzyma. leży plackiem mam nadzieje że to nic poważnego... Za 2 tygodnie wylatujemy do Londynu na roczek Chrześniaka, no i troche tam zabawimy , dlatego nie chce żeby teraz córka opuszczała szkołe, to przecież 1 klasa a nauki co nie miara...dziewczyny ja czasami mam problem z jej zadaniem a co bedzie póżniej hahahha... Ale się ropisałam już zmykam pappaaa Inesko pośle ci też moje dane z naszej klasy to mnie znajdziesz Pozdrowionka Przyłanczam się do apelu Edytki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko adres dostalam i juz cie mam:P mamuska duzo zdrowka dla adrianki a caly porod jest w wodzie?u nas tylko do pelnego rozwarcia mozna sie pluskac a potem siup na wyrko:P teraz przy porodzie bylam na tej sali ale ze wzgledu na polozenie posladkowe i szybkie rozwieranie nie moglam wejsc...moze przy nastepnym:P nie boisz sie leciec w tak wczesnej ciazy:bo podobno zmiana cisnien czy cos takiego zle dziala/ a pochwale sie ze dzis rano zuz astwierdzila ze nie chce \"puszki\" tylko majtki i pieknie wola \"mama siusiu\" a ja niczym perszing lece i nie zdarzyla nam sie wpadka.na noc zalozyma puszke i mam nadzieje ze nie byl to jednodnoiw wyskok:P no to milej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jest tu kto?????] dodalam nowe zdjecia na bobasy wiecie zalozylam wczoraj spiralke i brzuch mnie n#$%^^^la a w dodatku lekko plamie.podobno minie po 3 dniach.macie jakies doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko niestety ja nie mam i raczej nigdy nie bede miala takiego doswiadczenia,bo spiralka jest ostatnią rzeczą jaką bym zrobila :( nie zcierpialabym uczucia miec cos w sobie \"obcego\" A ty nie za wczesnie ta spiralke sobie zalozylas?? aa i widzialam zdjecia, Maja przeslodka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesko chcialam tobie napisac ze oliwka zrobila sie blondynka?bardzo mnie to zdziwilo bo ostatnio byla brunetka:Pprawie jej nie poznalam.sliczna jest i ma takie duze oczy ,a tobie w tej nowej fryz tez jest do twarzy. moja gin porobila wszystkie badania i byly ok i powiedziall ze mozna zakladac,mnie juz brzuch nie boli ale wciaz lekko plamie.seksiku jeszcze nie bylo wiec niewiem jak to bedzie:)i czy bartas cos bedzie czul:P:P a tak wogole to to nic a nic jej nie czuc.tabletki nie wchodza w gre bo ja zyje bez zegarka :P pozdrawiam.a i jeszcze jedno piszesz jeszcze blog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko dzieki bardzo. Tak to prawda,Oliwce wyjasnialy wloski,ale mysle ze przez slonce. Z tego co pamietam, w tamtym roku tez jej tak wyjasnialy. A co do bloga,tak jeszcze go ciągne,bedzie juz ze 3 lata ;) buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,gdzie jestescie??? poczytalam sobie nasze stare forum, stare dobre czasy.Znalazlam nawet nasza tabelke,ale ta jakas jest malutka. Pamietam nasze I forum,ktore nam usuneli,tam to byla tabelaaaaaaa :) Swoja drogą,to ciekawe co u Zuzki 715 i Kamili 80, pamietacie je jeszcze? Pozdrawiam aaa i wkleje tak sobie tabelke a co tam :) NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280........... mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280........... mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. Jaaga.....Kornelia..26.07.06....2700....52.......16.........10.800 81 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc po długiej nieobecności,coś mnie tknęło żeby Was odwiedzic i widzę że jednak jakoś forum istnieje a ja myślałam że juz dawno go nie ma.U nas po staremu,Alan rośnie jak szalony,tylko patrzę jak kolejne spodnie robią się za krótkie,obecnie ma 92cm wzrostu i waży 14 kg,z jedzeniem jak zwykle po swojemu czyli przeważnie na widok łyżki ucieka,siusia do ubikacji ale na noc oczywiście zakładamy pieluchę,bardzo dużo mówi i z dnia na dzień coraz więcej a mnie to chyba najbardziej cieszy,jak każdą mamę zresztą,ogólnie jest bardzo grzecznym dzieciątkiem w porównaniu do swioch dwuletnich kolegów.Cieszy mnie również to, że Alan wcale nie choruje chyba dlatego że faszeruję go cały czas tranem ,który uwielbia i sam woła. Miło mi ,że o mnie jeszcze pamiętacie,pozdrawiam wasze słodkie dzieciaczki i was,wpadnę niebawem papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila chyba podpisik już nie aktualny, bo masz napisane, że Alanek waży 8 kg :) :D To fajnie, że dzieciaczki nam zdrowo rosną. Ja obserwuję Adasia i z dnia na dzień widzę, że rozwija się zybciej niż Bartek - to chyba tak jest, że drugie jest szybsze :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinki slicznotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie Gratuluję wszyskim mamusiom nowych pociech :) dziewczyny próbuje was znależć na nk i nic.... podeslijcie mi linki na pocztę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaHPW jak mam ci wyslac skoro nie masz emaila podanego. Napisz mi swoj profill na moj adres agnieszkkaa@vp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko.....!!!!!!!!!!!!!! Myślałam że tyle strsaciłam a tu taaaaakaaaa lipa, takie pustki. Trzeba coś tu zmienić:D Co u Was słychać ? Jak tam świeże mamusie i ciężarówki? U nas po staremu praca-dom praca-dom... czasem myślę że z 2 dzieci nie dałabym rady. Idę na \"Mam talenT\" ale potem tu wrócę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po \"mam talent\" Karo znalazła przyjemniejsze zajęcie hehe :) pozdrawiam i miłej choc zimnej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEee no to widzę że jednak tu jeszcze wpadacie:D:D:D Faktycznie już nie wpadłam tu po \"Mam talent\" ale szczerze nawet nie pamiętam co potem robiłam. Na pewno o dziwo wysłałam smsa na tych co wczoraj przeszli, bo pierwszy ich występ na castingu wzruszył mnie do łez, a że jestem po fizjoterapii na AWF ludzkie ciało jest mi bliskie:) wczorajszy pokaz już nie wzbudził we mnie takich emocji, ale co tam... za dużo jest TYCH śpiewających talentów. Idę przenieśc Majkę bo zasnęła na nogach męża na podłodze podczas jego nauki na jakieś szkolenie.Jakże żadki słodki widok tego małego diabełka:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tk sprawdzałam czy jeszcze pamiętam hasło.... Jakoś tu cicho i pusto... U nas wszystko ok , dzieci zdrowe a dzidzia w brzuszku tez rośnie zdrowo... Termin mam na 23 kwietnia... Jeszcze nie wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka, ale ważne ze wszystko narazie ok, ja zreszta tez dobrze sie czuje, niestety brakuje mi czasu na wszystko...praca dom i tak wkółko... Dzisiaj mieliśmy Mikołaja w gminie takiego dla wszystkich dzieciaczkow, Dawid był zachwycony jego prawdziwa brodą... Jak zwykle po Mikołaju mnóstwo nowych zabawek już nie ma gdzie tego układac... a zaniedługo święta... przynajmniej w tym roku o mina mnie gruntone mycie okien i wszystkiego co wysoko, bo mi nie wolno takich prac wykonywac.... Piszcie jakie plany na świeta i co planujecie czy kupiliście pod choinke swoim dzieciakom.... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze, że jednak zaglądacie. Mamusia fajnie, że wszystko u was w porządku. U nas tez nie najgorzej, chociaż mnóstwo zamieszania. A co do gangliona to wiem o co chodzi, mój sym mial usuwany w październiku z prawego nadgarstka :( Nie bolal go, ale przeszkadzał. Teraz na razie jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×