Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Ocho widzę,że z tym naszym forum to jakiś poważniejszy problem Ja też nie mogę się tam dostać. Dobrze,że została stara poczciwa kafeteria. Kikuś przy okazji składam spóźnione rzyczenia dla Natalki. Postanowiłam sobie,że złożę jej w sobotę, ale za cholerkę nie udało mi się wyospodarować ani chwilki. Cały dzień jak nie z Adasiem to przy pakowaniu, a potem pojechaliśmy z miśkiem pa pa zrobić przed wyjazdem, no i od wczoraj jestem już słomianą wdową. Więc dla Natalki wszystkiego naj naj naj lepszego, samego słoneczka na codzień, uśmiechu na ślicznej buziuni i zero zmartwień w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ja też nie mogę wejść na forum kurcze ........ :( Ciekawe co się stało .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj juz nie mozna wiec pewnie znów wrócimy na to forum :) Chyba że awarie szybko naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Ja chciałam WAM wczoraj opisać pobyt w Polsce ale niestety juz od wczoraj nie mogłam dostać się na nasze forum, zrobie to jak już będzie naprawione. Dojechalismy szczęśliwie, jechalismy krocej niż do Polski o 5 godzin. Bardzo mi cięzko, jestem teraz sama, Artur w pracy. Mam Wam tyle do opisania że szok, chyba będe ze dwa dni pisać... Bardzo bym chciała być w Polsce, nie mogę powstrzymać łez...ehhh to zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko kochana wypłacz się w nasze rękawy-może lżej Ci się zrobi kochana. Matko- nie wiem co Ci powiedzieli ci lekarze, ale tak strasznie mi Cie szkoda. Widze jaka jesteś smutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko 🌻 ❤️ 😘 Dziękuję za smsa, nie odpisywałam bo nie mam obecnie karty i ciągle zapominam jej klupić:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. No ja tez sie nie dostałam dzis na forum wczoraj jeszce wieczorem zdązyłam napisac ale potem już były problemy z dostaniem sie a dzis to już wogle. Jeszce do tego miałam problem z dostaniem sie na te bo nasze wiosenne nie chciały sie otworzyc mysłałam ze mnie cholera wexmie.Dobrze ze te forum nam jeszce pozostało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. No ja tez sie nie dostałam dzis na forum wczoraj jeszce wieczorem zdązyłam napisac ale potem już były problemy z dostaniem sie a dzis to już wogle. Jeszce do tego miałam problem z dostaniem sie na te bo nasze wiosenne nie chciały sie otworzyc mysłałam ze mnie cholera wexmie.Dobrze ze te forum nam jeszce pozostało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w sobotę z moim miśkiem u teściów- nie chciałam mu robić przykrości przed wyjadem, ale sam się przekonał na własne oczy,że teściowi i tak się nie chciało ze mną gadać- a może mu było wstyd-ale ja mam to gdzieś i też z nim nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w sobotę z moim miśkiem u teściów- nie chciałam mu robić przykrości przed wyjadem, ale sam się przekonał na własne oczy,że teściowi i tak się nie chciało ze mną gadać- a może mu było wstyd-ale ja mam to gdzieś i też z nim nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. No ja tez sie nie dostałam dzis na forum wczoraj jeszce wieczorem zdązyłam napisac ale potem już były problemy z dostaniem sie a dzis to już wogle. Jeszce do tego miałam problem z dostaniem sie na te bo nasze wiosenne nie chciały sie otworzyc mysłałam ze mnie cholera wexmie.Dobrze ze te forum nam jeszce pozostało:))o i znowu coś szwankuje jak mi tego nie wyśle to zabije normalnie sie wkurzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w sobotę z moim miśkiem u teściów- nie chciałam mu robić przykrości przed wyjadem, ale sam się przekonał na własne oczy,że teściowi i tak się nie chciało ze mną gadać- a może mu było wstyd-ale ja mam to gdzieś i też z nim nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w sobotę z moim miśkiem u teściów- nie chciałam mu robić przykrości przed wyjadem, ale sam się przekonał na własne oczy,że teściowi i tak się nie chciało ze mną gadać- a może mu było wstyd-ale ja mam to gdzieś i też z nim nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ❤️ ważne że dostałas smska. Dziś postaram sie wysłac foteczki. Mlenko ❤️ Wszystko opiszę na naszym forum jak naprawią. Kochana tych łez jest sopro, przygotuj się na powódź. Jesli odbiera się nam największe marzenie życia cięzko pozostać z usmiechem na twarzy. Tak mi źle!!!!!!!! I są chwile że... żyć mi sie nie chce :( Wiem, że są gorsze problemy, cięższe sytuacje...ale na daną chwilę jestem egoistką i cierpię bo mój problem to dla mnie katasrtofa. Bolu się nie da opisać. Jest we mnie i rozrywa mi serce :( Nie wiem co bym bez Was zrobiła. Chyba tylko kulka w łeb. Ile jeszcze jestem w stanie znieśc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam chwilke czasu-myslalam że wejde na nasze forum-nadrobię zaległosci a tu klapa:(....ehhh znikam papappa🖐️ mojpka-;)musimy wyczaic te słuchawki na gg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sie wkurzyłam, ostatni dzien w pracy chcialam jeszcze was pomęczyc a tu...ZONK mam nadzieje ze uda sie jeszcze wejsc na tamto forum sniło mi sie ze calowalam sie z kolegą z liceum, to byl taki spoko kumpel, razem chodzilismy na imprezy ale nigdy nic nas nie łączylo no a w tym snie to mnie tak calowal ze.......mmmmmmmmmmmmm ale sie rozmarzylam, byl taki romantyczny, obejmował mnie jak jeszcze nikt.......... no i tak na mnie paaaaaaaaaaaatrzyl, takim zakochanym wzrokiem.....................bylo tak fantastycznie no i sie obudzilam:( a obok mnie lezał odwrocony do mnie dupą mój stary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję na kwusi. To juz dzisiaj moja druga, bo leceę na pysk. Dzisiaj w nocy był cyrków z ząbkiem ciag dalszy. Ja sie chyba wykończę. Dzisiaj to az sie poryczałam z bezsilności. Kolejna nieprzespana noc, a tu na dodateg maluszek się męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Ja też się tutaj melduję. Od samego rana dobijam się na forum i ciągle nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Ty to masz te sny hahahaha :D Już nie pierwszy taki nie?? Ale widzę że jawa sprowadziła Cie na ziemię haha ;) To dziś Twój ostatni dzien w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenka zawsze sie wraca do łask w takich sytuacjach. A kafeteria na to \"hahaha a nie mówiłam\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale mnie usadzili. Siedze i robię inwentaryzację środków trwałych. Wrrr- co oni za spis mają. Połowy tych rzeczy, które mamy na stanie nie ma. Jakiś kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×