Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Qurde no i nie wyszlo nie chcialo mi wkleic calego to sobie kocowke dopisalam:):)i tez nie wyszlo :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakie wy tu macie staże malzenskie Viola ponad 1600, Mlenka prawie 1300, Scorpio ponad 2000 a ja zaledwie 601 i narzekam ze duzo hehe:) Filipko oj wcielo mnie troche, ale czasem trzeba popracowac:) no i załatwilam w koncu geodete bo nie moglam sie tam dodzwonic, ale pani byla bardzo mila i powiedziala ze zrobią to szybciutko czyli za ok 2 tygodnie, przyjeła zlecenie na telefon i nawet nie chciala zaliczki jak to zwykle bywa bo juz sie znamy:) haha znamy, wczoraj bylismy u niej pierwszy raz a ona ze juz sie znamy :) widocznie na uczciwych wygladamy hahaha kurcze ja tak tylko caly czas o tych papierach i budowie jakby nei bylo innych tematów, ale wybaczcie mi bo to teraz mój cel priorytetowy:) postaram sie jak najmniej o tym pisac tylko nie wiem czy mi sie uda bo kurcze strasznie sie jaram tym hehe ale to w koncu na nasz domek:) mam nadzieje ze za niedlugo bedziemy czytac o budowie u Filipki ale wczesniej wolalabym poczytac o jej przypadlosciach ciązowych ❤️ dziewczynki kochane Filipko Oli Violu ❤️❤️❤️ do roboty bo niedlugo nam druga tabelka zniknie, Koalka lada moment przeniesie sie do 3 wiec trzeba zapelnic miejsce, przeciez nie mozemy jej zlikwidowac, dzisiaj drugi dzien wiosny wiec brac sie do roboty bbo to wiosenne starania i wsyztsko jest możliwe, mi sie udalo wlasnie na wiosne, fajnie bylo bo ginka pyta mnie o ostatnią @ a ja mówie ze 1 kwietnia, a ona w smiech ze to na Prima Aprilis do mnie zwierze przyszlo haha a ja zycze zeby do was to zwierze nie przyszlo dardzo bardzo dlugo, najlepiej oddajcie je do zoo lub cyrku:) a propos cyrku, dostalam dzisiaj bilet do cyrku na niedziele, jak bedzie ładn apogoda to moze sie wybierzemy, niech sobie Kubus zwierzatka pooglada bo bardzo lubi Mlenko dla ciebie i Adasia duzo duzo zdrowka ❤️ i jeszcze dla Zuzi od Mojpki tez duzo duzo duzo zdroweczka 🌻😘🌻 do jutra moje kochane baby;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu Mam nadzieje ze budowa Waszego domku bedzie szla po Waszej mysli:)Dobrze ze o tym mowisz ja i Filipka pozniej bedziemy sie Ciebie pytaly jak i co zalatwialas:):)Ale to jeszcze troche potrwa trzeba najpierw troche zaoszczedzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Nadziejko wielkie dzieki za zdjęcia Twojego Kubusia jest przesłodki i taki kochany :-) takie maleństwo rozkoszne az się wzdycha z żalu że moje tak wyrosło hehehe ;-) tym razem ja muszę się poskarżyc na zarwana nocke :-O chyba ida dalsze zęby i tym razem niestety z wielkim bólem az ratowałam Weronikę panadolem bo tak żałośnie płakała biedulka ale w tej chwili rozrabia na całego usiłuje rozmontowac lampke stojącą... hmmm... wstaje w łózeczku i sama siad więc niedługo żegnaj chwilo spokoju jak się sama bawi w łózku wypisz wymaluj to samo co ma Kika przemieszczanie sie po mieszkaniu to tez juz nie problem dla niej choc trudno nazwać to raczkowaniem :-) Mlenko Kika przepraszam że tak mnie wczoraj wywiało z gg ale miałam telefon w tym czasie a potem Wy juz zniknęłyście moze dziś się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZNOWU Z MALUCHEM na rekach.....nadziejko dzieki za zdjecia-kubus cudny-tez wysłałam zdjecia boryska-przepraszam jak ktos nie dostal ale nie mam wszystkich adresow-caluje was mocno i flulidki rowniez dla maluszkow chorowitkow******************************************************************************* dzieki za zyczonka odnosnie stazu malzenskiego-ale dlugsno co-sama nie chce w to uwierzyc ze t juz tyle dni i nocek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko Gdzie sie podziewasz???:)Ja wlasnie skonczylam ogladac film \"Tylko mnie kochaj\"bardzo mi sie podobal:)a ta dziewczyneczka taka ladniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo:( Szukam fryzjera chce sobie trwala zrobic albo pasemka:)i nie moge znalezc tutaj fryzjera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff... Violu jestem :) Właśnie wróciłam z zakupami z miasta, musiałam zapełnic lodóweczkę :) jejku nie wiem czemu Ci ten suwaczek nie wychodz :( Jak ja wkleiłam to się otwiera, ciekawe więc dlaczego w stopce nie chce działać :( Nie dawaj za wygraną ;) Ta różnica wieku między Toba a miskiem nie jest jeszcze taka duża :) A najwazniejsze że jest Wam ze sobą dobrze :) To się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym samym czasie pisalysmy:) Juz jest dobrze:) otwiera sie:) 5 lat jest miedzy nami roznicy ale tak jak napisalas najwazniejsze ze sie dogadujemy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu Ogladałam \"tylko mnie kochaj\" chyba ze 3 razy :) Film super a ta dziewczynka jest po prostu przesliczna :) Świetnie zagrała tą rolę. ja też chcę sobie zrobic pasemka, ale poczekam chyba i zrobię w maju jak będę w Polsce. Scorpio Dziś widze dzień wysyłania foteczek :) Dostałam zdjęcia Boryska ❤️ Dziękuję ❤️ Jest cudowny, i Ty też slicznie wygladasz jako mamusia z wózeczkiem ❤️ :) HANIU Pisz pisz o budowie itd, tak jak napisała Viola później nam sie to wszystko przyda ;) A poza tym przeciez tu piszemy o wszystkim, to są Twoje slowa ;) Masz rację kochana, jest wiosna, szkoda że tylko teoretycznie bo za oknem raczej jesień :o zimno, szro, buro i wieje :o Ale topic wiosenny za to i absolutnie nie możemy pozwolić aby tabelka nr2 zniknęła. Mam nadzieję że zanim będę tu pisać o budowie naszego gniazdka to najpierw pochwalę się mdłościami, zawrotami głowy itd ;) Fajnie mówisz na @ hehe \"zwierzak\" ale w sumie masz rację, wkońcu małpa to zwierzatko :) Kruszynka :) Dla Weronisi aby ząbki aż tak bardzo nie męczyły po nocach ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola :D Super, udało sie wkoncu z tym suwaczkiem :D I jaką sliczna masz teraz ta stopkę :) 🌼 Nio, pisałysmy w tym samym czasie wcześniej hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko Ja to nie moge sie zdecydowac albo trwala bede robila albo pasemka:) Scorpio ja tez poprosze o zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola Wysłałam Ci fotki Boryska bo niewiadomo czy Scorpio teraz ma czas :) Powinnas juz mieć. I zmień sobie emalia w stopce bo chyba zły podałaś, ja zapisałam w notesie inny, viola523 a nie viola 5232. A jak moge coś doradzić to zrób pasemka zamiast trwałej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko czemu mowisz zebym sobie pasemka zrobila:)czemu nie trwala:) faktycznei zlego meila wpisalam juz poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu To taka moja sugestia o pasemkach, nic konkretnego nie miałam na myśli. Mi sie podobaja pasemka, na trwałą bym sie chyba nie odważyła :) A dostałaś fotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola Nie wiem jak to się stało... :( :( :( Spróbuję później, no chyba że Scorpio mnie wyprzedzi. Teraz uciekam szykowac obiadek bo mój misio niedługo bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam mieszkanko Skarbek jutro bedzie dzwonil:)zobaczymy co z tego wyjdzie.Tu gdzie obecnie mieszkamy musimy mieszkac do 20 kwietnia ciekawe czy ten domek przytrzymaja dla nas:)Nic jutro sie wszytko okaze:) Spokojnej nocki:) Filipko owocnych stran:):):) dla Ciebie❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻odrobinka wiosny dla wszystkich 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 u mnei dzisiaj pogoda barowa :( brzydko jak nie wiem co ale w miare cieplo a wczoraj po poludniu bylo juz tak ładnie, nawet okno w jednym pokoju juz umylam a jutro mialam myc reszte okien i prac firanki, mam nadzieje ze pogoda dopisze, przynajmniej tak zapowiadają, zobaczymy czy im sie sprawdzi SCORPIO 🌻 Nadziejko 🌻 dziekuje wam kochane za zdjecia waszych pociech, sliczne te wasze dzieciaczki az sobie zamarzylam o takim maluszku Kubus w wanience wyglada uroczo a Borysek wpatrzony w oczy tatusia jest super :) Violu ❤️ super ze udalo wam sie znalezc mieszkanie, a co do fryzury podzielam zdanie Filipki, pasemka beda lepsze, jestes drodbiutką dziewczynką i w pasemkach bedzie ci slicznie, ale ty oczywiscie zrobisz jak uwazasz, my tylko wyrazamy nasze zdanie ;) i fluidki wiosenne ❤️🌻❤️ Kruszynko 🌻 masz wesoło z Weroniką jak tak potrafi sie przemieszczac juz:) buziaczki dla niej 😘 i zeby jej zabki bezbolesnie wychodzily ❤️ Mlenko ❤️ jak sie czujecie dzisiaj? mam nadzieje ze juz lepiej dla was duzo zdrowka ❤️❤️❤️ OLI ❤️❤️❤️ Filipko ❤️❤️❤️ jestem pewna ze zanim zaczniecie budowe to zdazysz nam ponarzekac na przypadlosci ciązowe ❤️ ten cytat napewno znasz \"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie\" to z Alchemika, jeden z moich ulubionych ❤️ dla ciebe ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🖐️ Ehhh u mnie też dziś pogoda paskudna, zreszta już od kilku dni jest raczej jesień niz wiosna :o Tak mi sie marzą słoneczne dni, pełne ciepełka ehhh... HANIU 🌼 Znam ten cytat doskonale i często sobie go powtarzam w myslach :) No i mam ogromna nadzieję na te przypadłości ciążowe ;) I oby jak najprędziej :) Widzę, że zabrałaś się za porządki, ja tez musze okna pomyć, tylko jakoś się zabrac do tego nie mogę :o Dla Ciebie ❤️❤️❤️ Mlenka 🌼 napisz nam szybciutko ja tam zdrówko Twoje i Adasia, mam nadzieje że juz duzo, duzo lepiej ❤️❤️❤️ Koalka 🌼 A jak Ty się czujesz?? Jak tam Twój tata po zabiegu?? Dla Ciebie ❤️❤️❤️ OLI ❤️❤️❤️ Kika ❤️❤️❤️ Viola ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kwiatuszki ❤️ Jednak @ mnie zaatakowała. Od wczoraj mam bązowe plamienia wrrrrrrrrr. Więc teraz jużspokojnie czekam na tą małpę..... Trochę się załamałam wczoraj ale dzisiaj już jest ok :D Kolejny cykl kolejna nadzieja :D Jestem dobrej myśli. Filipko ❤️ Haniu ❤️ Kruszynko ❤️ Violu 🌼 Bardzo się cieszę że mieszkanko znaleźliście :D U mnie dziś pogoda do bani..... No ale przynajmniej śnieg nie pada :o Buziaczki dla Was kochane 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Kochana przytulam Cię mocno do serduszka ❤️ wiem, że mimo wszystko Ci smutasno troszkę ale tak jak napisałaś \'kolejny cykl, kolejna nadzieja\" :) W mysl tej zasady ja kroczę razem z Tobą :) Dla Ciebie 🌼👄🌼 Violu Super, że znalazłas mieszkanko.Mam nadzieję i zycze Wam tego aby udało sie wwszystko załatwić po Waszej myśli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLi ❤️ kochana choc przytule cie ❤️ ale moze i lepiej ze przyszla teraz niz mialabys sie dluzej denerwowac, ja wiem ze lepiej aby nie przychodzila dlugo dlugo ale skoro juz przylazła to wiesz na czym stoisz i bedziesz mogla rozpoczac tym razem juz prawdziwie wiosenne staranka a ja wiem ze one dadzą juz efekty ❤️❤️❤️ Filipko ❤️ ja bardzo dawno nei czytalam zadnej ksiazki ale ten cytat z Alchemika pamietam bo to jeden z moich ulubionych❤️ szkoda ze teraz ie mam czasu na poczytanie, no chyba ze Kubiejakąs bajke ale on teraz nie bardzo chce siedziec i sluchac, teraz bardzo go fascynuje biblia, mamy taka małą w obrazkach dla dzieci i bardzo lubi ogladac obrazki i chce zebym mu mówila co jets na obrazku ale jak zaczynam czytac to zamyka :) woli inwencje tworcza mamusi :) no i bardzo lubi swiete obrazki, w pokoju na scianie mam mój obrazek komunijny i on wieczorem kleka przed nim i prosi Bozia o zdrowko a potem robi mu papa i próbuje juz sam sie przezegnac tylko jeszcze mu to za bardzo nei wychodzi ale wazne ze chce:) chyba jakis ksiadz z niego bedzie a moze papież?:D w lecie czesto zabieralismy go z sobą do kosciola i powiem ze bardzo go to fascynowalo, mial pol roku i potrafil w kosciele cala msze przesiedziec u mnei na kolanach rozgladając sie na wszytskie strony i pokazując na obrazy a jak ksiadz spiewal to on razem z nim po swojemu:) ciekawe jak bedzie teraz, pewnie nie posiedzi ani sekundy tylko bedzie chcial biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Akurat ten cytat tez jest jednym z mioch ulubionych i jeszcze ten który napisałam Violi jakis czas temu :) Zresztą wiele cytatów Coelho bardzo mi sie podoba :) A to mnie zaskoczyłaś tym, że Kubus tak lubi do kościoła chodzić i że nie płacze na mszy. Przewaznie to dzieci bardzi się nudza w kościele i krzycza w niebogłosy :D No ciekawe co z niego wyrosnie, ciekawe ;) ;) ;) Moja przyjaciółka napisała mi, że Zuzia czuje się o wiele lepiej i że może w sobote wyjda juz ze szpitala. Kamien spadl mi z serca bo bardzo sie o nie martwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️ to bardzo dobre wiesci od twojej przyjaciolki, trzymam kciuki zeby Zuzia szybciutko wrociła do zdrówka, dla niej 🌻❤️🌻 no a zKuby co wyrosnie to nie wiem, mozliwe ze ksiadz bo nie dosc ze lubi swiete obrazki tojescze i pieniadze hehe mój misiek zbiera monety okolicznosciowe i jak je wkladal wklaser to Kuba nie odstepowal go na krok, zresztą mój ojciec jak liczy w domu utarg to Kuba juz przy nim stoi i podbiera drobniaki :) a najgorzej ze nie chce pozniej oddac :D ciekawe jak bedzie teraz jak zabierzemy go do kosciola, w sumie przez calą zime nie zabieralismy bo chorowal, zobaczymy czy bedzie grzeczny jak wczesniej gdy byl malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Kochana jesteś 👄 Dziękuję :) Idę się położyć bo brzuch mnie zaczyna mocno boleć. Potem jeszcze zajrzę do Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) u mnie pogoda super wiosenna dla wszytkich🌼🌼 🌼🌼 dla WAs troche wiosny i sloneczka:):) Ale dzisiaj sie nie wyspalam Skarbek poszedl do pracy a moi sasiedzi z gory sobie dyskoteke urzadzili 😭😭. A ja nie dalam za wygrana i dawaj muzyke na caly regulator:):):)niech wiedza ze sami nie sa:) Mlenko❤️jak zdroweczko? Oli❤️ tak mi przykro ze dostalas@ nastepnym razem sie uda:):):)nie poddawaj sie❤️❤️❤️ Filipko❤️ Ciesze sie u Twojej przyjaciolki jest juz dobrze,zdrowka dla Zuzi❤️❤️❤️ Haniu a co do tych pasemek to juz mialam robione klika razy:):)spotkam sie z fryzjerem i zobaczymy co doradzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik nas malutko dzisiaj :( Violu Dzieki za troszkę wiosny i słonka, u mnie zimno jak cholwra, juz nie wierzę że wiosna przyjdzie 😠 a mam dośc juz tej zmowej kurtki, wrrr. Jak zrobisz coś z włoskami to koniecznie slij nam zdjatka :) i dziękuję w imieniu Zuzi 👄 OLI Bidulko Ty nasza. Poleż sobie, odpocznij. Mam nadzieje, że brzusio nie będzie Ci za bardzo dokuczał 🌼 HANIU Oj wiesz naprawde kamień z serca mi spadł jak mi Aga napisała, że Zuzia lepiej się czuj, bo było niewesoło. najważniejsze że wraca do zdrówka. Hahaha Haniu ale zestawienie Kubusia : kasa i obrazki :D No nieźle :D Uśmiałam się z tego haha :) A na ksiedza niech on sie lepiej nie szykuje bo dziewczynki będą zawiedzione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×