Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Nooo Filipko to dzisiaj mamy to samo na obiadek. Ale się zgralyśmy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenka :D Faktycznie!! Dzien naleśnikowy :D Hehe ciekwe czy też mi tak wywali brzusio hehe. Fajnie masz, że tak Mamcia Ci obiadzio zrobiła. Hmmm tez bym zjadła cos mamusiowatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie jak się wraca z pracy a w domku obiadkiem pysznym pachnie Tomek też mi czasem ugotuje coś dobrego, ale to jak go naleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wkurza mnie ten glupi adres tlen. Sam mi wskakuje,a ja wcale takiego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenka ja bardzo lubię obiadki swojej mamusi. Mój misiek nie gotuje raczej, nawet nie ma na to czasu ale pamietam jak upiekł kiedyś ciasto!!! Było przepyszne po prostu! Babeczka polana polewa z białej i ciemnej czekolady...mmmm pychotka. Własnie mi sie przypomniało i musze chyba tego swojego mężulka namówic aby powtorzył ten swój wyczyn kulinarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko TY robisz nalesniki a ja zupe ogorkowa i na 2 danie udka.A co do nalesnikow to u mnie Skarbek zawsze robi z wiorkami kokosowymi bardzo dobre:)szkoda ze nie poszedl na kucharza bo smykalke do gotowania to ma:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uff już po wycieczce hehe żyjemy :-) było całkeim dobrze mąż się co prawda spocił jak mysz ale dojechaliśmy cało, w drodze powrotnej mieliśmy małe kłopoty bo samochód nie chciał odpalic ale z mała pomoca pewnego pana udało sie :-) Tak więc pierwsze koty za płoty teraz będziemy śmigac ze hej :D Weronice nawet się podobało nie miała oporów przed fotelikiem i mam nadzieję ze dłuższe trasy tez wytrzyma zmykam dobranoc wszystkim do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko To dobrze ze Wam sie przejazdzka udala:):)a Twoj maz spocil sie bo pewnie dlugo nie prowadzil i byl w lekkim stresie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane moje babeczki 🌻 Kruszynko to super ze jestescie cali i zdrowi :) jednak mąż nei wyszedl z wprawy i teraz tylko wycieczki, wycieczki i jeszcze raz wycieczki a jeszcze jak Weronika zachwycona to nic tylko jezdzic, szkoda tylko ze paliwo takie drogie, ale z twoim szczesciem do gier to dzisiaj juz pewnie niczym sie nei martwisz co? Była szostka? przyznaj sie haha:) Violu sliczna z was para, a tobie to dalabym troszke mojego ciałka i obie bylybysmy fajne laski haha strasznie drobniutka jestes, a ogrod cudowny, juz nie moge doczekac sie ciepełka bo wtedy to nie usiedze w domu i tez bedziemy sie włoczyc po parkach:) bliziutko mamy park w Krasiczynie ze slynnym zamkiem i troszke dalej ogród botaniczny i juz marze sobie o specarkach tam, Kuba sobie pobiega, pojezdzi rowerkiem a i my troszke odpoczniemy od codziennosci Mlenko mam nadzieje ze dobrze sie czujesz po wczorajszej wyzerce:) narobilyscie mi smaku tymi nalesnikami, ja uwielbiam z jablkami i cynamonem, a wczoraj mialam gołabki na obiadek, super jak tak wracam do domu i obiadek juz czeka, ach te mamy cudowne:) niedosc ze obiadek zrobi to jeszcze i dziecko pobawi:) Filipko no ja wczoraj caly dzien bylam w szoku po wizycie tej kolezanki, cale szczescie ze ma to juz za sobą i wreszcie nie musi sie bac, chociaz tak nie do konca bo nie wie co sie z nim dzieje, czy czegos nie kombinuje, ale skoro szuka go policja kryminalna to raczej w kraju go nie ma, pewnie zwiał gdzies za granice a teraz jak bedzie chcial wrocic to zatrzymają go na granicy i do pudla, mam nadzieje ze tak bedzie bo to naprawde super babka i strasznie mi jej szkoda, ale z jej optymizmem to napewno jeszcze ulozy sobie zycie na nowo, tym bardziej ze jest ładna i zadbana i podoba sie facetom, oby tylko trafila na dobrego mezzcyzne, trzyamm za nia kciuki a ja dzisiaj urywam sie wczesniej z pracy i ide na jakies ciuchowe zakupki, juz sie umówilam z ciotką, bo bardzo lubie z nia chodzic, jest swietnym doradcą:) i zawsze jak mowie do niej \"ciotka\" to sie wkurza i opieprza mnei zebym jej mowila po imieniu bo sie strasznie staro czuje jak taka stara baba jak ja mowi jej \\\"ciotka\" hehe dla OLi Filipki i Violi duyzo duzo wiosennych fluidków ❤️🌻❤️ a dla pozostalych dziewczynek 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieeeeeewczyyyyyyyyyynkiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! gdzie wy sie podziewacie? no kurcze bez przesady, liste trzeba podpisac ja jeszcze poltorej godzinki i spadam na zakupowe szalenstwo, mam nadzieje ze cos znajde, jak ja niecierpie szmatowych zakupow wrrrrrrr pewnie znowu nakupie Kubie ciuchów a sobie nic meldujcie sie BABYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Haniu niestety \"szóstka\" padła jedna i to nie była moja :-( ale nic to gramy dalej nie dzis to jutro :D dziś bede miec wreszcie zmienionego dostawce internetu bo dotychczasowy to pożal sie boże... mam nadzieje ze ten bedzie nie tylko tańszy ale i bezproblemowy teraz zmykam do sklepu na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo narazie się wykopałam spod sterty papierów. Jak ja kocham koniec miesiąca wrwrrrr. Kruszynko to całe szczęście,że mąż nie zapomniał jak się autko prowadzi. Teraz będzie mógł wozić swoje królewny na wycieczki- tylko tak jak napisała Hania- szkoda,że paliwo takie drogie... Ja też lubię jeździć na wycieczki i to właśnie mnie ogranicza, już i tak wystarczająco dużo wydajemy na dojazdy do pracy. Ale juz mi się tęskni za jakąś wycieczką. Jeśli misiek będzie miał wolną niedzielę i Adaś sie nie będzie smarkał, to może ich wyciągnę do Kazimierza nad Wisłą. Niech mi tylko brykę przyślą, bo jeszcze czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie czekam. Właśnie misiek dzwonił,że przywieźli brykę. Ciekawe czy się będzie Adasiowi podobać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja nadal 2w1. Kurcze tyle dni mnie nie było, że nie wiem od czego zacząć pisać. Nie nadrobiłam jeszcze zaległości w czytaniu, więc zacznę od tego co u nas. Spędziliśmy z Miśkiem prawie dwa tygodnie. Dziś rano niestety pojechał. Ale były to dwa cudowne tygodnie! Byłam rozpieszczana jak tylko się da! :D Misiek sprzątał, gotował i woził Szymona do szkoły. Tylko cholerka do prasowania się nie dał namówić. Ale i tak muszę go wychwalić, bo był naprawdę cudowny (tfu tfu żeby nie zapeszyć). No trochę te choroby w rodzinie nam psuły humory, ale jak na razie idzie ku lepszemu. Tato w poniedziałek wyszedłze szpitala. Noga jeszcze boli, ale już chodzi na spacery. Teściowa niestety też bedzie miała operację, będzie miała wycinaną część wątreoby. Dopadło ją to najgorsze. Ale to dopiero 19 kwietnia. na razie trzyma się dzielnie i wierzy że będzie dobrze. Zresztą wszyscy wierzymy i tego chcem. U mnie dalej duży lotek :D znaczy się kolejny atak skurczy przepowiadających w środę. Wczoraj rano miałam znowu. I już zaczęłam się pakować do szpitala. Ale po prysznicu przeszły. Po południu pojechałam z Miśkiem po teściów do jego siostry, to ponad 100km. Pomyślałam sobie, że mnie wytrzęsie i może może...:) Ale nic się nie działo. Wieczorem miałam skurcze, ale takie delikatne, chyba z ogólnego zmęczenia, bo spać to poszliśmy po 1 w nocy.No i dziś o 5 Misiek pojechał (nie wiem, jak on wstał). Ale pojechał pod warunkiem, ze ktoś będzie ze mną nocował. He he, mam pozwolenie na kochanka! :D No później się poprawił że mają to być moi rodzice. Pisałam wam, że kupiliśmy łóżeczko. Misiek chciał je rozkładać od razu. A we mnie wtedy coś wstąpiło i mu nie pozwoliłam. Później dotarło do mnie, że to strach. Przed porodem. I pytanie. Jak to będzie? Czy Niuńka będzie zdrowa? Czy nie powtórzy się historia jak Szymon urodził się chory? Czy poradzę sobie z dwójką dzieciaczków? Łóżeczko do dziś stoi za szafą :) I z tych ważniejszych rzeczy to chyba tyle. Dziś mnie brzuch delikatnie pobolewa na dole. Ale ja już nic nie wiem. W środę jestem umówiona do gina, ciekawe czy jeszcze pójdę. Najpierw się malutkiej spieszyło, teraz coś przestało. Obym nie musiała świąt spędzać w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko to szkoda ze nie twoja ta szostka byla, trzymam kciuki za sobote, moze bedzie 2: moja i twoja? hahaha fajnei by bylo:) Mlenko to super ze bryka juz doszla, bedziecie mogli poszalec z Adasiem na spacerkach, a do Kazimierza to tez bym sie chetnie wiec moze tak blizej lata sie zmobilizujemy bo ode mnei to jest kawalek Filipko a ty gdzie dzisiaj sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 👄👄👄 U mnie za oknem deszczowo buuuu. Wiecie co? Od trzech dni myslę tylko o...jedzeniu :D A w szczególności przed snem kurdę!! Jak sie położe już do wyrka to nie myślę o niczym innym jak tylko o porannym śniadanku :D Hehe :) No coś malutko nas dzisiaj. W ogóle ostatnio nie grzeszymi aktywnością. HANIU ❤️ Ale super, że idziesz sobie na zakupki ciuszkowe. Koniecznie nam się musisz pochwalić jutro co kupiłaś :) Dziękuję za fluidki 👄 Kruszynka ❤️ To super, że przejażdzka sie udała :) Jestescie cali i zdrowi więc egzamin zaliczony ;) Hmmm z ta \"6\" to trudno, kiedyś i tak się spotkamy wszystkie ale Tobie jak najbardziej życze wygranej następnym razem. Mlenka ❤️ No no to jak już Adaś ma swoją nową furą to koniecznie musisz nam tu jakies fajne foteczki z pierwszego spacerku powysyłać!!! :) OLI ❤️ A Ty gdzie?????????? :( Viola ❤️ Kikunia ❤️ Koalka ❤️ Dla Wszystkich 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko szkoda, że misiek już pojechał ale najważniejsze że cudownie spedziliście te dwa tygodnie. Az miło poczytać :) Dobrze, że Twój tata już w domu, na pewno za jakis czas z nogą bedzie coraz lepiej. Przykro mi z powodu Twojej teściowe ale tak jak napisałas trzeba wierzyć że bedzie dobrze. Mam nadzieję ,że świeta spędzisz w domku. A obawy chyba jakies są zawsze. Jestem pewna kochana że wszystko będzie dobrze. Niuńka będzie zdrowa a Ty na pewno świetnie sobie poradzisz ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko 🌻 trzymajcie sie dzielnie buziaczki dla was Filipko a ja wlasnie wychodze buziaczki kochana ❤️ jutro posiedze dluzej buziaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie my wlasnie idziemy na spacerek a wpadłam sie pochwalic ze Borysek wykonal wczoraj pierwszy swiadomy usmiech do swoich rodzcow-tego uczucia nie da sie opisac pa całuski i fluidki *******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio ❤️ To musi byc naprawdę fantastyczne uczucie jak się dziecko usmiechnie do swoich rodziców poraz pierwszy. pewnie się wzruszyłas bardzo. Gratulacje dla Boryska i duże buziaczki 👄❤️👄 Dziękuję za fluidki :) Nadziejko ❤️ Witaj kochana :) Co u Was?? Dziewczynki jejku gdzie Wy się podziewacie?? 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie!! Tak być nie może!! Co to za pustki?? :( :( W takim razie ja też strajkuję :( Nie będę przecież tak sama tu siedzieć 😭 Idę robić obiadek......... Do juterka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************ IV TABELKA DZIECIACZKÓW ************************************************************************************ Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..15m…… ; ; ; ; ; ;….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ; ; ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;…..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725g 22.SCORPIO………..Borysek……23 dni....4440g.....57cm ************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Filipko nie strajkuj wracaj do nas:):):)Ja tak sie dzisiaj kiepsko czuje boli mnie szew po laporoskopi:(:(:(nie wiem czemu???ijeszcze ta pogoda dobija ach dobrze ze Skarbek zaraz bedzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki na wczorajszy dzien macie ogromniaste minusy---------- no jak mozna tak zaniedbywac cafe? tylko Filipka na posterunku i dla ciebie Filipko duzy plus+++++++:) moje wczorajsze zakupy niestety sie nie udaly, nie ma nic ciekawego na tym zadupiu, oblecialysmy z ciotką chyba wszytskie sklepy i szmateksy i w jednym szmateksie kupilam Kubie super spodnie za 7 zeta i tyle:( SCORPIO nie ma nic piekniejszego niz pierwszy usmiech swojego maluszka prawda? buziaczki dla Boryska 😘 Nadziejko napisz co u was 🌻 Filipko dla ciebie kochana ❤️❤️❤️ Oli i dla ciebie Rowniez ❤️❤️❤️ Violu i dla ciebie ❤️❤️❤️ meldujcie sie dziewczynki bo wyciagalam nas z konca trzeciej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×