Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

zapomniałam napisać- Zosia wyrazy głębokiego współczucia:(:( ty to masz pecha , ani chwili spokoju w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia. Najlepiej,jakby wszystkie pozostałe dzieci przeszły teraz ospe.Bo chyba tylko Laura przechodziła wcześniej??Przynajmniej miałbys spokój z ospa.A tak-co roku to samo:( Buziaki dla Was👄 Wionka. U nas jest bardzo duży wybór ksiażeczek z naklejkami.Może zobacz w księgarni? Jessa. Fajnie,że czujesz się u nas dobrze.I fajnie,że jest u nas miło:P Ja nie mogłam połozyć spać Ani.I tak jest chyba od 3 dni.Normalnie jak zaczęła raczkowac,to spanie mało ją interesuje.Jest zmeczona,płaczliwa,ale usnąć nie może. Wszystko ją ciekawi.Wszędzie wkłada łapki.I stara sie strasznie szybko biec na czworaka,śmiejąc się przy tym:D:D:D Im szybciej-tym więcej smiechu hahaha.Smiechota z niej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Odzywam sie wreszcie, przepraszam ze tak dlugo mi nie było, ale wierzcie mi jak miałam wchodzic na forum i smecic to wolałam Wam tego oszczędzić. Dziecie moje zdrowe i juz od jutra ma wolne od przedszkola, mam plan kupic farbki i bedziemy malować pisanki;) 👄 dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wpadam tylko na momencik się przywitać, bo nie mam za bardzo czasu siedzieć przy kompie;). Widzę, że Wy też nic nie piszecie tylko przygotowujecie sie do świąt;) U nas dzisiaj slonecznie, ale zimno i wieje silny wiatr:O:O:O Od wczoraj jestem bardzo przygnębiona, ponieważ stało się coś co dotyczczy osoby z bliskiej mojej rodziny, ale nie chcę pisać na forum:O:( Mamaemi--czy stało się coś poważnego, że miałaś zły nastroj??? Buziaki👄 dla Was:):) Zosiu--ja napisze, tak jak Ktośka, że dobrze by było jak by teraz wszystkie dzieci przeszły Ci tą ospę i będziecie mieć spokój:) Ale swoją drogą. to ty spokoju w tej ciąży nie masz:O:O Cos jeszcze miałam napisać, ale wyleciało mi z głowy:( Trzymajcie sie cieplutko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mamemi-to dlaczego nie zapukałas doi mnie na \"sesje terapeutyczną\"????Jakby co-to dzis około 20-tej;)👄 Magda. Kurcze-nic nie napiszę,bo nie wiem o co chodzi.Ale mam nadzieję,że wszystko ok.Buziaki dla Ciebie.Jakby co,to tez może sz wpaść na \"sesję\"👄 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLLOOOOO WY PRZYGOTOWUJECIE COS NA SWIETA A JA SIEDZE W PRACY , WOGOLE NIE CZUJE ZE SWIETA TUZ TUZ BO nic mam nie zrobione :( i niewiem kiedy cokolwiek bede miala sile zrobic magda jak bedziesz miala ochote sie wygadac to wal na gg ;) kasiunia kredka a z wami co/???????????????????/ buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wstyd:P Pomarańcze do nas pukaja-takie tu pustki:P:P Ja własnie robię bigosik na święta.Mąż skroił kapuste,a ja robie część dalszą:) Anulka śpi,a Karolina bryka-bo wyspała się po południu:O Ale idzie się myc,więc jest szansa,że niedługo pójdzie spać. Od czasu \"afery\"na placu zabaw-śpi sama,w pokoju z Ania.I jest ok. U nas dzis tak wiało,że głowe urywało.Wyszłam tylko do apteki po mleko dla Ani-bo świeta tuz,tuz i zostałabym bez mleka:P I wracałyśmy szybko,bo zimno strasznie.A podobno w 1 i 2 dzień świąt ma padać śnieg.:O:O:O Fajna wiosne:O Zochna. Bedę potrzebowała Twoje namiary.Tzn.Twój adres,bo zgubiłam:O:O:O Daj na gg,albo na maila👄 Magda. Mam nadzieję,że wszytsko ok? Mamaemi. Bidulko buziaki od ciociuni (ulubionej)Ktosiuni👄👄👄 Ale cukier....co???:P:P:P:P:P:P Uciekam,bo mi się bigosik przypali. Buziaki dla wszystkich mam-tych nowych tez👄 I dla Jessy(która mamą nie jest:P)osobny buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, jakoś nie mogę wejść na ostatnią stronkę naszego topiku, nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się udało. Wczoraj byłam u lekarza z Kubusiem, gdyż oprócz ospy męczy go ból gardła i temperatura około 39, 5. Trochę mnie lekarz wczoraj nastraszył, ale wiem że jest to lekarz z powołania i powiedział mi jak mam sprawdzić dzisiaj reakcję Kuby przy ewentualnym zapaleniu opon i jeszcze mam sprawdzać, czy nie pojawiają się jakieś inne plamnki na jego ciele. Chyba chodzi o sepsę. Teraz chyba wszyscy lekarze są przeczuleni na tym punkcie. Poza tym miałam wczoraj dzień typowo lekarski. Byłąm jeszcz u mojego lekarza na usg. Załamało się moje najstarsze dziecko kiedy dowiedziała się że nie będzie to jej wymarzona siostra a braciszek. W końcu wyszło na moje. Na ostatniej wizycie powiedziałam lekarzowi że będzie chłopiec, a twierdzę tak na podstawie ilości i częstotliwości kopniaków. Śmiał się, że to nie zawsze jest tak. Wczoraj się to jednak potwierdziło. Poza tym widziałam bardzo dużo na tym usg. Prawie jak 3D. Widziałam twarz, oczka, noc i usta. Poza tym widziałam każdą kostkę rączki i paluszków. Super. Niestety nie mam żadnych zdjęć z tego badania, ponieważ lekarz miał ten sprzęt zaledwie jeden dzień i jeszcze się za bardzo na tym nie znał. Tak więc mogę już szykować wyprawkę. To co widziałam nie pozostawia żadnych wątpliwości że będzie chłopiec. Uciekam, bo jestem nieprzygotowana do tych świąt zupełnie. Chyba to przez tą komunię. Jeszcze wczoraj dowiedziałam się że mój M może jeszcze w tym miesiącu wyjechać do pracy za granicę. Wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim, to że nawet bym chciała żeby pojechał. Buziaki dla wszystkich. Nie przepracowujcie się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessa
Ktoska:D[kwiatek} a ja znowu wynalazłam artykuł o sepsie, ale teraz nie mogę go odszukać (na o2 albo onet.pl). Chodziło o to, że jesli ktoś sprowadza szczepionki na własna rękę, to żeby na pewno były ze sprawdzonego źródła, bo często są przewożone wrzucone do bagażnika, zamiast np w lodówce turystycznej. Podanie takiej szczepionki, powoduje wiele komplikacji...Jak znajde ten artykuł to wrzuce linka. 👄 dla wszytskich:) i gdyby mnie już nie było to wszytskim dzieciom i mamusiom Wesołych Świat Wielkanocnych🌼:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowych spokojnych
Swiat , duuzo radosci, dla wszystkich Mamuś i ich Dzieciatek. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Wam życzę zdrowych , wesołych świąt ❤️ bo może tu już mnie nię będzie przed świętami. Sprzątałam akurat przy komputerze- mój mąż nie uważa za stosowne od czasu do czasu odkurzyć swoje płyty. No muszę uciekać bo jeszcze kupa roboty przede mną A Ktosia u nas zapowiadali że w drugi dzień swiąt ma być 20 stopni wiec nie wiem jak to mozliwe zeby były takie dysproporcje, pomiądzy Polską centalną a południową. Zosia to trzeci chłopczyk! fajnie będzie po równo. Pozdrowienia👄 Ppapapa buzieki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My dzis jeszcze biegalismy po ryneczku za jajkami,kwiatkami,bukszpanem i warzywami. Karolina (niechcący-podobno:D)połamała koszyszek do świeconki:O Mąż ma dziś w markecie kupic drugi.Pojechał na 14-tą do pracy i po pracy ma zajechac do CH.Mam nadzieje,że został tam jeszcze jakiś koszyczek na półkach:O Ja dzis robie rybke po grecku.Bigos wyszedł -super!!!Nie to,że się chwale,ale serio mi się udał:) Zosieńka. Ty wiesz,że ten chłopiec miał byc dziewczynka hahahaha:D:D:D I Ty wiesz dlaczego hihi:D:D:D Pilnuj Kuby,ogladaj go.Nie ma co-trzeba byc czujnym.Dla Was👄 Mamaemi. No wczoraj sie nie wstrzeliłysmy w jednym czasie:( Może dzis się uda,bo mąz do 22-giej w pracy,więc bedę mogła posiedziec na kompie:) Magda. Napisz coś.Mam nadzieje,że wsyztsko ok? Kasiunia. Co z Toba???Znikłas nam:( Kredka. Ciebie to nawet nie upominam-bo Ty to już dawno przestałas systematycznie pisać.Buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;) Ja znowu tylko na chwilkę, bo smażę rybę i piekę mięsko na świeta;) Jutro tylko zostanie sałatka i ciasto i można świetować:);) Dzisiaj sprzątałam pół dnia :O, tak na tip-top;), ale zobaczymy jak długo bede się mogła tym cieszyć??;) Jak wiecie moje dziecko spało z nami;), ale od wczoraj śpi w swoim łóżeczku i bardzo jest z tego zadowolony:), ja też , ale powiem szczerze, że mi go brakuje, bo uwielbiałam się do niego przytulać;););) Za to ja dzisiejszej nocy wstawałam z 10 razy, bo musialam co chwilę do niego zaglądać:O, normalnie stuknieta jestem:O, normalnie tak jak do noworodka;), ale nic...mam nadieję, ze dzisiejszej nocy będe spała:):):) Ktoska--ja wczoraj też robiłam bigosik i również wyszedł pyszny;),nie wiem jak to się dzieje, ze na święta wszystko lepiej smakuje;) Nawet ten żurek jest taki inny niż ten gotowany w normalny dzień;) A samopoczucie trochę lepsze;), jak znajde czas to odezwę sie na GG👄 Zosiu-- GRATULACJE 🌻 I będziemy mieć nastepnego chłopczyka na topiku:):) Trzymaj się i dbaj o siebie👄 i oczywiście obserwuj Kubę:), dużo zdrówka dla niego:) Wionka--Ty też dzisiaj pochłonieta przygotowaniami do świat;). Jak się ze wszystkim pbrobisz, to zajrzyj i skrobnij coś:):) Uciekam, bo coś mi ten karczek za bardzo pachnie w tym piekarniku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana koleżanko!!! Idź sobie posprawdzac stopke gdzie indziej!!!😡 Tu nie jest śmietnik!!!!! Już poszła stąd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic nie robię w te święta. Wkurzyłam się na gościa od internetu, bo przypomniał sobie że musi coś dzisiaj przy antenie naprawić. Nie przeszkadzałoby mi to w żaden inny dzień , ale dzisiaj kończyła się licytacja butów, jakie znalazłam na allegro dla Karoli na komunię, były śliczne. Piszę były bo nie mogłam licytować przez tą antenę- zero internetu. Poza tym zła jestem na mojego M, bo jesteśmy dzisiaj w sklepie i pytam się go, co robimy na święta, może sałatkę a może bigos, a on na to, że sam nie wie i że jego to nie interesuje co będzie bo i tak jedziemy na święta do rodziców. Tak więc też mam to gdzieś. Zrobię trochę sałatki, kupiłam wędliny, żurek jest zrobiony, jaja są. Nie mam zdrowia do robienia jedzenia, a tym bardziej do sprzątania. Upiekę tylko ciasta i to cały mój wkład w te święta. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia. Nie podnoś sobie ciśnienie-nie warto.Ty wiesz...musisz pamietac o małym chłopcu w brzuchu.Dla niego musisz trzymac nerwy na wodze👄 Ja dziś nie trzymałam nerwów na wodzy:( Karolina mnie tak wyprowadza z równowagi Normalnie już nie wiem co z nią zrobic Nawet nie chce mi się pisac co ona dzis wyprawiała!!! Ja rozumiem,że ona jest zazdrosna o Anie...no ale przeciez nie będe jej folgowac non stop,bo wychowam jakiegos potwora-tyrana! Ona mysli,że Anie można kopnąć,walnąć,uderzyć-i nic za to jej się nie stanie!Normalnie sobie wyrzywkę robi na Ani:O No mówię Wam...ona przechodzi jakiegos maksa! A ja już siły do tego nie mam:( Nie wiem co zrobić. Ania ma już siniaka na czole,bo Karolina tak ją dziś przewróciła,że ta upadła na czoło:( Wiecie jak mi jest szkoda tej Ani:(Nawet jak idzie sobie na czworaka,to karolina jej podstawi noge,żeby ona się wywaliła:( I co ja mam zrobic??? Dzis miała karę i pół dnia spędziła w swoim pokoju.Nie mogła wychodzić.Nie wiem jak ją karać???Bajek już nie ogląda.Siedzi na karnym krześle.Nic nie pomaga.Wiecznie mówi,że \"przeprasza\"-ale i tak robi swoje:O Normalnie diabeł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz się odrobiłam i postanowiłam zajrzeć co u was. Kobiety co wy tyle gotujecie? ja praktycznie nic nie robię, oprócz salatki jarzynowej. W pierwszy dzień na cały dzień jedziemy do moich rodziców, więc będziemy tam jeść. Mama już tam szykuje pasztety , żurki, sałatki, ciasta....mniaaaaaaaam, ma do pomocy ciocię, więc jestem spokojna. A w drugi dzień jesteśmy zaproszeni na obiad do teściów. Widzę że u was jest zwyczaj gotowania bigosu na święta, u nas bigos raczej się robi po świętach z resztek mięska i wędlin:D. Miałam zrobić pieczeń ale mąż powiedzial ze nie ma sensu, kto to zje. Miałam zrobić sernik na zimno( z torebki :D) też powiedzial że on nie będzie jadl, że chyba sama go zjem. Więc mam to gdzieś;) i tak dość przytyję przez święta, nie bede sie dopychać jeszcze sernikiem. Magda to jak to spaliś z Kacprem do teraz razem w łóżku??? nie gadaj! ja z moim dzieckiem nie moglabym chgoć wyrko mamy na 1,60. Ale on sie tak rozwala, że sie nie da. Spi w poprzek łóżka a my wciśnięci w kąt Dobra lecę na film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem:) ja dopiero teraz bo męza do pracy wyprawiałam;) dzis juz ost nocka uff;) co do gotowania to ja nie bardzo, bo robie tylko sałatki 2 sztuki i dwa ciasta: mazurka po raz pierwszy!!! i 3 bita równiez pierwsze podejscie;) a tylko tyle bo tez w pierwszy dzien swiąt stołujemy sie u mojej mamy a drugi idziemy do tesciow, a na dodatek mój maz z niedzieli na poniedziałek ma granie wiec nie było by komu jesc. A ja napychac sie nie bede bo! o dziwo trzymam sie w moim postanowieniu i sie odchudzam:D Ktoska trzymaj sie👄 mam nadzieje ze Karolinie to wkrótce przejdzie bo szkoda Anulki:) Zoska dla mnie postepujesz prawidłowo, masz kobieto odpoczywac i przede wszystkim sie nie stresować👄 I dla wszystki serdeczne pozdrowionka👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 🌻🌻Zdrowych,wesołych i pogodnych Świat Wielkanocnych,🌻🌻 Dziewczyny. Wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych rodzin. Spedzcie swięta w gronie rodzinnym-w spokoju i przy obfitym stole. Wionka. Ja robie jedzenie,bo do tesciów nie jeżdzę,a do rodziców mam za daleko,alby wyskoczyc na 1szy dzien świąt:D Tak więc świetujemy.... Mamaemi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\" życzy Magda z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz żaba mi wyszła a uwierzcie mi na słowo miał być tam milutki zajaczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×