Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Witam. Oj Nikola,ja to już dawnooo nie śpię:( Karolinę zaprowadziłam do przedszkola i musze tu zabawiać Anię,bo jak nie ma Karoliny,to ona się piekielnie nudzi. Teraz u nas słonko świeci i chyba będzie ładnie.Ale rano...mróz:O Musiałam zimową kurtkę wyjąc z szafy. Mojej Karlinie rozerwały się buty.A kupiliśmy je dokładnie 07.09-tego roku oczywiście w Reserved.Musze je teraz reklamować.Szkoda mi,bo są bardzo ładne:( Uciekam,bo Ania nie daje mi pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że nie macie dzis ochoty na pisanie:( Ja juz odebrałam Karolinę z przedszkola.Pani coraz bardziej ją chwali,za dobre zachowanie.Cieszy mnie to,poniewaz z niej naprawde był niezły diabełek.Mam nadzieję,że to przedszkole ją ucywilizuje i zmieni jej złe zachowania.Jak narazie widzimy tylko pozytywy.Jest duzo grzeczniejsza i Ani nie bije.Wczoraj Anula ugryzła ją w brzuch-az do krwi i Karolina tylko sie rozpłakała,ale jej nie uderzyła.I to jest naszym sukcesem.Przyszła,poskarzyła mi się,ale nie oddała:)Jeszcze 2m-ce temu to Ania by tez ryczała,bo Karolina by jej nie popuściła takiego ugryzienia:O:O:O Tak,mamy dużo spokojniej w domu. No i zaczęły bawic sie wspólnie.Karolina stała sie bardziej opiekuńcza i posłuszna. Normalnie same plusy:):):):) Uciekam grzac zupkę. Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze fajnie wam kafelku moje dziecko strasznie by juz poszlo do przedszkola , nudzi sie jej w domu, ja oprocz chorob to tez widze same plusy przedszkola , duzo sie nauczyla i napewno tez bardzo uspokoila , no ale teraz z miesiac jak nic musi siedziec w domu :( jak dobrze wyzdrowieje to ide do alergologia z nia a on nas skieruje na badnia do rabki i wtedy zobaczymy co nia dalej robic , wczoraj napisalam mezowi w ciagu dnia smska ze juz mi sie marzy baby , ale sie ucieszyl strasznie ze wreszcie mi sie zachcialo , mowi ze jak sie przeprowadzimy to bedziemy dzialac hehe jemu sie marzy synek hokeista hihi a ja sie nastawiam ze bedzie druga coreczka :) no ale to narazie marzenia bo niestety zycie nie jest takie kolorowe jak by sie wydawalo Magda jak Kacper nic sie nie odzywas??? wionka ty juz bylas na weselu??? anik jak mama??? napisz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola. U Karoliny w grupie,na 16 dzieci,dziś było zaledwie 6 dzieciaków. Ale to i tak nie rekord,bo kolezanki córka chodzi do państwowego i na 17dzieci tylko 2 ostatnio było:D:D:D Choruja maluchy.:(:(:(:( Niech Oliwka wraca do zrowia👄 A Ty jak tylko maż się pojawi na horyzoncie zabieraj sie \"do roboty\",bo wbrew pozorom,to nie tak hop siup:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO kafelku masz racje nie tak hop siup hehe ja moze zaczne starania gdzies za rok bo wczesniej napewno sie nie przeprowadzimy :( chyba ze wygramy w totolotka hehe ale mi sie dzisiaj chce spaccccccccccccccc jesczze chwilka i do domciu huraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ladnie ladnie leniuszki pisac sie wam niechce co??? ja dzisiaj w pracy bylam do 12 bo pozniej niemial kto zostac z mala, sliczna pogoda poszlysmy na spacer do parku, pozniej na spacer z psem , Oliwia dzisaj sie dotlenila i ze smakiem zjadla obiad na szczescie apetyt zaczyna miec jak przed choroba ja dzisiaj mam takie cisnienie ze spac mi sie chce straszliwie , do tego dostalam @ brzuch mnie straszliwie bolal \"zjadlam\" 3 tab i niezabardzo powinnam do tego pic kawe ale hyba musze bo niedotrwam do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm. Widzię Nikola,że stoisz na strazy i trzymasz nasz topik,by nie utonął?:P:P Ja dzis miałam dzien na pełnych obrotach.O łatko!Alke jestem zmęczona:O Zrobiłam sobie paznokcie:)Ale krótkie.Ledwo za opuszek palca. To cos nazywa się (wersja \"po-naszemu\")frencz.Wiecie,takie białe końcówki.Ale takie na stałe-nie malowane. Do tego na serdecznym palcu taka cieniutka srebrna kreseczka.Bo będę miała srebrne dodatki:PJestem bardzo zadowolona.Ładnie wyszło:) Karolina jest za to zachwycona nowymi paznokciami mamy.Tez takie chce:D:D:D Tylko martwiła sie,co sie stało z poprzednimi,które miałam:D:D:D Mojej Ani wychodza trójki na dole i jest \"troszkę\":O:O:O:O uciażlwa:O:O:OPo całym dniu w jej towarzystwie można kota dostac:O Myślałam dziś o naszej Anik.Martwię sie co u nich,bo widziałam kiepski opis przy gg. Anik! Daj znać,jeżeli możesz.Martwimy sie o Was❤️ Mam nadzieję,że twoja mama dochodzi do zdrowia i wszystko się dobrze zakończy. Uciakm już. Spokojnej nocki czytającym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa. Zapomniałam Was zapytac:) Czy chciałybyście być młodsze o 10lat??? Czy chciałbyście wyglądac jak 10lat temu??? Wczoraj sie nad tym zastanawiałam. Napiszcie. A ja Wam odpowiem,jak następnym razem tu usiąde:P:P Do zobaczenia w środe bo jutro juz jade na weselisko:D Podniosę kielich za Was wszystkie w sobote hihi:classic_cool: Paaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. czytam was czasem, ale jestem w taki stanie psychicznym, że nie wiem co pisać :( jest mi bardzo ciężko :( moja mama nadal w szpitalu, czeka ją jeszcze jedna operacja - rekonstrukcja kości czołowej, ale nie wiadomo kiedy. Dla nas najtrudniejsze jest to, że po urazie głowy mama ma zaburzoną świadomość :( czasem się \"gubi\", jest nielogiczna, ma luki w pamięci. To nie jest już taka mama, jaką pamiętam :( I nikt nie jest w stanie nam powiedzieć, czy to minie. Teraz jeszcze na dodatek moje dziewczynki były chore. Agatka raz w nocy miała 40 stopni gorączki! myślałam, że oszaleję - to już za dużo zmartwień na raz. Nie chcę wam smucić, więc się już pożegnam. Trzymajcie się wszystkie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Trzymaj się mocno Anik, myślę sobie często o Tobie jak się trzymasz. Bądź dobrej nadziei, z mamą będzie z dnia na dzień coraz lepiej. U nas już dobrze Paulina jeszcze siedzi w domku, ale w poniedziałek po kontroli idzie do szkoły. Jutro teściowa pilnuje mi dzieci i jadę busikiem do Berlina spotkać się z moim M. Pochodzimy po sklepach i pobędziemy bez dzieci. Chyba potrzebuję tego, tj. odpoczynku. Trzymajcie się. Lecę po dzieci do szkoły. Pa. Kafelku-wybaw się też za mnie bo tak dawno nigdzie nie byłam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC JAK kafelka nie ma to u nas cisza :) Anik trzymaj sie badz dobrej mysli bo to jest najwazniejsze !!!! Zosiu ale ci fajnie ze tak mozesz wsiasc w busika i jechac do M , ja to bym musiala wsiasc w samolot :( strasznie mi brakuje meza niemoge sie doczekac kiedy przyjedzie moi rodzice pojechali ze znajomymi na wycieczke do Pragi wiec jestesmy same z siostra , smutno bedzie przez weekend bo taka wstretna pogoda , fajnie tylko ze wreszcie sie wyspie :) Magda a ty co??? znalazlas inne forum czy co hihi kasiunia kredka wionka co z wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko Na początku pozdrawiam Anik, bo przeżywa teraz naprawdę ciężkie chwile, trzymaj się , przesyłam moc buziaków👄👄 kurcze nie umiem klikać w klawiaturę bo sobie zrobiłam paznokietki żelowe, wyglądam jak kocica, hehe. Co ja dzisiaj przeżyłam dziewczyny w hipermarkecie, szok. Byłam z Bartkiem, ja zajęta wykładaniem zakupów na kasę, a on się bawił przy samochodzie na monety. Nagle na chwilę spuściłam wzrok i po chwili i już go nie było. Zaczęłam gonić , wołać go i nic. Byłam przerażona i mialam łzy w oczach. Myślalam że może ktoś go porwał. Na szczęście po paru minutach dojrzałam go. Mówił że mnie szukal. Ale nie chiałabym przeżyć czegoś takiego ponownie. tak sobie myślę jak się muszą czuć rodzice których dzieci zostały uprowadzone. Bezsilność i przerażenie. Ja jutro jadę na wesele, cieszę się bardzo, tym bardziej że nie liczę na zabawę sylwestrową, więc mam zamiar bawić sie podwójnie. Bartek zostanie z babcią i dziadkiem, żeby nie było problemu z odwożeniem. Sukienka wyszła ładna, ale nie żadna kreacja, jest raczej prosta . Ale tak sobie myślę że do tego ładne buty , fryzura, makijaz, jakaś biżuteria, i będzie dobrze. Męzowi się w każdym razie podoba , nawet widziałam po raz pierwszy od jaiegoś czasu w jego oczach hmmm podziw?, uznanie? nie wiem jak to nazwać, ale zrobiło mi się miło. Kafelku widzę ze twoje pytanie zostalo tu pominięte, ale ja ci odpowiem, bo przy okazji tego właśnie jak przymierzałam sukienkę też myślalam o tym. Ja nie chiałabym bym być młodsza o 10 lat, a na pewno nie chiałabym wyglądać jak wtedy. Owszem ciało na pewno miałam wtedy 100 razy jędrniejsze, bez grama tłuszczu. Ale teraz umiem już wyeksponować to co uważam za moje atuty, ukryć natomiast drobne defekty. Umiem sie odpowiednio podmalować, ogólnie zadbać o siebie. Majac 20 lat byłam jeszcze nieopierzonym podlotkiem któremu się wydaje że jest kobietą. Teraz czuję, że naprawdę nią jestem;);) no i jeszcze podbudowują mnie te komplementy ktore od czasu do czasu słyszę. Myślę, że naprawdę dobrze jest mieć 30 lat i byc świadomą swojej wartosci. Może zabrzmiało to nieskromnie, ale myślę że częśc z was sie ze mną zgodzi??? Zosiu dobrze że jesteś z nami zpowrotem, wypoczywaj tam sobie z meżem, należy ci sie to jak chyba żadnej z nas. Nicola ja ci troszeczkę zazdroszczę tej tęskonoty za meżem. Jak to musi być miło jak w końcu wraca. Wiem ze ci ciężko, ale powitania wynagradzają wszystko. Teraz mój brat ma zamiar wyjechać na wyspy. Skończył polonistykę i jedyne na co może tu liczyc to ukladanie bruku, więc jedzie do kolegi. Może za parę lat coś się u nas w kraju w końcu zmieni? To kończę, przylączam sie do kafelka i tego kielicha, oj bedzie się działo;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie mnie jeszcze??? wiem, nie odzywalam sie, ale nadal nie mamy internetu... u mnie wszystko w porzadku, chlopaki rosna i rozrabiaja. Bartek chodzi do przedszkola i jest bardzo zadowolony, ma mile opiekunki i fajne zabawki :-) odbieram go okolo 15 i zawsze z placzem idziemy do domu, poniewaz on chce jeszcze zostac i sie bawic w przedszkolu. jest jedynym dzieckiem ktore placze bo ma isc do domu :) Natomiast Marcin za 5 dni skonczy 9 miesiecy. Ma 75cm i wazy 10 kilo (waga urodzeniowa to 2970). W porownaniu do Bartka w tym wieku to jest ogromny. Jest bardzo ruchliwy, jak kazde dziecko :-) wszedzie go pełno, raczkuje od dobrych dwoch miesiecy, wstaje na nogi wszedzie - przy kanapie, w lozeczku, przy drzwiach, scianie... Normalnie oczy na okolo glowy. Kiedy go trzymam za obie raczki robi calkiem ladne kroki :-) Poza tym robi \"papa\" pokazuje gdzie jest lampa i jaki jest duzy :) Gorzej jest ze spaniem, zasypia na noc ok 19 - 19.30 i budzi sie miedzy 5 a 6 i jest wyspany. A ja niestety oczy na zapalki :) W ciagu dnia spi mi dwa razu po pol godziny, bardzo malutko. Ale dobre i to, przynajmniej szybko posprzatam przez ten czas i zrobie obiad. To chyba natyle zachwalania moich pociech :) Teraz troche o mnie. Nadal siedze w domu, nie pracuje. Ciesze sie kazda chwila spedzona z moimi chlopakami. Mieszkania tez jeszcze nie kupilismy, nadal wynajmujemy. Nasze mieszanie mialo zaczac sie budowac w grudniu 2007 a rok pozniej blok mial byc oddany do odbioru, ale niestety jest spore opoznienie, no i zaczna budowe dopiero w drugim kwartale 2008. No coz cierpliwie czekamy... chyba ze trafi sie co innego. To chyba na tyle o mnie Ciesze sie ze was tu odwiedzilam, nie mam czasu aby tyle zaleglosci odrobic, trudno, chyba wybaczycie... Pozdrawiam was serdecznie i wasze dzieciaczki rowniez sciskam ❤️ Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wionka masz racje nieodpowiedzialam kafelkowi na jego pytanie , no wiec......heheh ja tam znowu chciala bym wygladac jak 10 lat temu tzn moze tylko chciala bym miec takie cialo jak wtedy jedrne bez grama tluszczu , poki co zmarszczek nie mam wiec tylko szkoda mi mojego cialka , 1o lat temu bylo tez fajnie z jednej strony zylam beztrosko niemialam zadnych problemow zmartwien a teraz jednak stresow i problemow nie brakuje ale za to mam fajnego meza i kochana coreczke :) a tak poza tym to fajnie ze sie Wionka pojawilas , zrob jutro zdjecia i koniecznie nam wyslij no i bawcie sie dobrze jutro z kafelkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC BREDNIE :) pozdrawiam Cie w imieniu wszystkich nieobecnych dziewczyn heheh ja stoje na strazy topicu bo dziewczyny leniuchuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj taka cisza??? wszyscy na wyborach??? hihi ja sie juz denerwuje jakie beda wyniki............................. a tak wogole to nieznosze takich bezplciowych weekendow szaro zimno bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Nicola widze że zostałaś sama:) a to się reszta na nas wypięła. Ja juz po weselichu, w pierwszy dzień bawilam się do 4 i mogłabym dłuzej , ale moj szanowny mąż miał już trochę w czubie i śpieszyło mu sie do lóżka. hehe co z tego ,jak sie polożyliśmy to spać mu się odechciało;) Wczoraj byliśmy tylko na 2 godz, bo z Bartkiem nic się nie dalo potańczyć, musieliśmy caly czas tańczyć z nim , bo jak tańczyliśmy sami to bylo zazdrosny i zaczynal płakać. Zdjęć trochę porobilam ale większosc nie nadaje się do pokazania. Wyślę wam jak juz je zgram na komputer. Co do wyborow, to nie byłam ,ale z wyniku jestem zadowolona, głosowałabym podobnie. Teraz zobaczymy co oni pokażą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Zebrałam się za napisanie czegokolwiek, bo nie mam weny ostatnio:O Z wyników wyborów również się cieszę;);)Jak miło było zobaczyć tą niezadowoloną minę \"kaczora\"...bezcenne, hahaha:D:D:D Wczoraj byliśmy po Kacpra (bo od piątku był u moich rodziców) i się załamałam , bo znów jest chory:(, no mówię Wam, że sił mi brak...bardzo się martwię, bo przecież nie może być cały czas chory i brać te wstrętne prochy:O:O, a choruje już 4 tydzień:O:( No widzę, że Wionka już się wybawiła;) , teraz zrzucaj fotki i ślij, bo jestem ciekawa;);) No i jak Ci się w paznokciach śmiga?? Dla mnie to rewelacja, a do pisania na klawiaturze się przyzwyczaisz;) Ostatnio robiłam koleżance paznokcie i właśnie chciała takie króciusieńkie,i takie ma, tylko ja lubię nieco dłuższe bo ładniej wyglądają:), ale ona była zadowolona:) Nikola--dobra kobieto🌻, dobrze, że chociaż Ty podtrzymujesz ten topik;) Aaa zapomniała bym...odpisać na pytanie kafelka.... Więc ja raczej nie chciałabym wyglądać jak 10 lat temu, nie będe się powtarzać, bo jestem tego samego zdania co Wionka:).Najsmutniejsze jest to, że to ciało nie jest takie jak przedtem, ale cóź, trza się teraz dobrze konserwować i bedzie git:):):) Zmykam zupę kończyć👄 Jak mi przejdą \"doły\", to się jeszcze dzis pojawię:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Madziulka:) myślalam że o nas zapomniałas do pankokci juz sie przyzwyczailam, i rewelacyjnie wygląda dloń. Ja zawsze miłam kompleksy na punkcie swoich dłoni, i palcow. Wydawały mi sie takie kanciaste i mało kobiece. Teraz przez te panokcie znacznie się wydłużyły i już nie wstydzę się pokazać rąk w towarzystwie. Oj biedne te wasze dzieciaki. Mojego narazie - odpukać- choroby omijają szerokim łukiem. Oby tak dalej. Nie myślałaś skorzystać z pomocy jakiegoś innego specjalisty? leczyc go homeopatycznie? sama nie wiem..cięzka sprawa. Moja koleżanka przeszlo miesiąc była chora, zakatarzona i kaszląca. Nie pomogły jej nawet antybiotyki. Poszła do laryngologa, przepisał jej tylko jakieś tabletki , bez antybiotyku i jak ręką odjął. Niekiedy dobrze jak ktos popatrzy z innej perspektywy, nawet jak pediatra do którego chodzisz z Kacprem jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! wstawac śpiochy, gdzie się podziałyście wszystkie??? Kafelek chyba dopiero jutro sie zamelduje, ale pokażmy że umiemy się spreżyć również bez niego. Ja dziś nudzę sie od samego rana, coś tam porobiłam w domku, ale dziś koniec laby. Jutro do pracy na 12 godz. Ale nawet mnie to cieszy. Nie chcialabym znów byc niepracujacą, to bardzo męczące wyzwanie dla mnie. A za oknem szkoda gadać, ani sie nie chce wychodzic z domu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooo!!! Jestem już z Wami:):):) Wróciliśmy wczoraj,ponieważ Karolina(wbrew temu co mówił lekarz)nadal bardzo kaszle,dusi się i wymiotuje:( Pojechalismy dziś do innej pediatry,a ta mówi,że widzi odrazu,że ona ma zpalenie zatok bocznych i zapalenie oskrzeli😭 I moje dzicko męczy sie z tym od 7 tyg.(kurwa mac!!!!!),a nasz p.doktro leczy ja na robele No jak sie wpieniłam!!!! Dostała antybiotyk i za tydzien do kontroli. Mam nadzieję,że będzie ok. Teraz o weselu.... Oj dziewczyny... Wybawiłam sie za Was wszystkie hihi:D:D:D Było bosko i mam zakwasy na udach,tak potańcowałam:P:P:P Piękne wesele,super orkiestra. Suknia zrobiła furrorę i chyba mi ktoś pozazdrościł,bo mam same plamy na niej:D:D:D Ale było super ekstra,git. Byliśmy do 3 w nocy. Poprawiny od 15-tej do 2-giej też z orkiestra.No i w poniedziałek poprawiny poprawin-dla rodzinki w domu:D:D:D Jak zgram fotki,to Wam podeślę.Załuję tylko,że nie mam całej sukni w pełnej krasie,bo jakoś mi tak robili pokraczninie zdjęcia:(:(:(,że widac mi twarz,albo kadłubek hihi. Paznokcie wczoraj mi pani zdejmowała i robiła od nowa,bo akryl sie nie utrzymal i wczoraj jeden z paznokci to porawie by mi odpadł.Teraz mam tips z żelem.Wygladają super.Lepiej niż ten frencz.Sa bardziej naturalne.I nie mam długich,bo bym pampersów Anuli nie umiała zdjąc i założyć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wionka. Teraz co do moejgo pytania. Specjalnie je Wam zadałam,bo byłam ciekawa odpowiedzi;) Ja nie chciałabym być o 10lat młodsza.I nie chciałabym wygladac jak 10 lat temu. Nigdy nie czułam się tak seksownie.Nigdy mnie tak nie doceniano,jak teraz.Teraz dopiero rozkwitłam,jestem pewna siebie i silna. Wiem co dla mnie dobre i umiem z tego korzystrać. Na weselu panowie piali do mnie,mimo,że było tam mnóstwo 20-25latek:DKomplementów nie było końca. Nawet mój mąz był o mnie zazdrosny,a nigdy u niego tego nie zauwazyłam hahaha:D:D:D Ale ta zazdrość dobrze na niego wpłynie-niech wie,że może duzooo stracić,jak sie nie będzie starał :P:P:P Tak więc -Wionka,Magda... Nie ma to jak seksowne 30-tki:P:P:P:P:P:P Anik. Oczywiście ja też trzymam kciuki za Twoją mamę i wiem,że będzie dobrze.Bądzcie dobrej myśli❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah to wychodzi na to ze tylko ja bym chciala miec figurke taka jak 10 lat temu ehhe ale pewnie dlatego ze w ciazy czulam sie bardziej seksi niz teraz ehhehe dobrze chociaz ze dla mojego mezusia jestem super seksi heheh no ale nic nie poradze na swoje kompleksy, jedno jest pewne napewno nie chciala bym byc mlodsza o te 10 lat bo to fakt ze jestem pewniejsza siebie i wszystkiego co mnie otacza ehhe a i seks teraz smakujeeeeeeee duuuuuuzoooo lepiej heheh kafelku zgrywaj szybko zdjecia bo sie niemoge doczekac ehhe a co do lekarzy to ja sie nie odzywam bo sama mialam ostatnio bylam u 3 lekarza w ciazu 3 dni i co ?? na 4 dzien wyladowalam u innego z zapaleniem oskrzeli dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafelek to Ty naprawde
musisz byc niezła dupa za przeproszeniem i tak trzymaj! :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola. Zdjęcia poszły.Smigaj oglądać:P Pomarańczko. Powiem tak...nie narzekam hihi:D:D:D:D ;););) Jest lepiej niż było:P:P:P:P Wionka. Sliczne fotki.Bardzo ładnie wyglądałas.Ten Twoj mąz wcale nie taki "spokojny"jak kiedys o nim pisałaś ;););)hihi. Chłopak widac lubi sie zabawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafelku no smiglam sobie ale nic nie mam :( jak zwykle hehe poczte mam pusta to moze wyslij na ten biurowy email bo tam zawsze dochodzi :) please!!!! wionka dzieki za zdjecia potwierdzam to co napisal kafelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Niech ktoraś prześle moje fotki na adres biurowy do Nikoli,bo ja nie mam siły już ładowac tylu zdjeć:O Prosze Was...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurde tylko nikt chyba oprocz ciebie nie ma tego adresu :( zaplacze sie ja chce zobaczyc seksi kafelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×