Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Hej dziewczyny:) U nas jeszcze ładnie,ale zaczyna solidnie wiac.Jak wszystkie okna sa pootwierane,to robi sie przeciąg-więc zaczyna coś się dziac.Ma być dziś solidna burza-więc czekam na nia. Już łyknełam tabsy od bólu głowy,bo chyba cisnienie spadna:( Magda. Dobrze,że wróciłaś:) Sałatka pychotka.Tylko szkoda,że moje kg stoją w miejscu😭 Normalnie wszytsko staneło😭 Chyba teraz bym musiała nic nie jeść,żeby znowu ruszyło.Albo solidnie wziąść sie za sport:O Moja Karolina też mnie widzi nago pod prysznicem.I też nie robie z tego tajemnicy,ale nie dajemy jej ogladac siusiaka taty:O Jakoś wydaje mi się,że to nie rzeczy dla takiej ciekawskiej małej dziewczynki.Zakładam sie,ze gdyby widziała,to by pół osiedla o tym wiedziało:D Taka z niej pepla:D:D:D Zofia. Poradzisz sobie.Zobaczysz.Brat na pewno Ci pomoże.Ustalisz,że ma przyjechać jak zaczniesz rodzić i na pewno zjawi sie w tempie błyskawicznym.No i masz tate.Zobaczysz...będzie ok. Gdybym tylko mogła,to bym Ci pomogła...ale za daleko mieszkacie:( To dobry pomysł,żebyś wszystko kupiła.Nawet i te wyprawki do szkoły-może nawet teraz jest taniej,niż przed wrześniem. Póxniej byś już nie miała tego zmartwienia na głowie. I chetnie wysłuchamy Twoich żali:) Chociaz Ty tak mało się żalisz.A pewnie masz 5 x wiecej zmartwień,bo masz 5dzieci:)I szóste w drodze:)👄 Kredka. Moja Karolina uwielbia zoo.Wszystko ją tam interesuje.Oglada z ciekawościa każde zwierzątko.No,ale przecież każde dziecko ma inne zainteresowania.Moja Karolina może oglądac programy na TV o zwierzatkach,jakby to była jakas super bajka.Ona bardzo lubie.To chyba po dziadku Heńku:D Bo on z racji hobby(myśliwy),tez uwielbia ogladac zwierzyne.I w TV i na żywo:D Uciekam ogarnąc mieszkanie.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośka__🖐️ Cieszę się,że sałatka smakowała:) Zapomniałam napisać,że w przypadku dziewczynek to inaczej się postępuje (mam na myśli tatusia przyrodzenie), dziewczynki są bardziej delikatne i zresztą przytoczyłaś b.dobry przykład;) Ech...trudne jest to wychowanie.... Kredko__mój Kacper też bardzo chętnie oglądał zwierzęta w ZOO:) Największe wrażenie zrobił na nim krokodyl i śmiesznie zachowujące się małpy;);) U nas też chyba będzie burza:(, bo wieje od rana okrutnie:O Jejku uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda. Ratunku...zapomniałas o Mamaemi !!!!:D:D:D Normalknie teraz masz karę hahahaha:D:D:D Za to Mamaemi odemnie👄 Teraz już dobrze-pomarańczko??? Hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana pomarańczo!!! A coś Ty sie tak uczepiłaś??? Bardzo lubię Mamaemi i nie wiem czemu się tak czepiasz. Jesli chcesz wiedzieć to pominęłam dużo dziewczyn... Więc idź się pobaw w detektywa gdzie indziej😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośka__wiem, ze chce;(hihi A jej się nie uda:P:P:P Ale swoją drogą jest bystra...jak woda w klozecie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko powiedzieć cześć, wszystkim po kolei i każdej z osobna. U nas leje okrutnie. Zmykam, muszę jeszcze podrzucić dla dziewczynek stroje kotków, bo z kółka muzycznego jadą na występy do przedszkola, a rano się nie wyrobiłam. Dziewczynki dzisiaj poszły same do szkoły. Buziaczki dla Was. Ktosia,dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem,że wszystkie na podwórku siedzicie??? Bo niby gdzie Was tak wywiało:O My byłysmy na spacerku.Ania była spiaca,więc wróciłyśmy do domu. Moja Ania uwielbia truskawki:D Wiem,że nie powinno się ich podawac przed 1rokiem życia,ale ona je tak lubi,że dzis wtrzasnęła 2 sztuki i chciała jeszcze:OAle ja wredna jej nie dałam,bo troszke się bałam,że ja jutro wysypie:O:O Już jej dawałam u mamy i miała później kilka krostek,ale ja jestem z tych mam,co to dają alergizujące potrawy:P:P:P Karolinie tez dawałam truskawki i to chyba w 7m-cu hihi:D:D Trzeba hartować młody organizm,no nie;);):P:P:P Za to nie daję moim dzieciom coli,chipsów i sztucznych napojów:P A inni daja.Dzis moja kolezanka dawała gume Mambę swojemu synkowi co ma 17m-cy.Troche mnie to zadziwiło,no ale w sumie to nie moja sprawa. Ja jakoś jestem jednak za natura i chce jak najdalej je trzymac od tej chemii.Wiem,że i tak zjedza,jak pójdą do przedszkola,czy do szkoły.Ale po co mam w nie pchac te świństwa.Lepiej niech za to zjedzą truskawke,banana,czy jabłko. Karolina uwielbia owoce.Słodycze tez:P:P:P Ale staram sie jej nie dawać tego w nadmiernych ilościach.A o coli moze zapomniec.Wie,że to dla dorosłych:D:D:D I nie ruszy,choc byśmy jej sami dawali hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko,że włos mi się jezy na głowie,kiedy widze w MC Donalds mame z takim 1,5rocznym albo 2letnim brzdacem:O:O:O Jak można szpikowac dzieci tym gównem??? My tam nie jeździmy,więc nasza Karolina nie wie co to fast-food. Ona nawet frytek nie lubi hihi:D Woli zupe:D Jak mam jechac do restauracji,to wole jechac do naszej ulubionej tureckiej restauracji na Saskiej Kepie i ona tam sobie przy stole z nami pieknie je miesko z ryżem i surówka.Albo restauracji chińskiej i tam tez spokojnie wtrząśnie porcyjke kurczaka z ryzem i surówka. A i przy okazji nauczy się jak się zachowywac w restauracji:P:P:P Do MC Donalds jeździmy po lody.Nic więcej tam nie kupujemy. Sam zapach nas odstrasza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllooooo ja dopiero teraz bo wstyd sie przyznac ale ta pogoda dziala na mnie strasznie niby ladnie momentami a ja sie koszmarnie czuje na te zmiany , u nas wlasnie leje okropnie ktosia moje dziecko dopiero ostatnio sprobowalo czipsy czy mambe ale nie dlatego ze ja jej kupilam tylko inne dzieci jadly i ja poczestowaly, ale np coca cole to sama wie ze niemoze pic, mc donalda na szczescie tez nie lubi 2 razy bylismy z nia tam i dawalam jej kurczaczka ale jak bylismy w trasie i nic innego nie bylo do jedzenia , od malego tez uczylam ja picia tylko wody zamiast sokow , mnie tez dzwia dzieci majace nieco ponad rok i zajadajace sie lizakami mambami kredko my wlasnie tez w tym roku pojedziemy do zoo bo Oliwia uwielbia zwierzeta poczawszy od mrowki muchy pajaka a konczac na jakis duzych zwierzetach i tez uwielbia oglodac filmy o zwierzakach magda chialas zebym cos napisala co u mnie w sumie to nic szczegolnego sie nie dzieje pracuje , po pracy biore mala od dziadkow czy od poniedzialku z przedszkola i tak mija dzien za dniem , na budowie skonczyli tynkowac i wylewki trzeba zrobic , maz cos ciagle robi przed domem poszerzyl podjazd ubil ziemie pod taras i wysypal zwirem itd ahaaaa i szykuje sie duza zmiana maz wyjedzie na pewno za granice do pracy jeszcze niewiemy dokladnie gdzie bo albo do londyny bo tam kolega jest a jak nie to do Norwegi wszystko sie roztrzygnie w ciagu 2 tyg :( niewiem jak sobie poradze ze wszystkim praca budowa sklepem dzieckiem ale jakos musze .............chce mi sie plakac bo nigdy sie nie roztawalismy na dluzej niz 12 dni no ale coz takie zycie chcielismy domu to mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz zostalam wymieniona ze dwa razy na stronie to musze sie pojawic:P Czesc laski👄 Wybaczcie ze znowu zaniedbalam topik ale czasu brak i tak mi chyba zostanie:) dzis pierwszy dzien w pracy a dokładnie szkolenia, hmmm ogolnie jestem zakręcona bardzo duzo nowych rzeczy, w zasadzie to wszystko nowe;) nawet to ze pracujemy na laptopie a ja zupełnie do niego nie przyzwyczajona:O Zdjecia dostałam; Nikola - Oliwka sliczna dziewczynka, ma piękne oczy:) za mamą??;) Kredka od Ciebie tez, w szoku jestem jak Ci chłopaki rosną, szczególnie to po młodszym widac, przystojniaczki:) Magda po zdjeciach widac ze duzo faktycznie łaziliscie, bo wszystkie miejsca znam:P ale po zadowolonych minach widac ze zadowoleni byliscie z wyjazdu:) Ktoska że tak powiem Skarbie;)👄 Zosia moja the besiaro;) ❤️dasz sobie rade, choc z tego co piszesz to raczej spokojnej głowy nie bedziesz miała🌻 Kasiunia Wionka, Anik i reszta trzymajcie sie ciepło:)🌻 ja ide młoda połozyc bo juz i tak przeholowała:O aaaaaaaa zeby nie było ze na pomaranczowo to ja sama o sobie pisze, ja wiecie na pomaranczowo to tylko na................ erotycznym:D:classic_cool: pomaranczka-;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mamaemi--🖐️ Ja wiedziałam, ze to Ty się podszywasz pod tą \"pomarańczę\"hehe;);) Widzę,że pierwszy dzień w pracy minął dobrze, więc nas informuj jak sobie radzisz dalej:) I pisz z nami częściej ;), co by pomarancze po mnie nie jeździły;););) Nikola--fajnie, ze Wam prace w domu i wokół domu idą do przodu:) Oby tak dalej:).Kiedy by miał wyjechać Twój mąż? i czy na długo?? U nas lej deszcz:O i chyba bedzie burza, bo zaczyna się błyskać:O Więc wyłączam komputer i lecę do łóżeczka:) Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem. U nas pada,a raczej leje. Moja Karolina dostaje świra i nie wiem jak przetrwamy ten dzien:O Nikola. Na ile jedzie Twoj maż???O ludu:( Mamaemi. Ty pisz do nas ze swojego nowego służbowego laptopa.Po kryjomu;):P:P:P Hihihihi👄 Przeciez piszesz na pomarańczowo jeszcze na Dom i ogród:D:D:D Magda. Kiedy Ci oddaja kompa? Uciakm ogarnąc mieszkanie.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Melduję się i ja;). U nas też pada:O, ale nie tak strasznie i mam nadzieję, że się rozpogodzi:)Ale jak na razie siedzimy w domu:) Ktośka--napisali nam na umowie ,że komputer jest do odebrania na 28.05,bo czas ustawowy na naprawę to 21 dni:O No jakoś to czarno widze:O, ale kto wie... Wczoraj dzwonił chłopak z tego sklepu i mówił, że go wyślą do W-wy do producenta,żeby mu porządnie sprawdzili dysk. Wionka--gdzie się podziewasz?? Ja ostatnio się zaniedbuję z ćwiczeniami porannymi:O, mam okropnego lenia:(.Ale na basen chodzę;););). Uciekam dom ogarnąć;) Miłego dnia życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas też dziś deszczowo:( a mi od samego rana sie w głowie kręci, i nawet mi niedobrze:O nie wem co to moze oznaczać.Teściu zmierzył mi nawet ciśnienie, ale mam idealne. Ktosia mój Bartek niestety uwielbia wszystko co ziemniaczane po tatusiu. Czyli frytki, chipsy, placki itd. oczywiście zabroniłam kupować to mężowi do domu, ale i tak jak jesteśmy w sklepie moje dziecko naciągnie mine niekiedy na małą paczuszke chipsów. Frytki mu kupujemy jedynie jak gdzieś wyjeżdżamy,ostatnio jadł w Krakowie. Za to coli nie znosi i innych sztucznych napojów również. Nicola to kiedy zamierzacie sie wprowadzić?( jesli nie denerwuje cię to pytanie, bo mój tata ostatnio powiedział że irytuje go jak sie go ciągle ktoś pyta, kiedy się wprowadzają, bo sam jeszcze nie wie. Choć moja mama cały czas mówi że w tym roku święta Bożego narodzenia będą na nowym) Jesteście na tym samym etapie co moi rodzice. tzn do tynkowania mają przyjść pod koniec maja Mamaemi napisz coś więcej jak w nowej pracy, jak sobie radzisz??jak współpracownicy i szef?bo od tego zależy głównie czy dobrze ci tam będzie Magda co to za sałatka z ajerkoniakiem? podawałyście gdzieś przepis , bo chyba przegapiłam, tez bym chętnie wypróbowała:) Lecę już papa, ale dziś zagladnę tu jeszcze bo pogoda fatalna to będziemy siedzić w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wstyd przyznać ale ja ostatnio też zanidbałam silownię , jakoś chęci brak, zapał już minąl. A mam wykupiony cały karnet, wypadałoby to kiedyś wykorzystać. dobrze bo jest ważny cały rok, a waga jak? bo ja mam 65 niekiedy rano zachodzi na 64, to mam 4 kg mniej. Ale dalej sie pilnuję bo chcę zrzucić do 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze też macie tą reklamę H&m po prawej stronie?? zwariować można bo nie da się jej skasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wionka--🖐️ Moja waga cały czas 63-64:O Ale nadal się pilnuję:) Fajnie , bo my to chyba mniej więcej tej samej postury jesteśmy;) Ale tak na serio, to ja się czuję dobrze:);), jasne , ze mogłoby być mniej kg, ale nie ma większej tragedii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wionka. Mnie tez dobija ta reklama Zesrali się z tym H&M Ta sałatka to owoce+ajerkoniak+smietana kremówka.Pycha.Taka sałatka owocowa z wkładką;) Ja tez zaniedbałam basen.Ale to przez moje tabsy.Bo biorac je miałam przez 3/4m-ca okres:O:O:O Normalnie zabazpieczenie na maksa hihi:D:D:D Chyba jednak poprosze mojego gina o zmiane tabletek,bo te(mimo,że je już kiedys brałam)nie służą mi zbyt dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostalyscie odemnie wczoraj wieczorem zdjecia???? moj maz pewnie jak pojedzie to rok jak nic chyba ze wygramy w totka ehhehe wszystko zalezy jak bedzie zarabial , a pasuje zeby wyjechal przed 1 czerwca no ale zobaczymy jeszcze :( narazie nie moge myslec o tym , maz to bez malej to chyba zwariuje dobra uciekam bo klienci sa aha ktosia wlasnie byla u mnie pani z dzieckiem 8 miesiecznym wazy cos 6500 normalnie jest malutkie ze szok i pani ma luz bo taka uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Mam chwilkę więc wskakuję do Was :) na pogaduchy....;) Kubuś śpi, ZUza układa puzle ... nie poszła dziś do przedszkola bo jechałam z nią rano na badania : mocz i morfologia - dawno nie miała robionych i lekarka stwierdziła że trzaba sprawdzić ... bałam się strasznie tego pobierania krwi ale nie było tak źle :) Rano zdięcia wysyłałam - mam nadzieję że doszły :D Kubuś jak widać konkretny gość ;) dulda cycusie że już mam dość :O śmieszek z niego straszliwy, gaduła i ciekawski maluszek :) no i tak sie do siadania rwie że nie można go na rękach spokojnie utrzymać - ludzie pomyślą w niedziele że półroczne dziecko przyniosłam do chrztu :P a głowa sie mu przecież na boki kiwa - jeszcze jej dobrze nie trzyma JA dalej nie wybrałam kolorku :( Wionka - to ma być odcień krem- beż :O:( wiele osób takiego szuka ale potem sie okazuje że wychodzi odcień żółci na domku a ja nie chce takiego :P:P:P Dach mamy czerwony ....z resztą prześlę Ci zdięcia - może Ty mi coś doradzisz bo dzięki rodzicom na bierząco jesteś :) najlepiej by było zobaczyć taki kolor na jakimś domku i zapytać jaki to konkretnie jest numer tynku i z jakiej firmy .... mam taki jeden dom upatrzony w okolicy - podjadę tam i ludzi zapytam ... Nikola - no Ty wyrodna żono ;) gdzie tego męża biednego wysyłasz :( kurczę nie wyobrażam sobie jakby tak mój miał gdzieś jechać ... najdłuższa nasza rozłąka to ........2 dni :O a Ty masz już upatrzony kolor na dom ??? choć z tego co pamiętam to nie będziesz miała kłopotów - ma być biały albo jasny szary ??czy coś się zmieniło ? jaki tynk i z jakiej firmy bierzecie ?? jeśli można to Tobie też podeślę zdiecia - TY masz zmysł to coś doradzisz bo ja już choroby psychicznej dostaję od tego myślenia:O narazie muszę zmykać ściskam całą resztę : Madzia, Zosia, Ktosia, Mamaemi, Kredka, Brednie 🌻 buziaki dla Was ❤️ i dla Waszych dzieciątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola__własnie obejrzałam zdjęcia:) Oliwia bardzo jest podobna do Ciebie;) Piękne krajobrazy macie u siebie. Czy na zdjęciach jest również Twoja siostra?? Kasiunia__dziękuję za zdjęcia:) Jakubek to już kawał chłopa;););) Uciekam do cukierni, zamówić sobie tort;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola super zdjęcia, jesteś bardzo fotogeniczna i twoja Oliwka jest bardzo do ciebie podobna, prawda? Kasiunia, a twój Kubuś rzeczywiscie wyglada na pólroczne dziecko, a nie na trzy miesiące, słodki bobasek Myslałam że zjadę :D przed chwila tesciowa się sie mnie spytała czy nie jestem w ciąży jak mam takie zawroty glowy.Smiać mi sie chcialo bo pierwszy raz cokolwiek napomknęla na \"takie tematy\". Nigdy z nią nie gadalam o kolejnej ciaży czy o zabezpieczaniu sie, dlatego to mnie rozśmieszyło, bo widziałam ze sama sie speszyła tym pytaniem:D Kasiunia obawiam sie że ci nie pomogę, bo nie znam się na tym budowalnych sprawach. To na pewno Nicola , bo tylko słucham co mi tam mama opowiada. Oni chcą jakis odcień kremowego, mają czerwona dachówkę. Ale narazie nie są zdecydowani, jaki kolor. Mama własnie dzwonila i mowila że przyszli wczoraj do ocieplania domu i zakladali drzwi wejściowe. Tak to, na nic nie są jeszcze zdecydowani bo mamie się za dużo rzeczy podoba narazie. Ale super będą mieć salon, bo sufit mają drewniany,z krokwiami, podłoga też będzie drewniana ,zrobia sobie w takim surowym stylu- kominek zostawią z cegieł. lecę coś sie pouczyc, choć nie chce mi się😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Magda a na jakim zdjeciu ma byc moja siostra/// bo przeciez tam jest oliwia tylko i na jednym ja??? hihi Kasiunia Jakubek rzeczywiscie duzy chlopak , a z doborem koloru masz racje czesto z kremu wychodzi odcien zolty ktory tez mi sie nie podoba , musisz wybierac w bardziej zimny ch tonacjach , a masz jakis probnik czy co zebym mogla Ci jakos pomoc?? my w tym roku napewno nie bedziemy robili koloru ale teraz wymyslilam jeszcze do mojego szarego koloru dachu taki delikatny odcien wrzosu , i wtedy posadzila bym duzo wrzosow kolo domku , ale narazie koncepcje sie zmieniaja wiec zobaczymy , a strukture i wogole firme z jakies bedziemy robic kolor to niemam pojecia , co do meza to w zyciu by nie wyjechal gdyby nie musial wogole nie na reke nam jest ten wyjazd no ale poki co pieniadze z nieba nie lece , jak chcemy sie przeprowadzic to brakuje nam troche kasy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa zappomnialam napisac Magdzie i wionce ze ja tez waze 64 kg :( i jak przytylam to ani w dol ani w gore nic nie idzie , az strach pomyslec co bedzie w wakacje z moim cielskiem hehehe dobrze ze nie jade na jakies konkretne wakacje to nie bede ludzi staszyc na plazy ehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Byliśmy trochę na podwórku i zamówiłam tort;), bedzie śmietankowo-truskawkowy:) Zimno u nas bardzo:O, tylko 11 stopni na plusie:(, więc nie siedzieliśmy zbyt długo na dworze. Nikola--nie poznałam Cię na jednym zdjęciu:O, a dokładnie na tym co jestes z Oliwią przy drzewach:O, coś mi chyba na oczy padło:Ohehe:D Wionka--napisz kiedy masz ten egzamin?? Co do rozmowy z teściową, to chciałaby miec wnuka??czy nie za bardzo?? Ja ostatnio też przez przypadek rozmawiałam na ten temat, bo mi kazała oddać taki mały rowerek dziecku z naszej rodziny, którego to na oczy nie widziałam, a ja jej na to, ze nie dam bo zamerzamy mieć drugie dziecko:P i widziałam , ze ją lekko przytkało;);) Więc mi powiedziała, ze już najwyższy czas...tylko, że remont domu jeszcze nie zaczęty, więc jak na razie nici:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rolety mi założą za tydzien.Przyjechał pan,zrobił wymiary,wybrałam kolory i będzie git:):):) Cieszę sie,bo liczę na to,ze mi dziewczynki nie będa robiły pobudki o 5rano-a raczej Ania:O Do dziewczynek wzięłam podgumowana,która w ogóle nie przepuszcza światła. Magda. Ty chyba jestes młodsza odemnie???Więc możesz jeszcze czekac z drugim maluszkiem;) Wionka. Teściowa,to by chyba raczej wnuczke wolała,bo wnuka już ma hihi:D:D:D Nikola. Dostałam fotki.Fajne z Was modelki;)Ładne dziewczyny:) I wiewiórka ładna-jak u nas w Parku Skaryszewskim hihi,tylko u nas to po drodze chodza,a u Was na drzewach siedza:D:D:D Jakas inna odmiana,czy cooooo????? :D:D:D:D:D Uciekam dziewczyny,bo moja najmłodsza panna jeszcze nie usnęła przez tego pana od rolet:O Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny dobry wieczor!!:) ja tylko na chwilke bo musze przypilnowac Emilke zeby w koncu zasneła bo słysze ze jeszcze cos tam mruczy. Czyli w telegraficznym skrócie: Kasiunia zdjec nie dostalam😭 Nikola zdjecia dostałam:D zajefajne laski jestescie;) w pracy cały czas duzo wiadomosci na razie mam szkolenie szefostwo super, młody zespół (tzn dla mnie mody - nikt wiecej niz 40 nie ma:)) klimat jak do tej pory swietny! trzymajcie kciuki zeby to sie nie zmieniło,na duzo mozna sobie pozwolic (rowniez z korzystania z kompa w innych celach) pod warunkiem ze znajdzie sie na to czas, którego jest bardzo mało:Pludzie wszyscy ze soba per \"Ty\" i jedno wiem na pewno, bedzie mnóstwo pracy:O ze wzgledu na rozpoczynajacy sie sezon, skracaja nam szkolenie z miesiaca na dwa tygodnie I jak ja mam to wszystko skumac???:O:P Buziaki i dobrej nocki 👄dla wszystkich aaa u nas wrescie przestało padac i wrescie koncza robic elewacje, ech pecha mieli paskudnego przez ta fatalna pogode:( 🖐️👄 ładny mi skrót mi wyszedł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj czekaj Mamaemi - kończą u Ciebie elewację ???? ..... coś musiałam przeoczyć :( ja się własnie przywlokłam do Was z Muratora - głowę mam jak arbuz :O:O:P dalej nic nie wiem :P:P może TY mi pokażesz jaki kolorek robicie i będę miała wybieranie z głowy :D:D no i Kubuś ma właśnie pierwszą pobudkę :O:O a myślałam że coś jeszcze napiszę :P to chyba tylko że spokojnej nocki wszystkim życzę :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×