Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

Gość tralalallalllalalalallla
czego uzywacie do podmywania???? i chcialam jeszcze zapytac co mozecie polecic tez zeby nie miec infekcji bakteryjnych (bo boje sie ponownego zapalenia przydatkow) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
masc pimafucort czy ktoras ja stosowala???? przez ile dni mozna ja stosoawac???????? bo ja zapomnialam zapytac gina:(na ulotce nie jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnoza
jejku zaczelam czytac topic od poczatku i troche zaskoczyly mnie wypowiedzi dotyczace probiotykow, ok piszecie ze po grzybicy pochwy najlepiej lacibios femina,ale tez mozna lacidofil i to dopochwowo?????????????????????????????????????????????????????? dobrze zrozumialam ze niektore z was tak robia?????????? to wogole sie rozpusci w pochwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauritka
Dziewczyny polecam krem Vitagyn C. Po leczeniu jak już nie mam typowych objawów grzybicy to wszystko mnie tak boli jakby ktos mi tam kopa sprzedał,juz nie wspomnę o stosunku... Długo sie już leczę, dlatego od ciągłego przyjmowania tych globulek wszystko mnie tam boli nawet jesli nie mam silnych objawów grzybicy. a ten kram bardzo mi pomaga i normuje sytuację po kuracji. A tak na marginesie,to nie długo zaszczepię sie szczepionką Gynatren, mam nadzieję, że po niej będzie dobrze, choć wiem, że różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkflkdufodjnmv.cvjglidufglnmx
jezeli moj ojciec mial grzybice stop, a ja od jakiegos czasu ma grzybice pochwy to czy moglam sie zarazic przez to ze kapiemy sie w tej samej wannie????????????????? zawsze wanna jest myta proszkiem do szorowania...ale czy jednak to mozliwe?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia76
Jak to mozliwe że kupywałyście tą szczepionke Gynatren w Niemczech bo mi w 2 aptekach odmówili mówiąż że recepta musi byc od lekarza niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Becia76 ja mieszkam w Niemczech i bylam szczepiona w gabinecie u mojego ginekologa... ale juz wielokrotnie kupowalam tu w aptece leki nasercowe dla mojej babci z polska recepta i nie bylo problemu. zadzwonilam wlasnie do apteki, gdzie zwykle kupuje tu leki i pani mi powiedziala, ze musi to byc prywatna recepta- tzn bez zadnej znizki. trzeba zaplacic pelna cene. moze Twoj lekarz zaznaczyl tam jakis upust??? jak masz mozliwosc to sprobuj jeszcze w innej aptece i nalegaj, ze zapalcisz pelna kwote. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieMM
a czy probowalyscie jakiejs homeopatii??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie i tak kupuje Lacibios Femina, ktora ma 10 tabletek a FemiVaxin z tego co widze 30 wiec moze faktycznie warto spróbować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnoza
jak majtki maja 95 % bawelny to mozna takie nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona.......
dziewczyny, pomocy... tak "na oko" stwierdzilam jakis czas temu ze mam uplawy, ale zalatana jestem troche no i wizyte u ginekologa ciagle odkladalam... no i dzis jak poszlam do lazienki to sie przerazilam, biała wydzielina dość mocno zabarwiona na różowo (tak jak by nie dokładnie zmieszana)... to było w pracy, wróciłam do domu, pognałam do ubikacji i majtki były poplamione na czerwono (ale to na 100% nie okres, zupelnie inny wyglad, poza tym okres skonczyl mi sie pare dni temu)... zalozylam sobie wkładke no i tez zabrudzona ... byłam przed chwila znow w toalecie i wydzieliny było troche mniej ale za to była cała różowo-czerwona.... jutro raczej nie dam rady wyrwać się do ginekologa... ale boje sie czekac do poniedzialku :( jesli wiecie co to moze byc (mam nadzieje ze to jakas kosmiczna odmiana upławów) to napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWiemCoMamOtymMyslec
to aj tze tak mialam w tym cyklu ze sluz jakby z rozowa krwia!! ale zgonilam to na tabletki anty bo rozpoczelam znow branie a plamienia sie zdarzaja w trakcie pierwszych opakowac. Ale... lecze sie tez na grzybice po tych uplawach bylam u gina i pwoiedzial ze nic mi nie jest poza minimalnym grzybkiem:) przepisal globulki, masc i doustne. Wiec to moze od tej grzybicy tak mialysmy??? idz lepeij do ginekologa, a jutro kup sobie masc clotrimazolum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona.......
ehh, sama nie wiem, ja tabletki biore juz 2 rok, tak mniejwiecej... poza tym dzis bylam juz 2 razy w toalecie i jest tak samo... - różowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWiemCoMamOtymMyslec
a masz moze nadzerke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osłona W Trakcie Antybiotykote
Dziewczyny, czy wiecie może z doświadczenia jak zabezpieczyć sie dopochwowo pzred grzybicą w trakcie antybiotykoterapii? Doustnie wiem, że są probiotyki typy Laciobios femina bądź ProVag, ale czy dopochwowo lepiej brac również jakiś probiotyk, czy lepiekj globulki przeciwgrzybicze, Jeśli tak któras z was miała z tym do czynienia to prosże podajcie nazwe tych globulek, bo lekarz internista zapisze tylko osłonowe na żołądek a, do mojej ginekolożki się dostac teraz graniczy z cudem.Bede wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
czyli jak zaczne brac lacidofil dosutnie i np tabletki czosnkowe i pila jogurty to nic nie da?????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
tzn juz tuz po leczeniu na grzybice pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona.......
tak, mam nadzerke, ale mala... bylam dzis u ginekologa, tak mnie wkurzyl, ze sie poplakalam jak wyszlam :/ stwierdzil ze biore zle tabletki i dlatego wyszlo mi plamienie... nie dal midojsc do glosu... tlumaczylam mu ze robie 7 dniowa przerwe i to nie moja wina ze jak zaczynam brac kolejna serie to nadal mam okres, bo tak juz jest, tak samo nie dowierzal mi ze mam 6 dni okres jak biore tabletki :/ kazał mi wziasc dzis 2 tabletki i jutro tak samo i plamienie powinno minac, a jak nie "to sama jestes sobie winna"... qrna :/ aa i jeszcze nie chcial mi nawet recepty wypisac na tabletki, jak mu powiedzialam ze bralam w aptece "na kreche", bo stwierdzil ze to nie jego sprawa i on mi nic teraz nie wypisze i ze powinnam przychodzic co miesiac po recepte do niego !!!! podliczajac zaplacilam 40 zł za to zeby sie dowiedziec ze sama jestem sobie winna i ze mama mi powinna wszystko powiedziec :] no i mam co miesaic placic 10 zł za wypisane recepty.. no i co dwa miesiace na badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
zmien ginekologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po drugie: plamienia od tablet anty moga sie zdarzyc nawet po dlugim czasie brania mi to powiedzial moj ginos jak mi sie kiedys raz zdazrylo po roku brania cilestu...ale na szczescie bylo to w jeden cykl , potem jednak zmienil na inne bo psychicznie sie wykanczalam i na poczatku przy cilescie tez bylo ok dopiero potem zaczely sie te dziwactwa dziac!!! wiec moja rada jest taka:zmien ginekologa natychmiast!!!!!!!!! inny na pewno ci zmieni tabletki anty!!!!koniecznie!!!! i mmoze przepisze cos na uplawy no i zrob cytologie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
skoro bierzesz dwa lata to teraz nagle karze ci wziac po dwie????/ chory jakis!!! i jak mozesz byc sama sobie winna??? debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idz w poniedzialek do innego, na bank przepisze inne tabl anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi jesli chodzi o szczepionke Gynatren to tez dostalam ja w niemczech , sa to 3 zaszczyki w odstepach 2 tygodniowych,2 dni reka boli po nich, dalam z to kupe kasy bo 70 euro i tak mi nic nie pomoglo, a zakupilam ja w swojego lekarza ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona.......
eh, no chyba tak zrobie, pujde gdzieindziej w poniedzialek :/ ale wczoraj zrobilam tak jak mi kazał, wzielam dwie tabletki i dzis rano nastepna, ale dzis to juz wyglada normalnie jak bym okres dostała :/ i w ogole czuje sie jak bym dostala naprawde, boli mnie podbrzusze troche itd :/ masakra jakaś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrrr
oj to ladnie namieszalas,nie wiem co na to inny ginekolog powie ale moze bys przerwaja branie na jakis czas? i potem zaczela od nowa jakies inne tabletki. Dowiedz sie o jakiegos innego milego i kompetentnego lekarza i omow sie na wizyte:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona.......
no kurcze, nie napiszalam, ja zawsze biore tabletki tak jak powinnam, wiadomo czasem zapomne, ale bez przesady... teraz sie zastanawiam czy wziasc kolejka tabletke (rano wzielam jedna), bo powiedzial ze jak to plamienie nie minie po wczorajszych 2 tabletkach, to mam wziasc dzis tez dwie... ale sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona.......
nie mialo byc "nie napiszalam" tylko chodzilo mi o to ze nie wydaje mi sie zebym to ja namieszala... tylko troche mi nie wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkaaaaaaaaaaawwwkkkkkkkka
mam uczucie pieczenia przy wejsciu do pochwy od wrzesnia bralam clotrimazaolum, pimafucin, masc pimafucort i tabletki flumycon. wczesniej po tym clotrimazolum sie nie za bardzo wyleczylam bo jak poszlam do kontroli to lekarz mowil ze jescze cos tam minimalnie zostalo wiec zapisal tamto na P i flumycon dla mnie i partnera. W zwiazku z tym mam pytanie czy on mnie wogole dobrze leczył skoro mialam tylko pieczenie i nic poza tym???????????????Dodam ze juz skonczylam te leki teraz zostalo tylko smarowanie mascia. moze to byly bakterie???????? cytologii mi nie robil bo mialam na wiosne robiona, wiec mowil zeby jeszcze poczekac. a moze to zly plyn do mycia?? albo ciasna bielizna powoduje ze mnie piecze czasem ??bo cieplo sie ubieram zeby nie pzreziebic innych partii jak pecherz czy jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada dla kkkkkkkaaaaaaaaaaaw
Moim zdaniem powinnaś wziąc pod uwage nastepujące czynniki: 1. Piszesz, że od września leczysz sie Clotrimazolem, czy wcześniej tez wystepowało pieczenie? 2. Może od tamtego czasu zmieniłas płyn do higieny intymnej, proszek do prania, bądź płyn do płukania na bardziej zapachowy, jakies wkładki higieniczne, może jakies czynniki zewnętrzne wpływają na podrażnienie i stad to pieczenie, skoro piszesz , że nic poza pieczeniem nie dolega. 3.takich pytan jest wiele. Radziłabym ci Zacząc nosic bawełniana bieliznę(odstawić stringi jesli nosisz), prac ja w proszkach i plynach typu sensitiv; wyrzucic wszelkie zapachowe wkładki jesli takie posiadasz (one tez moga uczulać wrażliwe osoby).Zacząc podmywac się płynem Lactacyd bądż Pliva fem , brac dosutnie probiotyk typu lacibios femina lyb PrOvag i dodatkowo na noc globulki z nagietkiem Vagical (łagodza lekkie stany zapalne) lub czopki gyntima. 4.współzyc tylko w gumce i to zwykłej, tez odtsawic jakie perfumowane, a do tego uzywac lubrykantu typu K-y czy inne , aby nie powstaly otarcia. 5.pic duzo wodu mineralnej , brac zurawine , żeby nie doprowadzic do zapalenia cewki moczowej. To sa przemyslenia oparte na moich doświadczeniach. jesli i to nie pomoże( brak poprawy po 2-4 dniach), to wtedy trzeba udac się do ginekologa i szukac innej przyczyny. Poki co zycze duzo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ma dosc
Otwieram podtemat SEX a GRZYBICA --------------------------------------------- Walcze z grzybica od klku lat. Ostatni rzut byl w czerwcu - robilam badania wymazu (okazalo sie ze oprocz grzya jest bakteria - i dostalam 2 leki!!) i bylo wszystko ok, bralam globulki z kwasem mlekowym i pilnowalam odpowiedniej higieny. Moj partner tez sie leczyl. i po 4 miesiacach wstrzemieźliwości seksualnej, kiedy czulam ze juz nie boli nic, podraznienie od lekow ustapilo, ja zapomnialam o bolu podczas wspolzycia - kochalam sie ze swoim chlopakiem. I ku*** bach - dwa dni pozniej zobaczylam uplawy i pobieglam do ginekologa - wyrok:grzybica. Zapytala sie kiedy wspolzylam - i powiedziala "no wlasnie". Ja nie wytrzymalam, nie chcialo mi sie gadac.Wyszlam z recepta bo od tego lekarza na pytanie co z Sexem otrzymywalam odpowiedz: "zmianic partnera" BLAGAM rozpocznijmy akcje pt. Zapytaj ginekologa kiedy mozna zaczas wspolzyc zeby grzybica nie powracala. Bede za 3 tygodnie na wizycie kontrolnej, zbiore sily i sie wypytam. Wy tez jezeli mozecie JESTESMY MLODE - Grzyb nam SEXU NIE ZAPIERZE!!! ...pomocy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawata
Temu Twojemu lekarzowi zdecydowanie brakuje wiedzy, zmaina partnera nic nie da, no chyba że partner ma grzybicże ale wtedy lekarz zawsze profilaktycznie powinien przeleczyć tez jego. Grzybica powraca po stosunku z zupełnie innych powodów, następuje rozpulchnienie pochwy, lekie podrażenia i gotowe grzybica atakuje. Sa osoby które po kazdym stosunku moga mieć nawroty, dlatego że u nich nie ma mozliwości wyleczenia grzybicy ona sobie siedzi w sluzówkach w innej formie niz pączkującej i w wymazach np. nie wychodzi, niewielkie podraznienie i frajda dla niej niesamowita zaczyna sie namnażać. Na Twoim miejscu nie partnera ale ginekologa bym zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×