Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

Gość ciasio
ja pierwszy raz zlapalam grzybice jak bylam w ciazy pani doktor przepisala mi globulki (ale nie pamietam nazwy bo to bylo 2 lata temu) ale po nich wszystko wrocilo do normy i bylo ok do niedawna bo znowu zaczelo mnie swedziec!mialam isc do lekarza ale dostalam okresu i jest ok na wszelki wypadek kupilam sobie masc clotrimazolum a wlasnie wyczytalam na forum ze to jedyny lek bez recepty ale to nieprawda bo sa tez globulki albothyl dostepne bez recepty maja dzialanie przeciwgrzybiczne przeciwbakteryjne i przeciwpierwotniakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flumycon
albothyl jest taki drogi:( nie ma czegos tanszego?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasio
jest ta masc clotrimazolum za ok 4 zl a albothyl nie jest taki drogi tylko trzeba czasami w kilku aptekach popytac bo w niektorych kosztuje ponad 40 zl a w innych ok 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasio
poza tym glupota jest dla mnie przepisywanie antybiotykow na grzybice! bo to stanowi dla grzybka jeszcze wieksza pozywke moge polecic bardzo fajna i dobra pania ginekolog w lublinie jakby ktos chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flumycon
dla mnie 33 za 6 tabl to drogo!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasio
czasami lekarze przepisuja drozsze leki ktore i tak i tak nie pomagaja najlepiej idz do lekarza niech ci cos przepisze tylko powiedz ze nie chcesz nic drogiego to postara sie znalezc cos na twoje mozliwosci finansowe zycze tylko zebys trafila na dobrego lekarza ktory przepisze ci od razu odpowiedni lek i nie bedziesz sie dlugo z tym meczyla i duzo pieniedzy na leczenie nie stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaa
jakoś w listopadzie pod koniec się przypałętało to paskudztow, bez zwlekania poszłam do gino- dostałam kurację flumycon 200 mg i już po 3 dniach przeszło.. po skończonej kuracji poszłam na kontrole- w styczniu (jakieś 3 tyg temu) i lekarz stwierdził, że jest ok. I teraz znowu wróciło.. czytając to forum jestem totalnie załamana, myślałam że uda mi się wygrać z grzybami, bo nie wyobrażam sobie do końca życia jechać na lekach czy domowych sposobach.. dodam tylko, że właśnie spotkałam mężczyznę, z którym chciałabym stworzyć związek i naprawdę ta choroba jest dla mnie ostatnią rzeczą jaką teraz potzrebuję:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzerka0000000000
czy wy tez macie taki bialy nalot jak zagladacie do pochwy? to swiadczy o grzybicy???? czasem mam tylko uczucie pieczenia no i podczas stosunku tez jest jakby niewygodnie, uplawy lekkie ale nie wiem czy to czasem nie jest normalny sluz, prosze o odp bo leczylam sie niedawno na grzybice i nie wiem czy to nie jej powrot:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaMAX
sluchajcie powiedzcie czy to mozliwe!lecze sie na grzybice od wrzesnia(dostalam ja prawdopodobnie od antybiotykow)najpierw clotrimazolum globulki +krem>>>nie pomoglo wogole, potem pimafucin i pimafucort>>>>ulzylo tylko na pare dni! Potem mycosyst(1,3 i7 dnia razem z partnerem), pimafucin, pimafucort>>> poprawa na miesiac teraz w styczniu dostalam znowu to samo: czyli mycosyst150g po okresie +pimafucin+pimafucort i NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!coraz gorzej chyba bo teraz to mi sie zaczely dziwne uplawy!!! isc do ginekologa znow zeby cos innego przepisal????czy to mozliwe ze to nie dziala na mnie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze zobacz moze to masz
WITAM. Nie moge sie pozbyc juz 2 miesiace opryszczki narządów płciowych. Kiedy ją miałam ale znikała szybko okolo tygodnia. Bylam u 2 lekarzy i zalecają tylko heviran i vratizolin Słabo pomaga. Moze jakies domowe sposoby? Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasio
najlepiej zmienic lekarza tylko na takiego sprawdzonego przez kogos (moge polecic bardzo dobrego ginekologa w lublinie jak ktos chce) a domowe sposoby pomagaja tylko na jakis czas a konsultacja ginekolaga jest niezbedna niestety nieleczona grzybica i nie wyleczona utrudnia zajscie w ciaze a takze czesto powoduje poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suruburu
ciasio pierwsze slysze o problemach z zajsciem w ciaze nie mowiac o poronieniach, nie strasz ludzi kobieto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można jak boli
suruburu - to w takim razie jak można zajść w ciąże (chodzi mi oczywiście o normalne współżycie) jeśli wszystko boli i piecze i praktycznie seks staje sie niemożliwy? no ja nie weim chyba że wy macie jakieś inne ciało i was nic nie boli...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suruburu
sa rozne grzybice, kazda inaczej to przechodzi pod wzgledem intensywnosci objawow, ja mam bardzo utajona wrecz nie mam zadnych objawow poza innym sluzem niz powinien byc naturalnie, jedynie badanie posiewu wykazuje nieprawidlowosci, slyszalam ze podobno u niektorych kobiet obecnosc grzybka jest jakby naturalna...ja moge sie bzykac:) a ciasiowi nie o to chodzilo kiedy piasala o ciazy i poronieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzerka0000000000
czy wy tez macie taki bialy nalot jak zagladacie do pochwy? to swiadczy o grzybicy???? czasem mam tylko uczucie pieczenia no i podczas stosunku tez jest jakby niewygodnie, uplawy lekkie ale nie wiem czy to czasem nie jest normalny sluz, prosze o odp bo leczylam sie niedawno na grzybice i nie wiem czy to nie jej powrot:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doxycccccccccc
jak czesto chodzicie do ginekologa w leczeniu grzybicy?????????? to nie wstyd chodzic co miesiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
niech sie oni wstydzą, jeśli nie chcą zlecać żadnych dodatkowych potrzebnych badań:/ ja w przeciągu półtora tygodnia byłam u 3 różnych juz tak z desperacji żeby kolejny raz nie brac nic na ślepo,i aby porównac diagnozy i leki: od jednej usłyszałam że jest prawie wszystko w porządku mimo że sie długo męcze, i że to pozostałosc grzybicy to zaleciła tylko na flore tabletki hehe, inna dała jedna tabletke, a później coś na flore, bo "coś tam jest", a ost. facet stwierdził ż eto na pewno nie grzybica tylko bakterie wiec przepisał dłuższa kuracje ....i jak tu nie zwariować? oczywiście żaden z nich nie zlecił żadnego posiewu/wymazu i nic w tym rodzaju....ja rozumie ze skoro jest sie pewnym diagnozy to sie daje od razu leki...ale jeśli chodzi o tak sprzeczne opinie? jeden mówi ze grzybica, a inny że na 100% to nie to tylko bakterie.....POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doxycccccccccc
o cholera:/ ja chodze tylko do jednego wiec mi wstyd:( lecze sie od wzresnia na grzybice i jakos dopiero teraz w styczniu cytologie mi zrobil, za tydzien ide znow sie dowiedziec o wynik i powiedziec ze fluconazole i pimafucin nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikakicia
hey okazalo sie ze tez zalapalam grzybka :P dostalam globulki clotrimazolum, masc o tej samej nazwie dla mnie i mojego partnera i tabletki dla mnie na 7 dni Flumycon :) mam pytanko myslicie ze moge wspolzyc z chlopakiem jak juz 3 dni lykam tabletki mam globulki i masc ? On tez ma masc wiec mysle czy moglabym wspolzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
wspolzyc mozesz jakies 2 dni po zakonczeniu leczenia!!!!! no chyba ze z prezerwatywa bedziecie sie kochac wiec jak cie nic nie piecze i nie boli to sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikakicia
mnie nic nie boli ani nie piecze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikakicia
ala mnie nic nie boli i nie piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikakicia
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mialas badanie robione zanim zostalas zdiagnozowana???? bo jesli nic cie nie boli i nie piecz to to wcale nie musi byc grzybica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
przy lekkiej grzybicy wystepuja tylko uplawy np, albo np tylko swedzenie...roznie to bywa...ale na oko ginekologa nie zawsze mozna wierzyc i warto zasugerowac badania np cytologia lub posiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikakicia
tak lekarz zrobil wywiad zobaczyl i mowi ze niestety grzybek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikakicia
byl swiad i duuzeee uplawy, teraz juz lepiej nie swedzi i uplawy sie zmniejszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
zobil wywiad? czyli tylko zbadal na fotelu? wiec bez cytologii i posiewy sie odbylo czyli "na oko lekarza" no oni tak niestety robia, ze grzybica to prosta do rozpoznania wiec zapisuja leki i sądzą ze po klopocie...a tym czasem jednej leki pomoga drugiej nie, bo niewiadomo jaki to radzaj grzyba!!!!!!!!!!!! w moim przypadku tak bylo, przepisywanie lekow na oko! i co? grzybica do dzis:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemam czesto infekcji zazwyczaj lekartwa na grzybka pomagaja i mam spokoj, cytologie robie raz na pol roku zawsze wynik jest lekko niezadowalajacy bo mam nadzerke i dlatego wyka\zuje lekki stan zapalny ale ogolnie niemam problemow z grzybica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musia21
hej. u mnie też stwierdzono grzybicę i lekarz mi przepisał ALBOTHYL. lek mi pomógł chociaż się przeraziłam jak w pewnym momencie czułam tak jakby kawałki chusteczki higienicznej mi zaczęły wypływać. doczytałam się jednak , że jest to obumarła tkanka i jest to normalne. po tej kuracji miałam mniej obfite miesiączki i bez skrzepów, których miałam DUŻO. na razie jest oki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×