Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

Gość monikaaaaaa
mam pytanie czy grzybica pochwy to to samo co drożczyca? jak objawia się jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaa
mam pytanie czy grzybica pochwy to to samo co drożczyca? jak objawia się jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
to jest to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros otttt takkkk
czytałam że podmywanie mydelkiem bambino pomaga w odparzeniu... a czy krem bambino do dzieci pomoze? i podmywanie sie plynem do higieny miejsc intynych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gencjana rulezz
Wygęcjanujcie pochwę .Ona zabija wszystko na AMEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros otttt takkkk
wlaasnie tera zposmarowalam sobie TYM KREMEM (bambino dla dzieci) przedtem umylam plynem do miejsc intymnych. teraz mnie nic nie boli ani nie swedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat1606
Witam mam pytanie, w pazdzirniku zauwazyłam ze mam upławy. Miałam przezroczysta wydzieline ale z białymy grudkami. Poszłam do ginekologa oczywiscie powiedział ze mam drodzyce i dał leki. Nastycyna( nie wiem dokladnie jak to sie pisze) brałam całe opakowanie. po czym poszłam na kontrole i lekarz powiedział ze dalej jest bez zmian i przepisał clotrimazolum kolejne 16 tabletek. Brałam brałam i po skonczeniu pudełka zauwazyłam sama ze jest dalej bez zmian. Poszłam prywatnie do ginekologa ktory zrobił mi wymaz i na papierze było jasno i klarownie ze to drozdzyca ze przepisze mi Natamycyne. I skonczyłam brac te 20 tabletek i teraz sluz jest przezroczysty owzem ale mam takie glutki białe geste. Teraz nei wiem czy dalej mam drozdzyce ale po tylu lekach to wszystko mi tam zabiło chyba, czy poprostu wyjałowiłam sie i to przyczyna złego ph? Mogłaby mi ktoras z was cos doradzic. Moze miałyscie takie cos?aha nie ma zapachu zadnego, a w smaku PODOBNO;) kwasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
idz do gina wg mnie nie wyleczylas sie z grzybicy jeszcze! ja trudno wyleczyc!!!!! ja tez dzis ide po raz nie wiem ktory szlak by trafil te cholerstwo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
je też mam ten problem, i w związku z tym parę pytań (przepraszam, postaram się przeczytać cały topic, ale jakbyście mogły odpowiedzieć to będę niezmiernie wdzięczna). Nie miałam żadnego pieczenia, swędzenia ani zmienionych upławów tylko zaczęłam śmierdzieć - myłam się ciągle, ale po 2 tyg bez zmian poszłam do gin i stwierdziła, że mam grzybice przepisała mi tabletki flumycon i globulki sterovag.Jestem w połowie (czyli po 3 tab i 3 globulkach) i po globulkach od 1 dnia strasznie boli mnie podbrzusze, szczególnie lewy jajnik i dziś (4 dzień) zauważyłam rano taki śluz zabarwiony krwią i kilka skrzepów krwi - zazwyczaj mam tak na parę godzin przed okresem, ale planowany okres dopiero za 2 tyg (jestem na tabl anty) - czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona od bolu
hej! dziewczyny mialam dokladnie ten sam problem. Chodzilam do lekarza, dostawalam rozne globulki i nic nie pomagalo. Za kazdym razem bolalo podczas kochania sie a potem pieklo mnie przy wejsciu.. Czasem mi sie pogarszalo i jeszcze strasznie swedzialo....Na szczescie teraz juz wiem jak sie leczyc...w koncu dostalam lek ktory mi pomogl: przez pierwsze 3 dni stosuje: krem Clotrimazotrum, a nastepne 3 dni masc Diprogenta! Ten pierwszy lek sprawia ze pozbywamy sie grzybka, a ten drugi szybko odbudowuje blone sluzowa! Niestety czasem infekcja wraca ale wtedy znow stosuje moja metode i przechodzi. Naprawde warto wyprobowac, mi pomoglo. Zycze powidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
a mozesz zadzwonic do swojego ginekologa i zapytac? ja chodzisz prywatnie to zadzwon jak jest spoko to udzieli info czy to normalne te krwawienie, a bol podbrzusza to norma,ja tez tak mialam!!! kup sobie cos oslonkowego na zoladek np trilac lub lacidofil i pij duzo herbatek ziolowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
ok dzięki :) jutro zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam do wczoraj!!! leczenia trzy dni ! stosowałam 2 razy dziennie dopochwowo Clotrimazolum, zalecane przemywac sie Tamtum Rosa ! juz mnie nic nie piecze i nie boli,a bylo stradznie! udajcie sie jak najszybciej do ginekologa leczenie krotkoterwale nie oplaca sie cierpiec:) !! pozdraiwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam do wczoraj!!! leczenia trzy dni ! stosowałam 2 razy dziennie dopochwowo Clotrimazolum, zalecane przemywac sie Tamtum Rosa ! juz mnie nic nie piecze i nie boli,a bylo stradznie! udajcie sie jak najszybciej do ginekologa leczenie krotkoterwale nie oplaca sie cierpiec:) !! pozdraiwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do M... jednym pomaga drugim nie, jak ci zwykle clotrimazolum pomoglo to super...bo wielu dziewczynom to nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaska
Cześć! w tamtym tygodniu byłam u ginekologa, miałam mieć robioną cytologię a tu Pan dr od razu mi powiedział, że nie ma szans na pobranie materiału do badania, ponieważ mam grzybicę. Rzeczywiście poprzedniego dnia czułam, że coś jest nie tak, ale żeby od razu to?:) Szczególnie, że jestem ostrozna w publicznych toaletach, od jakiegos czasu nie wspołżyję i generalnie staram się pod każdym względem:) Zostałam jednak uswiadomiona, że antybiotyki brane pod koniec stycznia mogły sprowadzić tą katastrofę. Ginekolog zapisał mi GYNAZOL, powiedział, że po jednej aplikacji i 4 dniach powstrzymywania sie od irygacji powinno mi przejść. Wyszłam przerazona!:) Zaaplikowałam od razu po przyjściu do domu. Następnego dnia myslałam, że umrę od swędzenia, kiedy zaczęłam tak na maksa panikować i przejrzeniu chyba wszytskich informacji na ten temat, łacznie z forami, dokupiłam sobie clotrimazolum, tak na wszelki wypadek, na uśmierzenie świądu. Dzisiaj byłam na kontroli i...czysto. Polecam Gynazol. Możliwe, że przy nawracającej grzybicy ma on mniejszą skuteczność, ale wierzę że komuś info o tym leku się przyda. OBY NIGDY WIĘCEJ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help
no tak ale tobie gynazol pomogl a mi np nie:( indywidualna sprawa wiec trzeba zrobic wymaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat1606
Hey, pisałam ostatnio o problemach z drodzyca. Poszłam wkoncu do lekarza na kontrole po Natamecynie i lekarz powiedział mi ze wszyskto wyglada normalnie nie ma powodow do strachu ale na wszelki wypadek zrobił mi wymaz konrolny. Wyniki mam w niedziele. minał tydzien jak przestałam brac glubułki i 2 dni od kad byłam u lekarza. Dzisiaj zauwazyłam ze wydobywa sie ze mnie duzo białego gestego pomeszanego z przezroczystym sluzu. Takie mleko. Bez zadnego zapachu nic mnie nie swedzi. dzisiaj jest 16 dzien od miesiaczki. Co to moze byc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkupomocyhelp
Dziewczyny ja juz wariuje. Zaczeło się od wodnistych upławów.Pognałam do gina ,zapisał gynalgin i jednorazowo sumamed. Nie pomogło.Kolejna wizyta -pimafucort bo zaczął swędzieć srom.Po 2 dniach wyglądał ja przetarty na tarce.Pognałam znowu.Tym razem metrodinazol doustnie i pimafucin dowcipnie. A Pipka piecze jakby ktos przykładał żelazko...srom cały grudkowaty,taki wypustkowaty....eh a był taki aksamitny. Ból trudny do zniesienia....co robic???? Miała któraś z Was takie objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybiczka
hej moze mnie ktoś pomoże. jakis czas temu partnerowi na penisie wyszły czerone krosty pomyslałam grzybica oboje clotrimazolum ja jeszcze lactovaginal. wszystko wróciła do normy. po czym kochamy sie i znów powtórka z rozrywki. czerwone krostki powróciły wiec ja pędem do ginekologa i o dziwo bada mnie a ja nie mam grzybicy i wydzielina z pochwy itd bez zmian...... wiec cud czy co?? w jaki sposob jeśli po współżyciu ze mną partner ma te krostki ja moge być zdrowa?? stosuje nuvaring nie wiem czy to może mieć wpływ, ale u partnera to grzybica jak nic.... ja nie mam dolegliwości wcale. błagam jesli ktoś tak miał i wie o co chodzi niech odpowie na ten post!!!! PROSZE bo ja już nie wiem co robić a wizyta na której nie dostalam recepty nawet kosztowała 150 zł, liczyłam na leki dla nas obojgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
ratunkupomocyhelp zmien ginekologa i popros o wymaz wtedy wyjdzie dokladnie co ci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonek
Mój mąz dostaje takich krostek jak piszesz i jest to opryszczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deke
Hej, mam ten sam problem, nie jest jakoś strasznie uciążliwy, ale wiadomo... Byłam u lekarza, pomogło Tantum Rosa, ale się wróciło, spróbuję znowu, a jak nie to posiew. Ale kazała mi tego używać do podmywania, a może zrobić sobie irygację? Czego się do tego używa? Słyszałam o specjalnych gruszkach, o co mam pytać w aptece? I bardzo się boję, też z powodów genetycznych, o raka (mam prawie 19 lat). Czy sama grzybica mogłaby do tego doprowadzić? Aha, i może znajoma, z którą mieszkam, chyba też to ma. Co jeszcze mogę zrobić, skoro używam oczywiście innych ręczników itd? Mówi się, żeby nie siadać w publicznych toaletach, a w domu? Czy naprawdę można się zarazić siadając, czy w wannie? Proszę o odpowiedź. Słyszałam też, że po kuracji dobrze wymienić całą bieliznę - samo intensywne pranie nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallalllalalalallla
mnie lekarz leczyl na grzybice, gdy nic nie pomagalo skierowal na wymaz pochwy i wyszla bakteria!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec raze wam zrobic bo nieraz bakterie daja podobne objawy do grzybicy, a tez mialam swedzenie, pieczenie i biale uplawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-anna
Witam :) A ja Wam poradzę , kupcie książkę dr Nieumywakina "Woda utleniona na straży zdrowia". Ja z tym problemem dość długo się borykałam, brałam różne świństwa, zakładałam tabletki, robiłam irygacje z Tantum rosa i nic, Po kilkukrotnej kuracji było niby trochę lepiej, ale problem nie zniknął. Pozbyłam go się dopiero wtedy, kiedy do irygacji zaczęłam stosować wodę z wodą utlenioną. I problemu nie ma! Na tym forum ktoś napisał, że można zakładać ząbek czosnku. Robiłam to na noc. Nie wiem, co w efekcie pomogło, ale mam problem z głowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbados
A ja dostałam lekarstwo cud, łyżka sody oczyszczonej rozpuszczona w 0,5l.przegotowanej letniej wodzie do przemywania i 5 lat spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm..mmmmm
barbados - a czy ta soda to tylko na grzybice, czy na bakterie też???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×