Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

u mnie lipa na dodatek jeszcze mam chyba zapalenie pecherza bo mnie ciagle cisnie z kibelka bym nie wychodzila a jeszcze jak sie koncze zalatwiac to mnie boli tak dziwnie nie mam furaginy z domu a do lekarza nie ma szans sie wybrac bo jestem z dala od swojego rodzinnego miasta ... aptekarka dala mi Urosal ale watpie czy mi pomoze ...... nic tylko sie zachlastac ... janiołek >>>>>>>>>> dzwonilam do laboratorium i dzisiaj byly wyniki..jutro pojde po nie przed praca, a po niej wpadne tutaj i napisze co i jak wyszlo... a teraz poki co plakac mi sie chce tak mnie cisnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam ostatnio że niby mnie swędzi i niby nie. Już myślałam że grzybica znów wróciła bo niby \"serka\" jako takiego nie mam ale jakoś zaswędzi czasem. Dopiero dwa dni temu pomyślałam że skoro swędzą mnie głównie wargi sromowe to może powinnam smarować się zwykłym Clotrimazolem w kremie. Trochę go zarzuciłam ostatnio bo stwierdziłam że skoro on i tak jest mało przydatny i słabo działa to po co go stosować. Ale od wczoraj się smaruję i o dziwo przestało mnie swędzieć. Może to jest to? Może się uda jeszcze przeciągnąć okres bez grzybicy. Jak na razie jest w miarę ok. już trzy miesiące. Zobaczymy co będzie dalej... Ale nadal przyjmuję Lacibios Femina,witaminę C i B Complex. I oczywiście zero cukru. Naprawdę wczoraj miałam taką jazdę na czekoladę że myślałam że umrę ale zjadłam trzy mandarynki i mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze kiedys maialam ureaplasme. i wlasnie po wyleczeniu sie zaobserwowalam te sluzy. a moze one byly tylko ja teraz jestem przewrazliwiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma1000
hej dziewczyny kiedy poznalam mojego chlopaka uzywalismy na poczatku prezerwatyw, ale potem poniewaz i tak bralam tabletki, zrezygnowalismy z gumek. bylismy wtedy na wakacjach, wiec jakby to powiedziec, aktywnosc seksualna byla zwiekszona. po paru dniach bolalo mnie okropnie na poczatku, przy wprowadzaniu czlonka i czulam bol i taki jakby obrzek, opuchlizna i zaczerwienienie po stosunku. ale myslalam ze to uraz ze wzgledu na duza ilosc razy kiedy sie w tych dniach kochalismy. potem na 3 miesiace wyjechalam, i nie widzielismy sie przez ten czas w ogole. Nie mialam zadnych objawow, zero swedzenia, zero uplawow, wszystko normalnie. w styczniu zobaczylismy sie znowu, bol przy stosunku byl duzy. mieszkamy w innych miastach i widujemy sie w weekendy, dotychczas myslalam ze ten bol za kazdym razem to przez to ze jak juz sie widzimy to "idziemy na calego". ale jakies dwa tygodnie temu zaczelo sie pieczenie, swedzenie, biala wydzielina, no i okropny okropny bol przy seksie. poszlam do ginekologa - no i tak jak przypuszczalam - grzybica. mam krem i globulki dopochwowe, moj chlopak krem i tabletke doustna jednorazowa. jedyne co mnei zastanawia, czy to co mi sie dzialo wczesniej tez moze byc zwiazane z grzybica? mimo ze na codzien nie miaalm zadnych objawow? ginekolog nie byl w stanie mi na to odpowiedziec, powiedzial, ze na razie to mam grzybice na pewno i to trzeba wyleczyc. nigdy wczesniej nie maialm takich problemow z seksem, zadnych boli i nic z tych rzeczy, troche mnie to niepokoi, juz nie pamietam jak to jest kiedy gladko i bezbolesnie "wchodzi" przepraszam ze tak doslownie sie wyrazam. jakbyscie cos wiedzialy, same to przezyly, cos wam sie obilo o uszy to prosze dajcie znac strasznie mnie ta cala sytuacja przygnebia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes5962
cześć Czy któraś z Was używała na grzybka globulek dopochwowych DAFNEGIN, jezeli tak to z jakim rezultatem, proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys mialam
stosowalam Ginalgyc (czy cos takiego) i malo pomoglo nalepszy rezultat dało Clotrimazolum (globulki zawierające jod) i o wiele lepiej sie aplikowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betadine
zapewne chodzi ci o gynalgin. tez kiedys stosowalam a czy pomogly.... pamietam tylko ze moj pierwszy stosunek po skonczonej kuracji byl bardzo bolesny i pieklo . hmm a clotrimazolum zawieraja jod? z tego co wiem to betadine i jeszcze jakies (chyba polski tanszy odpowiednik) zawieraja jod i sa zarowno na grzybki jak i inne bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma1000
betadine - a potem juz nie bolalo i nie pieklo? jak to jest, czy po wyleczeniu mozna uprawiac normalnie seks i jest faktycznie lepiej? dziewczyny czy w ogole jest szanse ze bedzie sie mialo grzybice raz, wyleczy i bedzie mozna wszystko normalnie robic i jesc, i nie wroci? zdazaja sie takie przypadki? spodziewam sie ze jezeli sie zdarzaja to raczej nie maja po co wchodzic na to forum i dlatego jest tu tak przygnebiajaco i nawrotowo... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betadine
potem juz nie pieklo i nie szczypalo. a gynalgin pomogl ale tylko na jakis czas bo potem znowu wszystko wrocilo. dobrze ze z czasem trafilam na ten temat i sie dowiedzialam ze po kuracji trzeba odbudowac flore bakteryjna i wogole duzo sie dowiedzialam:) w listopadzie leczylam sie betadine od tamtego czasu lykam w miare regularnie lacibios femina, uzywam recznikow papierowych i narazie nic nie wrocilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_jo_
Prosze napiszcie czy mialyscie podobnie - pare dni temu okropnie zaczelo mnie swedziec w srodku. zaaplikowalam sobie globulki propolisowe i troszke przeszlo. Niestety teraz mam jakies dziwne objawy - okropne swedzenie na zewnatrz, motylki mam popuchniete, najgorzej w okolicy \"guziczka\" :/, smaruje sie clotrimazolum ale nie pomaga. Czy ktoras z Was miala podobnie? prosze podpowiedzcie co jeszcze moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Anna jo
a może masz uczulenie na propolis, ja tak miałam gdy zaaplikowałam sobie gałki propolisowe to objawy swędzenie i pieczenie się zaostrzyło, najlepiej idź do lekarza, bo clotrimazolum na niewiele ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie zagladaja juz tu \"stare \" dziewczyny :( ja wczoraj odebralam wynik posiewu........ Wyszla mi jedynie flora fizjologiczna, dosc liczne nablonki, nie liczne leukocyty, nie ma grzybow, ale tez nie ma bakterii kwasu mlekowego :O:O:O...wniosek taki chyba ( poprawce mnie jesli sie myle) ze musze lykac probiotyki, dzieki czemu zbankrutuje :) w przyszlym tyg wybieram sie do lekarza, z tym wynikiem, zobaczymy co powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wniosek jest taki ze te wszytskie antybiotyki wybily \" mojego \" aureusa i \"mojego\" proteusa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandcia
ja w swoim miescie za lacibios f. place 14 zl, a raz nawet chyba na jakas promocje trafilam i lacibios byl tylko za 8 zl. poszukaj w swoim miejscie, moze znajdziesz jakas tania apteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetka Napisz koniecznie co Twój lekarz powiedział na brak pałeczek kwasu mlekowego... Jestem bardzo ciekawa, bo ja mam to samo i nie wiem co robić. Ciągle jestem na probiotykach a pałeczek nie ma jak nie ma :( Może Tobie poradzi coś mądrego, może jakis sposób! A poza tym gratuluję wyniku :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maritita81>> nie wiem jak u ciebie ,ale mnie od czasu do czasu swedzi..dzis np czuje \"cos\" ...do lekarza moge pojsc dopiero w przyszlym tygodniu..wczesniej kupie lactovaginal ( bo chyba jest jednak dla mnie lepszy niz l.f.)... bylam pewna ze w posiewie cos wyjdzie,,, tego wyniku sie nie spodziewalam...na dodatek moja wydzielina jest taka biala, rzadka, przezroczytsa, dosc obfita........ wiec dlaczego skoro posiew jest czysty? co tu moze byc nie tak? kurcze tylko wytrzymac do wizyty ..... aaa w ogole zauwazylam ze jak mi odrosna wloski to bardziej mnie swedzi,,,a ja nie chce sie czesto golic .wlasnie po to zebyy blon sluzowych nie wysuszyc , nie podraznic..bledne kolo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziur
hej!mam pytanie-od dawna juz borykam sie z grzybicą i niestety bez skutku,cale szczescie jakos nigdy nie mialam ostrych objawow,ale kilka dni temu zaczelo mnie wszystko bardzo swedziec, zauwazylam pekniecia skory i takie szare plamki miedzy wargami sromowymi,wszytsko strasznie boli i piecze:( czy to grzybica,czy moze cos innego? bo jakos nikt nie pisze o innych objawach grzybicy -zawsze jest tylko swedzenie i uplawy,wiec sie troche martwie. przewertowalam wszelkie mozliwe strony i nie znalazlam nic innego do czego pasowalyby moje objawy.Prosze,jezeli wiecie co to moze byc,napiszcie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetka Skoro wynik jest czysty, to wszystko jest ok. Nie doszukuj się czegoś czego nie ma. Moja wydzielina jest taka sama. Podstawowym problemem dla Ciebie jest brak pałeczek kwasu mlekowego i tylko tym powinnaś się martwić. Piszesz, że Ciebie swędzi gdy Ci odrosną włoski, być może one podrażniają Twoją skórę. Założę się, że gdybyś trochę więcej czasu poczekała aż nie staną się jeszcze dłuższe to nie miałabyś z tym problemów. Mnie też czasami zaswędzi, to przecież normalne. Może to reakcja alergiczna... Najlepiej kup sobie Lactovaginal, ja osobiście stosuję Lacidofil (dopochwowo mimo, że to probiotyk doustny). Ja na Twoim miejscu nic bym nie brała (mówię o antybiotykach). Może jesteś już przeleczona, flora bakteryjna się jeszcze nie odbudowała - nie masz pałeczek, pochwa ma już dość ;) I nie zamartwiaj się :) Uszy do góry, wszystkojest i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie
GRZYBICA POCHWY- KONIEC!!! skuteczne leczenie! 22:22 Bas_bas Witam! Od roku chorowałam na grzybicę pochwy i nie pomagało mi nic!!! zaden lekarz, zaden lek, antybiotyk. Az w koncu znalazlam lekarza ktory pomogl mi i wyleczylam sie z tego swinstwa raz a porzadnie! Chce podac wam dokladnie co brac i jak dlugo, bo wiem jakie okropne jest chorowac na drozdzyce. Wiec tak: - 2 opakowania - Nystatyna - globulki dopochwowe; pierwsze opakowanie uzywac rano i wieczorem po 1 globulce. Drugie opakowanie uzywac tylko jedna globulke na noc! Do konca opakowania!!nie przerywac leczenia nawet podczas okresu! - masc Clotrimazolum - smarowac 2-3 razy dziennie wargi sromowe mniejsze i wejscie do pochwy (nie wkadac masci do srodka!!) - po zuzyciu 2 opakowan Nystatyny - uzywac LACTOVAGINAL jedna kapsulka (dopochwowo) na noc do konca opakowania. - LACTOVAGINAL JEST BEZ RECEPTY!!! 23,40zl jest on konieczny poniewaz zawiera zywe paleczki ktore normalizuja pH pochwy po leczeniu. Ja dodatkowo stosowalam Metronidazol CZOPKI (doodbytniczo) w trakcie stosowania Nystatyny - jedeno opakowanie do konca. Silny lek zwalczający zapalenia okolic przymiednicznych. również z przepisu lekarza. DZIEWCZYNY! Biegnijscie do swojego ginekologa juz dzis i proscie o recepte na podane leki. Ja dzieki temu zestawowi jestem wolna!!! Leczenie troszke sie przeciaga, ale na prawde warto!!! Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsahk
hej ja mam doustny metronidazol myslisz ze jest tak dobry jak czopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam
ja brałam nystacynę, 2 opakowania pierwsze tak jak piszesz 1 rano jeda na noc, a drugie opakowanie 1 na noc i potem laktovaginal i po kilku dniach wszystko wróciło, więc mi to nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łączenie
i teraz od jak dawna masz juz spokoj z tym swinstwem? gratuluje wygranej:) czy oprocz tego stosujesz diete, i te wszystkie zaostrzone zasady higieny? (slyszalam np ze nie mozna chodzic na basen, ze seks oralny odpada bo slina zmienia pH pochwy etc.etc.) czy zyjesz zupelnie normalnie? jeszcze pytanko: czy mocny bol gleboko w pochwie przy stosunku, przy wprowadzaniu pochwy to tez objaw grzybicy czy cos innego? jest to mniej wiecej bol na glebokosci 5-6cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma grzyba
dziewczyny lekarz przepisał mi: fluconazole metronidazol flumycon azucalen (płyn z rumianku i nagietka) okazało się ze nie mam grzybicy a bakterie. więc co mam zrobic teraz z tymi leami przeciwgrzybiczymi ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łączenie
mialo byc "przy wprowadzaniu czlonka do pochwy" oczywiscie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też odczuwałam ból podczas seksu w pewnych pozycjach. Bolało mnie wewnątrz głębiej niż przy wejściu do pochwy. Myślałam że może kobiety mają tak unerwioną szyjkę macicy że podczas głębszej penetracji boli, ale oczywiście to bzdura. Kiedy lekarz wymroził mi nadżerkę- ból minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie ma grzyba oddaj albo sprzedaj leki komuś kto boryka się z grzybicą w końcu są to leki na receptę i czasem by się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moni 6
mam ranki miedzy pochwą a odbytem co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela do moni6
czyli nadzerka moze byc tak "w srodku"? myslalam ze jest raczej bardziej zewnetrzna. czy ginekolog moze to zdiagnozowac "golym okiem" czy potrzebne sa szczegolowe badania? bylam pare dni temu i nawet o to pytalam ale powiedziano mi ze nie, ze to tylko zmiana grzybiczna (zauwazylam mala narosl na dole, na skraju pochwy). i jak dlugo trwa rekonwalescencja po takim zamrazaniu? dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×