Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

Gość Renatka odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do monia 6
zycze powodzenia , bede trzymac kciuki madzia123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia 123 nie bedę dziękować :-) a w czwartek dam znać jak poszło ps. wydaje mi sie że ten Citrosept ma jakies pozytywne działanie. Oczywiście pewnie wszystko razem tak działa ale wcześniej samo branie Lacibios nie pomogło a teraz biore i to i to razem. Może ma to jakiś sens, tylko szkoda, że tak dużo kosztuje. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to moze byc grzybica
od jakiegos czasu zwiekszyla mi sie ilosc wydzieliny z pochwy.jest plynna i czasami jest jej syrasznie duzo i odczuwam okropne swedzenie. wybieram sie do lekarza ale bardzo sie boje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacibios femina
co do lacibiosu femina to mam pewne info jakie znalazłam.... ten probiotyk dostał nagrodę.... oferowany przez ASA sp. z o.o. produkt LaciBios Femina został uznany przez konsumentów ODKRYCIEM ROKU i uzyskał możliwość otrzymania ogólnopolskiego godła „LAUR KONSUMENTA 2007 – ODKRYCIE ROKU 2007”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moni6
Ja biore tak samo Lacibios juz od dwóch miesięcy i Citrosept drugi tydzień w takich samych dawkach jak Ty , zobaczymy jaki będzie efekt, koszt kuracji tez mnie wykańcza , ale postanowiłam spróbować, jeszcze raz powodzenia, ja juz przez to przechodziłam i wiem jaki to stres, ale jaka satysfakcja potem. papa madzia123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka K.
czy któraś z Was miała pieczenie i swędzenie po lactovaginalu ? ja zaczęłam od wczoraj stosować i dziś nienajlepiej się czuję, mam nadzuieję że to tylko uczulenie a nie kolejny atak bakterii ( tydzień temu skończyłam antybiotyki). Producent pisze w ulotce że nie stwierdzono przypadków alergii :-( drugie pytanie dotyczy lacibios femina, dopochowow stosuje cie raz czy dwa razy dziennie ? będę chyba musiała przejśc na ten lek, może będzie inaczej. I czy równocześnie stosujecie go doustnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, więc tak naprawdę żeby wykryć, czy to jest grzybica, to trzeba zrobic posiew? Jeśli tak to najlepiej w jakim dniu cyklu? I czym się różni grzybica od drożdżycy jako choroba i jako objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny miałyście moze
grzybice po metronidazolu doustnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny wyzej
niestety może sie pojawic bo metronidazol to lek przeciwbakteryjny i przeciwpierwotniakowy , czyli zaburza równowagę w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie czy jak któras z was stosowala gałki propolisowe dopochwowe to was tez tak jajniki bolaly bo mnie zawsze wytarczylo ze wzielam od razu ból jajników:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina K
Dziewczyny, jeśli któraś z Was miała podobne doświadczenia proszę o odpowiedz na pytanie z poprzedniej strony :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina K
Jeszcze jedno, czy w przypadku bakrerii paciorkowców można bać pigułki anty? Podobno wywołują tylko grzybicę, a co z bakteriami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam polactovaginalu tak jakby uczulenie, objawy sie nasiliły, tera zbiore lacibios raz dziennie, ale tylko doustnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym wydaje mi się , ze jest nawet skuteczniejszy doustnie, bo wpływa równiez na układ pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia123 Już po wszystkim. Trochę stresu było ale jest ok. Troche się spóźniłam z tym magistrem, bo mam już 29 lat i dopiero zaocznie studia robiłam . Ale się opłacało. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Monia6
gratulacje 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego forum WAZNE
Witam. Od dluzszego czasu pracuje w laboratorium mikrobiologicznym i chcialabym sie z wami podzielic pewnymi spostrzezeniami. Przede wszystkim nie stosujcie zadnych globulek ani czopkow dopochwowych! W pierwszych kilku dniach dniach daja dobre efekty ale pozniej nastepuje gwaltowny rozrost flory bakteryjnej i grzybow. Dzieje sie tak dlatego, ze wszystkie globulki zawieraja cukier ktory jest swietna pozywka dla drobnoustrojow. Tak wiec antybiotyki TYLKO DOUSTNIE!!! Co do preparatow probiotycznych udowodnione klinicznie dzialanie ma jedynie Dicoflor 60. Zawiera on szczep Lactobacillus rhamnosus GG. Oczywiscie zazywamy go doustnie! Zycze duzo zdrowia i cierpliwosci w walce z infekcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
nie jestem pewna - np : FLORAGYN x 6 globulek Skład: Globulki dopochwowe zawierają: - pałeczki kwasu mlekowego stabilizowane w wyciągu roślinnym; 6 gatunków pałeczek kwasu mlekowego (L. delbrueckii subsp. bulgaricus, L. bifidus (B. bifidum), L. acidophilus, L. thermophilus (S. thermophilus), L. casei, L. Plantarum); Działanie: Zawarte w preparacie szczepy bakteryjne aktywnie konkurują z bakteriami patogennymi, hamują ich rozwój oraz utrzymują prawidłowe pH pochwy (3,8 - 4,5), - glicerydy z ziaren pszenicy mają aktywność wspomagającą reepitelizację błony śluzowej pochwy, - witamina C w formie stabilizowanej chroni komórki nabłonka, - kwas mlekowy przyczynia się wraz z witaminą C do utrzymania kwaśnego pH środowiska pochwy, - ekstrakt z alg działa łagodząco i efektywnie przyczynia się do zmniejszenia uczucia pieczenia oraz wspomaga utrzymanie fizjologicznego statusu pałeczek kwasu mlekowego. wziełam to raz jak mnie zaczęło szczypać - i mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaala
do z innego forum WAZNE jakto wszystkie gałki zawierają cukier co za bzdury piszesz nie gałki to czym sie leczyć? antybiotyki doustne osłabiają cały organizm no jakaś paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co
z globulkami dopochwowymi na grzybice? tez nie wolno brac bo rozwoj bakterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaala
we wszyskich robionych globulach jest lactosi - cukier mleczny ale on wstrzymuje rozwój flory bakteryjnej do tego dodają kwas borny który zakwasza środowisko pochwy. dziewczyny spokojnie bo zwariujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaala
ten cały Dicoflor jest na jelita nic nie ma tam napisane o kolonizacji pochwy , wiec jak sie łuka antybiotyk napewno jest ok ale już z pochwą nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pani co
napisała ze te globulki dopochwowoe powoduja rozwoj bakterii ma swoj cel przedstawiciel handlowy leku dicloflor.A jak to by byla prawda to co niby globulki dopochwowe typu croltimazol tez powoduja rozwoj bakterii i grzybow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Moni6
Na to nigdy nie jest za późno, GRATULACJE!!!!!!!!! pozdrawiam MADZIA123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna74
Witam wszystkich na forum,czy któraś z was brała lek o nazwie Exymykehl Ds,oczywiscie lek ma dzialnie przeciwgrzybicze,bierze sie go dodbytniczo przed snem,mozna też dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×