Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

Witam sercecznie.Mam pytanie,czy po zastosowaniu tabletki dopochwowo,a pozniej kremucenesten moze nie wystapic krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinek890409
Witam wszystkich... mam takie problem ;( Mam 20 lat. 8 marca miałam ostatni okres.. 24 kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia, skończył w środku.. póki co okres spóźnia mi się 4 dni, ale to nie wszystko od jakiś 5/6 dni mam objawy grzybicy tylko nie jestem tego pewna bo mam zaczerwienione wargi sromowe i wszystko wokół ;( strasznie swędzi... i teraz pytanie, czy mogę być w ciąży? czy to może właśnie ta choroba zatrzymała i okres... jestem z małej miejscowości i w najbliższych dniach dostanie testu ciążowego graniczy z cudem, a na wizytę muszę jeszcze trochę poczekać ;( czekam na odpowiedz i z góry dzięki ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flumycon
korolinek kup chociaz krem clotrimazolum bo tylko to na grzybice dostaniesz bez recepty, trudno powiedziec czy mozesz byc w ciazy zalezy czy zawsze okresy byly regularne, ale pamietaj ze przy regularnych okresach zawsze moze zdarzyc sie wyjatek, a grzybica moze opozniac okres, pewnie sie stresujesz wiec stres tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinek890409
Postaram sie jak najszybciej pojechac gdzieś i kupić tą maść.. a jeśli chodzi o ciąże to nie stresuje sie zbytnio, mysle że dalimysmy radę, ale po prostu nie wiem dlaczego zatrzymał mi sie okres... Poczekam kilka dni i wtedy zrobie test jesli nadal krwawienie sie nie pojawi, a ta grzybica to jest nie do zniesienia :/ ale cóż.. taki urok kobiety! Juz kiedys miałam takie dolegliwości ale przeszły same po jakimś czasie bo używalam maści dla dzieci takiej na odparzenia i wogóle.... ale jak widac tylko na jakiś czas bo po5 miesiacach wróciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to pomoże
zapytaj swojego ginekologa o Candivac, mój mi to polecił. Zaczynam kurację od dziś. Mam nadzieję, że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porunia
czy któras z Was, stosujacych czosnek ma załozona spirale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1957-57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
ciagle tylko lacibios femina jakby to byl lek na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1957-57
Ja , osobiście piję ALVEO ; ONYX PLUS i MASTERVIT ale swoje "grzybice " przeszłam i wiem, że bardzo warzne jest co jemy i co zażywamy i jak spędzamy wolny czas. A więc,jedzmy zdrowo i czynnie spędzajmy wolny czas. Pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamy
Ja poczulam swedzenie we wtorek i wczoraj bylam u ginekologa. Posmarowala mi pochwe fioletem i to naprawde podzialalo. Swedzenia juz prawie nie czuje a jedyny problem to to ze trzeba uzywac wkladki bo fiolet brudzi. Najlepiej poprostu udac sie do lekarza jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skierowałam sie na ta strone z nadzieja na pewna pomoc. od około 2miesiecy nie czuje sie soba tzn.pochwa zaczerieniona delikatnie, czasme mam wrazenie jakby mi mrówki chodziły ostatnio obudziłam sie z bólem, wczesniej miałam wodnisty sluz, pozniej grudkowaty nastepnie ciagle chodziłam z wydetym wbrzuchem od wzdec nadal mam gazy ale brzuch nie jest taki wypiety lecz hmm... dolna czesc brzucha delikatnie jakby nabrzmała czyli moim zdaniem wysunieta, bole brzucha najczesciej takie jak przy miesiaczce oraz czasem ale zadko plecy.. schudłam tzn odchudzałam sie straciłam 5kg i moze dlatego te problemy z jelitami ciagła zmiana diet.,ciagle mi sie w brzuchu przelewa co nie jest przyjemne. byłam na usg nic, badania krwi i kału nic, nie wymiuotuje,nie mam zawrotów , a zamiast okresu mam przez 2dni brazowe upławy w małych ilosciach dlatego nosze wkładke na 3 dzien mam krew ale w małych ilosciach... to juz mój drugi taki okres. nigdy nie byłam u ginekologa wiem ze to bład ale tchórz jestem:) nie współżyje ... moze ktos miał taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skierowałam sie na ta strone z nadzieja na pewna pomoc. od około 2miesiecy nie czuje sie soba tzn.pochwa zaczerieniona delikatnie, czasme mam wrazenie jakby mi mrówki chodziły ostatnio obudziłam sie z bólem, wczesniej miałam wodnisty sluz, pozniej grudkowaty nastepnie ciagle chodziłam z wydetym wbrzuchem od wzdec nadal mam gazy ale brzuch nie jest taki wypiety lecz hmm... dolna czesc brzucha delikatnie jakby nabrzmała czyli moim zdaniem wysunieta, bole brzucha najczesciej takie jak przy miesiaczce oraz czasem ale zadko plecy.. schudłam tzn odchudzałam sie straciłam 5kg i moze dlatego te problemy z jelitami ciagła zmiana diet.,ciagle mi sie w brzuchu przelewa co nie jest przyjemne. byłam na usg nic, badania krwi i kału nic, nie wymiuotuje,nie mam zawrotów , a zamiast okresu mam przez 2dni brazowe upławy w małych ilosciach dlatego nosze wkładke na 3 dzien mam krew ale w małych ilosciach... to juz mój drugi taki okres. nigdy nie byłam u ginekologa wiem ze to bład ale tchórz jestem:) nie współżyje ... moze ktos miał taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badziag
Poddajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajcie99999999999999
sprobowalam lactovaginal i wiecie ze pomaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uplawow prawie brak!!!!! a tak nie wierzylam ze moze to pomoc!!!! bo juz pare specyfikow w ciagu niecalego roku nabralam od ginekologa i zawsze grzybica wracala...kto wie moze teraz tez wroci, ale przynajmniej czuje ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka 35
Do Elwiry Koniecznie idź do ginekologa!!! jeśli się wstydzisz, idź do kobiety ginekologa. Odnośnie grzybicy : walczę z tym od roku i zastosowałam wszystkie bardzo drogie leki oraz metody naturalne. Efekt był taki, że nawroty były po 2 dniach od zaprzestania przyjmowania leków. Od kilkunastu dni łykam Lacibios Femina, zjadam codziennie duży jogurt naturalny i myję się Lactacydem i wygląda na to, że to jest najbardziej skuteczna metoda na walkę z grzybicą- niestety dość droga, ale nie ma wyjścia. Zaprzestałam używać leków przeciwgrzybiczych, bo objawy mi ustąpiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz.:) mój okres nadal trawajacy stał sie obfity ze skrzepami.. mialas moze takie dolegliwosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
dziewczyny moze wy mi cos poradzicie.. ciagle mam problemy z grzybica a jak ja juz wylecze to pojawia sie obfita biala wydzielina z pochwy jakby plyn bez zadnych innych dolegliwoasci... bralam juz mnustwo lekow najczesciej nestetyne ale to nic nie pomaga biore tez probiotyki i nic :( co mam robic bo juz mam dosc lekarzy i samej siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajcie99999999999999
dotin postaw na probiotyki, lacibios femine, lactovaginal i do mycia lactacyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
lactacyd uzywam od niedawna wczesciej uzywalam pliva fem i naprawde jestem z niego zadowolona a te probiotyki powinnam brac codziennie czy co jakis czas np 2 razy w tyg tak jak sugerowala mi to moja ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
a i jeszcze jedno pytanie bo teraz znow leje sie ze mnie biala wydzielina (wodnista) i procz tego nic sie nie dzieje czy powinnam pojsc do lekarza po kolejne leki czy poprostu zaczac przyjmowac codziennie probiotyk?? dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam powiedzieć mamie o tym że chyba mam grzybicę pochwy ... wstydzę się ... jeszcze nie byłam nigdy u ginekologa mam 17 lat odrazu pomyśli ze z kimś spałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
a i jeszcze jedno pytanie bo teraz znow leje sie ze mnie biala wydzielina (wodnista) i procz tego nic sie nie dzieje czy powinnam pojsc do lekarza po kolejne leki czy poprostu zaczac przyjmowac codziennie probiotyk?? dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajcie99999999999999
dotin ja tez tak mialam ze lała sie ze mnie wodnista wydzielina, leki od ginekologa pomagaja na bardzo krotko, ale mysle ze najpierw sprobuj codziennie pobrac np przez tydzien probiotyki a jak po tym bedzie bez zmian to idz do ginekologa szyszak a bez wiedzy mamy nie mozesz isc do gienkologa? ja chodze do ginekologa od 16 roku zycia i zawsze odbywalo sie to bez wiedzy mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena1111
szyszak, ale to nic wstydliwego, zaloze sie ze Twoja mama tez kiedys zlapala grzybka i na pewno zdaje sobie sprawe z tego, ze mozna sie go nabawic nawet na basenie lub w toalecie publicznej (np. w szkole). tak wiec nie boj nic i powiedz mamie. a jak nie chcesz mowic, to idz sama do ginekologa albo chociaz do rodzinnego i powiedz co sie dzieje :) dotin, ale wodnista wydzielina niekoniecznie swiadczy o infekcji, to moze byc zwykla naturalna wydzielina. widzisz tam jakies grudki biale? ja bym codziennie brala lacibios femina i zobaczyla, jak bedzie zanim bym poszla do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
madzialena1111 nie to nie jest zwykla wydzielina :) bo bylam z nia juz u lekarzy i kazdy mowil ze jest cos nie tak i przepisywal leki tylko ze one prawie nic nie pomagaja... a w dodatku wiem jak wyglada wydzielina u zdrowej kobiety a w dodatku biore anty wiec u mnie powinno byc praktycznie sucho... :( czyli jutro kupuje to co polecacie bo moze faktycznie te probiotyki co biore sa za slabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
dotin mam nadzieje ze wiesz tez o tym ze branie tabletek anty sprzyja grzybicy!!!!??? moze warto je zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×