Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam! Ania a gdzie masz bloga? Może zanim go wykasujesz to sie nim pochwal ostatni raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji bo ja go dopiero dziś założyłam i jes naprawde do kitu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak sie tam kasuje blogi, ale może wejdz na niego i tam powinno cos wtedy być! Może OPCJE albo ZARZADZANIE BLOGIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie siedzę przed kompem....piję zimnego LESZKA........i rozmyślam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam ten problem... identyczny.. i w ogóle to stwierdziłam że jestem bardzo bardzo zła.. bo mam już dosyć tego czekania.. dopiero 20dni minelo... co ja jestem ;( za co mnie to spotkalo... nic zlego nie zrobilam.. to ten moj sie uczyc nie chcial i mni epokaralo wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maritaa to jest taki sprawdzian naszych uczuć.....czy przetrwamy....czy na prawde kochamy....czy wytrwamy z Nimi do końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem pewna swoich uczuć i wiem ze przejde przez to wojsko razem z moim michałkiem z podniesionym czołem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz... ja z moim ok 3miesiecy... znam go tez nie wiele dluzej.. my mielismy sie poznawac.. a nie rozstawac... jaki sprawdzian wytrwalosci i uczuc mamy miec skoro my dopiero ehhh ;((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ja z moim Misiem jestem już 2 lata i 7 m-cy.....to dłużej niż wy....ale wam sie to przyda....zobaczycie czy jednemu na drugim zależy i czy chcecie być ze sobą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wyjdzie w praniu.....okaże się czy jesteście sobie przeznaczeni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wasz zwiazek sie umocni.. a nasz mial sie zaczac :( no fakt zaczal sie ale zeby odrazu sie rozstawac.. 4 miesiace sie znacie a 9 miesiecy rozlaki swietnie.. eh przepraszam aneczka dzis mam taki humorek ze lipka ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tu wogole nikogo nie ma... kiedys to forum tetnilo zyciem... wszystko przez to ze skasowali!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×