Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze smutno tak jak nic sie nie dzieje na tym forum..juz sie przyzwyczailam....kurcze....jak przedyskutujecie gdzie sie bedziemy spotykac:Dto dajcie mi znac na gg8611123 bo mnie nie bedzie od poniedzialku i jutro juz tez nie...pjoteczka:D:D:Dwroce chyba pod koniec tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieje, że ta cisza na forum potrwa tylko do weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna ja widze ze tu pod moją nieobecnosc jakies głupot sie dziejA! JA musze chyba paulunie na nogi postawic! ze tez kurcze se poddajecie od razu!! a nawet jakby juz nie był z paulunią, to nie zmienia faktu ze tu masz nas!!!!!!!!!!! ja niestety jutro sie nie odezwe, ale mam nadzieje ze wszytsko wróci do normy... do zobaczenia w tygodniu! a paulunie jak dorwe, to zagadam na smierc:P trzymaj sie malenka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś powiedziałam mamie prawde że jade do Torunia do Jarka.. myślałam że mi pozwoli a jak uslyszala ze jade tam sama zabronila mi.. miałam wojne cały dzień.. płakałam.. powiedzialam ze juz wiecej jej nigdy nie powiem... bo myslalam ze mnie zrozumie.. na co ona.. ze nigdy nie wpusci do domu jarka.. i taka wojna ze masakra.. stwierdzialam ze popuszcze teraz.. i nie pojade.. bo nie chce zeby znienawidzila jarka przez to ze do niego pojade.. ale juz nigdy wiecej jej nie powiem i pojade sama jak ona nie bedzie wiedziala.. caly dzień łez... looknijcie na to forum !!!!!!!!!!! http://www.mamyfacetowwwojsku.fora.pl/viewtopic.php?t=2&sid=de22284800ef6127fbcf3bc21e0a9e14 co o tym sądzicie? wypali to nam czy nie? (nei chce zeby zniklo to co teraz piszemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) No taka cisza.. a przeciez te forum tetnilo zyciem.. Niech szlak trafi tego, co nam usunał :/ Ale pewnie ta cisza zwiazana z PJ-kami. Mam nadzieje, ze jutro wszystko wroci do normy.. Paula, daj nam znac co u Ciebie. Nie moze tak byc, ze sobie poprostu od nas odejdziesz, bo pomoge Lami i zagadamy Cie obie!! Ja jestem za tym, zeby jutro wieczorem sie tu spotkac i obgadac co dalej.. Smacznych obiadkow i udanej niedzieli ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie tu dzieje??????? Niedość, że nam forum skasowali to jeszcze te dziewczyny, które tu zostały przynoszą same straszne wiadomości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczynki!!!Pustki co nie???Ale cóż zrobić...miejmy nadzieję że to sie zmieni......Paulunia nie poddawaj się...i walcz.....bo tak nie może się to skończyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis kiepski ten weekend.. jeszcze jutro musze jechac do lekarza.. Ale Dziewczyny glowa do gory!! Bedzie dobrze.. zawsze po burzy wychodzi slonce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nic się nie dzieje w ten weekend.....mam nadzieje ze tak tylko bo PJ-ki.Kurcze cisza taka że az uszy bolą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie :( co się dzieje z Naszym forum!! Co tu taka cisza :( Eeee.. no dziewczyny !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tu cicho.. Miejmy nadzieje, ze jutro forum wroci do zycia ;) A ja mykam do nauki, tyle zadali, ze glowa boli.. Dobranoc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_16
hej dziewczyny...czytam od dawna wasze forum bo niedlugo mnie chyba czeka to co was niestety :( ...we wtorek moj chlopak ma komisje i dowiem sie czy na 100%...ja mam link do tamtego forum szkoda ze je skasowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ja dzis znow tylko na chwile :) o 19.26 moj misio pojechal do ustki :( to byl wspanialy weekend! wczoraj po poludniu przyjechal po mnie i bylismy u niegow domu i tam byla cala rodzina i koledzy chyba ponad 20 osob i bylo naprawde milo i imprezka trwala bardzo dlugo dzis tez bylismy caly dzien razem niestety pod koniec nie bylo tak milo bo ja odkrylam ze on mnie oklamal 8 miesiecy temu ale wyjasnilismy to sobie i jest wszystko ok i pisalismy smski i w sumie wiem ze na pewno przetrwamy to wojsko i nawet nie gadalam z nim o stalkach bo po co? a dostal je juz codziennie moze wracac do 6 rano. kupilam mu znow czekoladki ale zapomnial wiec mu przesle i musze mu jeszcze kupic mp3 i niesmiertelnik na pewno sie ucieszy :) a poza tym to juz mamy te darmowe rozmowy wiec bedziemy miec kontakt codziennie i wszystko gra a teraz ide spac bo od czwartku spie strasznie malutko... dobranoc :* Paulunia nie wiem o co wam poszlo ale napewno da sie to odkrecic! jestescie juz tyle czasu razem ze napewno to przetrwacie! trzymam kciuki zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moooje słoneczka..ja nie wiem...ja tak chce zebyscie były szczesliwe:) Ewcia-super! ja mam za 5 dni taki czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Jejku jaka cisza na tym forum! no dziewczyny zadziwiacie mnie! To do Was nie podobne :(... Ewcia 🌻... no Ty wkońcu po :) Zazdroszcze Ci :-P Hihi Paulunia.. jakbyś mogła to odezwij się do Mnie na gg 8216391

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Ja już po PJtce wczoraj pożegnałam mojego Wojaka to był cudowny weekend tylko szkoda że taki krótki nasze następne spotkanie pewnie za dwa miesiące! Szkoda że nasz temacik poprzedni zosatał usunięty przeczytałam że to ktoś zlośliwy usuwa takie długie tematy! idiota jakiś!!!!! Kurcze już myślałam że to tamto forum na które mi Lamia linka wysłała, bo taka zakręcona jestem że nie doczytałam że jest tak inny link podany:P dobrze że się odnalazłam:) Co do nowego forum to ja zostaję tutaj Przyzwyczaiłam się do tego forum jestem tu już długo i nie mam zamiaru stąd znikać pozdrawiam wszystkie DZiewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zgłosiłam nasz temat do przywrócenia ale nie wiem czy to się da zrobić:o sprawdzajcie co jakiś czas to poprzednie forum może się uda i będziemy miałay ten stary tamacik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek!!!!:-) witam wszystkie obecne i te nie obecne panie!!!!!Jak minoł weekend???Pewnie w samych milosnych nastrojach???Gratuluje wam kobietki.....a Tobie Paulunia Życzę poprawy nastroju i żeby wszystko sie wyjasniło bo na pewno da sie to jakos wyjasnic....trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia.....zazdroszcze ci strasznie tego weekendu....ale juz niedługo mój....jeszcze tylko 10 dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×