Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no mój też 9 marca.. to rzeczywiście... a gdzie twój jest? w której jednostce?> jakie miasto?? ehhh wiesz... dla mnie to wcale nie jest nie długo.. tylko szmat czasu... nie wiem jak ja wytrzymalam 19 dni... a teraz jeszcz 11 dni... to koszmar ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilo mi sie bo ty masz ustawione odliczanie ze jeszcze 8miechow 1tydz i 5 dni a ja 8m 1t 6 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój w toruniu a ja jestem w poznaniu chodz w weekendy wracam do swojego miasta dalej, no ale coz i tak mam pewnie blizej od ciebie, ale i tak go nie widzialam jesce :( tez ''tęskni mi sie'' za nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie \'chodz\' tylko \'choć\' ach to moje szybkie pisanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz równiutkie 3 tygodnie minęły jak się nie wiedzieliśmy.....a ja do niego mam prawie 800 km.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurde!!! to ja mam ponad 2h pociagiem.. stąd skad studiuje.. a tam gdzie mieszkam to ponad 4h... :\\ i tak o niebo lepiej od ciebie.. ale co z tego jak i tak go nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny a jak wy przezywacie lub przezylyscie te 9 miechow? ja jak pomysle o tym ze moj chlopczyk niedlugo pojdzie to az mi sie smutno robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie bo ja mam 14 h jazdy pociągiem.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ssiema co tam u was słoneckza:D widze ze rozruszamy :D Ej ma ktos z was tela w plusie i telefon na karte, co tam są darmowe rozmowy z jednym nuermem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero przezylam 19 dni... a mysle ze to wieczność.. nigdy w życiu każdy dzień mi sie tak nie dłużył tak jak teraz... każdy dzień jest wieczością bez niego :(((((( i tak chce zeby te dni mijaly... a one sie dłuza nieublaganiee......... :((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłuża sie i to okropnie......A Michałek mi mówi że jemu to szybko leca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wiecie co dzis sobie pomyslalam ze za nami juz 20 dni za nami i nawet szybko zlecialo :P a ja teraz czekam na tel bo Bartek mial przepustke do 7 a byl w jednostce po 8 w sumie jak wiekszosc bo tam malo pociagow dojezdza ale mieli po sniadaniu jechac na poligon wiec nie wiem jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no własnie!! :D prawie 4 co ja sie bede liczyc :P juz sie dzien konczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wytłumacz mi jek to jes t z ta damorwą rozmowa. kpiulam matce i sie kobieta nie moze doliczyc bo jej kase zabiera...zamiast miec za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamia a wtedy jak mowilas ze mam uwazac na konczyny to tez mi sie sprawdzilo bo prawie sobie nogi poodmrazalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mó Skarbeczek ma przepustkę od godz 13 -9 marca do godz13 - 12 marca ale dowódca powiedział im ze moga dotrzec do jednostki do godz 24 - 12 marca....bo wie ze niektórym pociagi nie pasuja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamia bo to najpierw sie wpisuje kod potem czeka az to aktywuja no i sie doladowuje telefon. I jak sie rozmawia to pieniadze pobieraja ale jak juz przekroczy kwote 1 zl to wtedy oddaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×