Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

a czy tak ktoś poza mną tu jest???.....bo ostatnio mam pecha i gadam sama ze sobą....he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życzę wszystkim miłego dnia! Mam nadzieję że wszystkie z poprzedniego forum tutaj trafią:o bo jak narazie to widzę że jest kiepsko! ale myślę że będzie lepiej:) A do mnie dzisiaj rano dzwonił przełożony mojego Tomka:P hehe On miał przepustkę do 8, a pociąg przyjeżdżał tak na styk żeby tylko zdążyć do jednostki:P a i tak dzwonił, że pewnie się troszkę spóźni! Ale nie mogli wytrzymać i minutę po 8 już do mnie dzwonili czy on wogóle wyjechał z domu:) hehe No i ma zakaz stałek na dwa tygodnie, co nie jest dla niego zbyt dużą karą bo on na stałki nie chodzi:) :) całe szczęście że mu nie wstrzymali przepustki następnej czy jeszcze coś gorszego:) Paulunia nie opuszczaj nas!!!!! Jeszcze wszystko może się Wam ułoży! Mam nadzieję że to tylko taki chwilowy kryzys!! Trzymam kciuki żeby było dobrze!!! Ewcia cieszę się że tak miło minęła Ci ta przysięga i pierwsza Pjtka:D mi też bardzi miło to minęło ale o wiele za szybko :P Tobie pewnie też! No to tyle bo się rozpisałam:) ja teraz mykam na uczelnie:o ależ mi się nie chce ale niestety trzeba! Wpadnę do Was wieczorkiem:) pozdrowienia i buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki to zwołajcie wszystkie na wieczór to może cos ustalimy odnośnie tego forum.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Natala dzięki za link🌼 szkoda że tamto forum wykasowano :-( a już tak dużo stronek było:-( ale grunt że nowe forum działa:-D Natala jak tam po Pj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na chwilkę zobaczyć czy ktoś nas odnalazł:) Aniu fajnie że już masz link:) umieściłam link do starego tematu żeby go przywrócili ale nie wiem czy to będzie możliwe! Szkoda tamtego:o kurcze tyle czasu się na nim spędziło, już tyle stron było:o ehh... dobrze że jest już nowe:) Po PJtce cudownie!!! Było bardzo fajnie tylko szkoda, że tak krótko:P ale grunt że wogóle mogliśmy się zobaczyć:) teraz pewnie zobaczymy się w kwietniu bo na następną Pjtkę Tomek pojedzie do domu:) no to teraz już lecę:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) To juz nie wiem na ktorym forum pisac :P To dzisiaj wieczorem niech wszystkie beda tu, bo ja mam dwa linki :P Paula, ale tak nie mozna.. jak sie wygadasz bedzie Ci lepiej. I nikomu humoru nie zepsujesz!! Kazda z nas ma gorsze dni, i wtedy moze sie tu wygadac!!! Ja musze leciec sie uczyc, ale tak kolo 20 wpadne ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,calusienki mokry w butach spodnie wszystko maszerowalismyw atakich kalurzach ze lojej i co najgorsze ze nie mozemy sie rozebrac bo mamy dalej niedlugo maszerowac\'\' heh masakra ma ten moj misiek :) i ci wszyscy biedni zolnierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! W kńcu znalazłam Was!!! To gdzie mamy pisać, tutaj nieodwołalnie? Bardzo gorąco wszystkie pozdrawiam :-) Przepraszam, ze długo mni8e nie było, ale trochę miałamj zajęć w weekend, no moj żołnierz był główną tego przyczyną...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze dziewczyny zdecydujcie sie gdzie będziemy pisać bo na 3 forach to nie ma sensu!!! Ja jeste by zostać na kefeterii, ale dajcie znac na którym będziecie, bo sama ze soba nie będe pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kicia! No właśnie ja też nie wiemgdzie mamy już pisać...:-( Ten adres jest ostatni jaki dziś dostaąłm, zostaje tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) już pisałam do mopderatorów i podawałam link do starego forum ale narazie chyba jeszcze sie nie udało:o Natia ten link od Ciebie też nie działa :o A co do tego gdzie pisać?! to na kafe ja zostaję napewno i wydaje mi się że ten link będzie najlepszy bo już większość o nim wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia jasne że możesz zapytać:) Równo 9 miesięcy mija 15 sierpnia ale wychodzi 25 lipca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki!!!!widzę ze was trochę wiecej dzisiaj.....to dobrze bo już sie martwiłam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tez jestem zeby tu pozostac.. i nie wchodzmy juz na inne bo kurde.. nie wiadomo juz gdzie wchodzic.. jak mi minal weekend? zalamalam sie bo nie moglam jechac w odwiedziny do mojego jarka.. zobacze go dopiero w piatek za 11 dni.. a tobie aneczka jak minal weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend bez mojego Michałka ......jest nudny....tak jak inne dni ale juz za 11 dni go zobaczę....he he he już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ty aneczka dzien predzej go zobaczysz, ja tez sie nie moge doczekac :)) wyobrazasz sobie co to bedzie? po miesiacu rzucic mu sie na szyje jeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzien wczesniej jak nasi chłopcy mają przysiege w ten sam dzien chyba.....no bo mój ma 9 marca a twoj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to go chyba zacałuje na śmierc......bo jeszcze nigdy na tak długo się nie rozstawaliśmy...ba my nawet na dłużej niż 2 dni się nie rozstawaliśmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×