Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Natalka - to udanej niedzieli:) Paula - wiem i do tego sie tak fatalnie czuje, popiłam troszkę wczoraj z Tomcia bratem, i dziś się męcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj..... i jeszcze do tego boląca głowa:( no to tym bardziej życzę żeby Ci ten dzionek szybciutko mijał i żebyś jak najszybciej mogła wracać do domku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ale Ci dobrze, też bym chciała zeby Tomuś przyjechał na weekend a pewnie go dopiero zobaczę ... nie wiem może za pare tygodni:( Ide na stację po jakieś tabletki , będe za 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zwróciłam całe śniadanko:( bleeeee - ale od razu lepiej się czuję :) Wstrętne piwska :D Dobra, nie będę Wam to nic obrzydzała:D I znowu puściutko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wlasnie wrocilam z uczelni... Dosyc duzo mialam do czytania, to pozytywne:) ale tematy nie za bardzo... Konkretnie chodzi mi o s... w woju:( u mojego 3/4 jednostki lezalo... Bylo u nich radio rmf.fm... Jak ja sie wtedy o mojego zolnierza balam... Ale okazalo sie ze to tylko silna postac grypy zoladkowo- jelitowej... Wiem co czujecie, bo czulam sie podobnie:( To napewno nie jest to o czym myslicie. Bedzie dobrze!!! Nie ma innej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka nie dosc ze nasi zolnierze wychodza tego samego dnia to sa w tym samym wieku!:) a z jakiego miesiaca jest Twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkiem kobietkom!!!!!:D chociaz chyba was tu nie ma...:D ja wlasnie wrocilam z uczelni i jestem wykonczona....podasalam sie troche na Michala za ta wczorajsza stalke ale juz mi przeszlo:D heheh jezyk to tez mu sie platal a taki wesolutki byl ze masakra:D moj Michasiek jest z lutego a dokladniej z 13 Necia jeszcze nie dostalam zdjec:( chyba z moja poczta jest cos nie tak:( Bebe a Twoich zdjec tez jeszcze nie mam......dostane??? mariolciag@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kurcze ponosiłam sobie czterolatka i wysiadam:P plecy mnie tak bolą że hej:D ale bardzo miło spędziłam niedziele:) a co tam u Was kobitki? Mam nadzieję że może się tutaj ktoś pojawi wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym Ci cos przyslala ale nie mam zadnych zdjec Mariolka... Moj jest z 29 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola Wy to fajnie macie że sobie możecie tak na wartach rozmawiać:o Kurcze my nie mamy darmowych i aż tyle nie możemy rozmawiać! 40 minut dziennie to max!:( Mój Wojak jutro ma wartę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no powiem wam ze ten telefon to dla nas jest najwiekszy skarb teraz...hehhe moja kumpela stwierdzila ze ona na zywo nie rozmawia teyle z chlopakiem co ja z Michaskiem:Dale nie wiem co to bedzie od 22 marca bo chyba juz nie bedziemy miec darmowek:( ale napewno cos wymyslimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem co bedzie od 22 marca:) moje kochanie tego dnia przyjedzie na urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kobietki długo mnie nie było.......a to wszystko bo przysięga!!!!!!!!!!!! Ale niestety co dobre szybko się kończy.....:-( Dziś już odjechał mój żołnierz.......i znow trzeba czekać m-c na nastepne spotkani......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to co przeżyłam na przysiędze....to się w głowie nie mieści.....płakałam ze wzruszenia jak małe dziecko.......dumna byłam i jestem z mojego Kochanego Misia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka masz racje ze przysiega to niezapomniane przezycie, chyba zawsze bede pamietac i wspominac:)bardzo wzruszajacy moment......:)ahhhhhhhhhhhh..................a ja sobie dalej rozmawiam:D z moim misiaczkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było tak duzo ludzi ze niektórzy to o 4 juz poprzyjezdzali zeby miejsce sobie zajac.......szok.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Aneczka to pewnie duza jednostka??u mojego Michaska jest mala ich bylo tylko 60 no i teraz jest problem bo nie ma kto chodzic na warty i nie dostaja pjtek tak czesto jak mieli dostawac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich na jednostce to jest w chuj....u niego na pododdziele jest az 160 osób....ludzi na przysiedze było jakies 5-7 tysięcy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tylko na chwile bo Bartek poszedl na rozliczenie i mam chwilke przerwy :P a on dalej bardzo chory i nic sie nie polepsza nawet te antybiotyki nie pomogly! a jutro znow zaprawa... a on ciagle ma goraczke juz od dwoch dni przesypia cale dnie...ale mam nadzieje ze jutro mu sie polepszy choc nie wiem przez ta zaprawe... a dzis u niego w jednostce tylko jeden temat bo do ich kumpla przyjechala dziewczyna i sie kochali w kiblu i normalnie cala jednostka o tym huczy :D mowil ze ten kumpel szczesliwy a wszyscy tylko chodza i sie denerwuja alez Ci chlopcy sa smieszni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( to ca ja mam powiedziec jak sie z Michasiem nie widze przez miesiac???albo i dluzej???wtedy te 3 dni leca jak kilka godzin:(zdarzylo nam sie nie spac prawie wogole wiec to minelo jak jeden dzien:( a nastepna kiedy bedzie??-nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie smutacie ze nie widzicie chlopaka przez dwa tygodnie to sory ale smiac mi sie z tego chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Ewcia tez kiedys o tym pisalam u Michala tez tak kiedys bylo a on byl wtedy na bp:D hehehe ten testosteron:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on gadal ze jak ten chlopak opowiadal to wszystkim ślinka ciekla a ten koles stwierdzil ze tak po wiesniacku w kiblu no ale nie bylo innego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×