Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ewcia to moze tylko na poczatku, pozniej moze beda ich czesciej poszczac, Lamia a gdyby nie mial tej sprawy to nir wiesz kiedy by przyjechal???jak czesto beda miec pjki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mnie to wkurzylo bo wczesniej slyszalam ze w ustce to PJ sa co 2 tygodnie... ale nie wiem do konca czy tak zle maja wszyscy bo kierowcy napewno tak! tylko jeden dostal no ale jemu sie dziecko urodzilo wiec to zrozumiale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioleczka przyjechałby w nastepny weekend, teraz jak przyjedzie to mniej pewne bedzie ze dostanie przepyustke, ale prawdopodobnie dostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Michala tez mialy byc co 2 tyg a jak narazie to raz w mieciacu ma:(mam nadzieje ze niedlugo sie to zmieni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im są starsi tym lepiej ich traktuja, czesciej puszczają bo nic nie mają do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia mowisz o kursie na kierowce? moj tez ma ale raz czy dwa w tygodniu ma jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie mowie o tym kursie ale z tego co Bartek mowil to dzis skonczyli teorie a nastepny tydzien maja jazdy a potem druga grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to u niego idzie grupami u PAwła to tak ze kazdy pluto ma w jakims tygodniu, to znaczy wyrabiają sie tak ze, jego pluton ma azdy tak co 2 dni :) Ewcia poczytaałam o TYM i to nierealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Michal tez stwierdzil ze my juz napewno mamy jakas chorobe jesli naprawde sa szkodliwe....heheh codziennie po kilkanascie godzin...hehe od grudnia...troche sie tego nazbieralo:D:D:D12godzin hehehheh chcesz mnie pobic??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamia ja tez dzis czytalam \"charakteryzuje się typowymi dla układowych zakażeń objawami: dreszczami, septycznym torem gorączki oraz licznymi dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego (bóle brzucha, nudności, wymioty, biegunka).\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to patrz co ja mam przyspieszenie czynności serca, przyspieszony oddech, temperatura ciała powyżej lub poniżej normy, liczba leukocytów powyżej lub poniżej normy). Dodatkowo mogą być obecne objawy określonego zakażenia, np. zapalenia płuc. W przypadku braku, lub nieodpowiedniego leczenia pojawiają się objawy niewydolności określonych narządów i układów: * ośrodkowy układ nerwowy - zaburzenia świadomości, objawy wegetatywne; * układ oddechowy - ostra niewydolność oddechowa, ARDS; * układ krążenia - początkowo cechy krążenia hiperkinetycznego, następnie ostra niewydolność krążenia; * układ moczowy - ostra niewydolność nerek; * wątroba - ostra niewydolność wątroby; * układ pokarmowy - zapalenie jelit, ostre zapalenie trzustki, niedrożność przewodu pokarmowego, zapalenie otrzewnej; * układ krwiotwórczy - zmiany chłoniakopodobne, trombocytopenia, niedokrwistość; * zespół rozsianego wykrzepiania śródnaczyniowego (DIC);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehhe Michal mowi ze komorki roztapiaja mozg:D bo cos tam ogrzewaja:D.......to juz dawno powinnismy go nie miec:D:D:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U pacjentów uprzednio zdrowych wystąpienie opisanych wyżej objawów powinno sugerować szybko rozwijające się zakażenie bakteriami chorobotwórczymi lub zakażenia przeniesione drogą wstrzyknięć dożylnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE NIE NIE !!!!!!!I JESZCZE RAZ NIE!!!!!!!!!!TO NIE JEST TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!WIEM, SAMA PRZEZYWALAM I SIE MARTWILAM ALE JESZCZE RAZ NIEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie same są obiawy salmonelli ;] wiec moze byc tego wiele, po co sie martwic?! nie ma sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz ide na rozmowe :) ale wiesz lamia nawet jesli to jest co innego to powinien to obejrzec jakis lekarz a u w wojsku kazdy ma zolnierzy w du... i jeszcze ciagle musi chodzic na zaprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to bylo jakos w grudniu czy w styczniu chyba jak dobrze pamietam i jakos sie tak slyszalo o tym paskudztwie a Michal mial akurat goraczke bole, nudnosc....wiec juz myslalam o najgorszym ale poszedl do lekarza i sie okazalo ze grypa...no i dostal standardowy zestaw i pomoglo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sobie tak tłumacze, ze jak mają stałki, to polezli gdzies grupą;] bo tylko jednak kompania tak choruje;] na jakiegos zgniłego kebaba i tak mają. Poza tym co ja rozstrzygam, jak nie ma co. Ewcia, wojsko to jest chłam, co my bysmy chcały, zeby oni tam ostry dyzur mieli? nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×