Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

mmmmmm widze ze kazda zajeta jest........a ja tu sama:( misiek juz tez mi powiedzial dobranoc i poszedl spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie wiem co mam zrobic;(naprawde...ja wiem,ze on od zawsze chciał...nie chce go pozbawiac marzen...nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Michal tez tak mowil na poczatku ze zostanie bo mu sie podoba i ja tez mu powiedzialam ze nadawalby sie ale juz zrezygnowal-nie chce na szczecie!!ja tez nie!!moze mu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...ale np moj wujek jest zawodowym i bardzo doradza,zeby został...nam jako małzenswu bedzie przysługiwało mieszkanie słuzbowe, i praca stała to jest ajs nie wiem....sama nie wiem co mu doradzic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciezka decyzja, ale macie jeszcze troche czasu, a pytal Cie juz co Ty o tym myslisz??wie ze nie usmiecha Ci sie to ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie..powiedział,ze beze mnie zadnej decyzji nie podejmie,bo to nasze zycie...kurcze ja bym musiała sie stad wyprowadzic,zostawic całe moje zycie;(i pojsc w nieznane....ale w sumie abym była z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, my Ci tylko mozemy doradzic ale decyzja rzeczywiscie bedzie tylko wasza!!!a nie macie lekkiego orzecha do zgryzienia...z jednej strony to juz mielibyscie zapewniona przyszlosc, bo wiadomo jak jest z praca no i praca panstwowa.....tylko nie wiadomo gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie niewiadomo gdzie;(to jest najgorsze...zebym wiedziała,ze blisko Lublina nie zastanawiałabym sie...a tak?trudna to decyzja bedzie...duzo gadalismy o tym przed wojskiem ale ja myslalam,ze jak pojdzie i zobaczy jak to jhest to mu sie odechce a jednak...jemu sie podba;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba mimo wszystko popieralaby jego decyzje, chociaz tez nie bardzo mi sie to podoba, ale gdzies pracowac musi a jak nie znajdzie tu to pewnie wyjedzie ze granice-sam.........wiec wolalabym byc z nim-tutaj, ale decyzja strasznie trudna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez własnie bede popierała go napewno..jak zdecyduje...tylko po słuzbie ponic jest jakas szkołka wiec jeszcze 6 msc od przepsustki do przepustki chyba bysmy zyli...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak paulunia pieniadze szczescia nie daja...ale wiesz my nie mamy po slubie tez sie gdzie podziac...wiec bysmy wynajeli jakas klitke bo i nie mielibysmy za duzo kasy na cos lepszego wiec widzisz i tak zle i tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) widze za Ty Madzia chyba tez jestes ciutke bardziej za tym zeby szedl????wiem!!-obawy zawsze sa....to nie ryzykuje ten nic nie ma...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zalezy jakpomysle...z jednej strony moze to i byłaby szansa na lepszy start z drugiej strony nie wiem sama nie wiem ....naprawde;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze poczytaj troche o tym, nie wiem moze jest jakies takie forum:)wydaje mi sie ze teraz bedziesz sie chyba przekonywala ze to jest sluszny wybor, ja chyba bym tak robila, ale wiem ze nie jest latwo podejmowac decyzje na cale zycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie tak ustalilismy,ze jak przyjedzie to porozmawiamy,bo to nie jest rozmowa na telefon..ale jakpierwszy raz powiedział mi o tym to moja pierwsza odpowiedz brzmiała NIE!!a teraz moze powoli ulegam temu...moze jakos by sie ułozyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ja sie boje,ze jakbym powiedziała teraz kategorycznie nie,to,ze za pare lat mogłabym tego załowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja mykam,jakos spanie mnie bierze;)a jeszcze musze z moim Misiakiem seans urzadzic:D 3majcie cieplutko BUZIAKI!!!!:::* i dziekuje za rady:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja chyba zawsze musze wpasc tu jak nokogo nie ma :P Mariolka tak ta promocja sie konczy 22 \"Promocja trwa od dnia 16 stycznia 2007 r. do dnia 22 marca 2007 i po upływie Okresu trwania Promocji, o którym mowa w pkt. 2 Regulaminu, korzystać z Promocji będą mogli tylko ci Użytkownicy, którym nie upłynął jeszcze Okres ważności DN wynikający z dokonanego Zasilenia konta\" a to dowody :) ale nie martw sie niedlugo wchodzi nowy operator wiec jak nie plus to moze ten play cos zaproponuje dobrego :) a ja sie skurzylam bo moja paczka jeszcze dzis nie doszla... w ogole u nich jest glupio bo musza sami chodzic na poczte zeby je odebrac a misiek poszedl i nie bylo... ale na szczescie mogl pojsc do apteki i kupic porzadne leki bo dalej jest chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo:) jak tam? Madziara...daj mu podj.ąc tą decyzje, ja mam to samo, tyle ze narazie to tylko zareczyny sie szykują, ale jakos sie tym nie przejmuje,,,dzisiejsze wojsko i policja to jeszcze jedna z lepszych mozliwosci na przyszłosc patrząc na nasz rynek pracy... A moje kochanie pojechało, własnie dzwoniło ze zajechało..ma takich dupkow w plutonie ze co stałka to najebani wracają, a potem są problemy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam tylko życzyć kolorowych snów! Madziu chyba każdy facet na początku myśli o zawodowym woju! Mój też tak myślała ale bardzo szybko przestał bo mu się poprostu nie podoba! Ja bym stała za nim murem i popierałabym Jego decyzję ważne żeby być razem:) napewno wybierzecie tak że będziecie z tego zadowoleni:) Lamia doskonale Cię rozumiem z tymi kolegami:o mój też ma takich i cały czas są przez nich kłopoty!!! Niestety dla wszystkich a nie tylko dla nich:o ehhh... ale cóz poradzić! D*O*B*R*A*N*O*C* !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×