Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

a mój nie wiem co robi:) pewnie coś tam sprząta jak zwykle! Mam jednak nadzieję że mu dali odpocząć po warcie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff moj w koncu czuje sie lepiej :D alez sie ciesze :) tylko pluca bola go od kaszlu a dzis apteka byla zamknieta i nie mogl kupic syropu a wczoraj wypil caly... no i kurs na prawko mu sie nie podoba bo instruktor-bosman caly czas sie tylko wydziera i nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Nati Twoj to ma naprawde przewalone bo moj misiek to najczesciej sie nudzi! i zglosili w nkoncu ze te gniazdka nie dzialaja ale ile potrwa naprawa tego nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prawa uzycia broni :P moj Bartek w koncu sie go nie nauczyl w ogole od nich to sie nauczyl jeden chlopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria napewno prawa użycia broni;) Prawo użycia broni 1) Kiedy Bronia jest sama; 2) Kiedy Bronia jest rozebrana; 3) Kiedy Bronia się nie broni; 4) Wtedy można użyć Broni. ;):) no Ewcia moj wyjątkowo trafił do jakiejś najgorszej jednostki chyba:o ale jakoś musi to przemęczyć!! Szkoda że ten bosman u Twojego taki jest bo się będzie z nim też męczył przez czas tego kursu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego mowili ze jak ktos sie nie nauczy to nie pojedzie po przysiedze do domu i to byla sciema jak zreszta wiele innych! tak samo obiecali ze jak ktos przejdzie poligon to pojada no i tez to byla sciema teraz im mowia ze jak sie naucza testow to pojada i juz nawet nikt sie nie uczy bo po co... w ogole wojsko to jedna wielka sciema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego miska jakis typ zaczął wyrywkowo niektórych pytac z różnych rzeczy i jak nie umiał to nie jechał na swoja pejotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynaka odkad sie tu pojawilas to bylam przekonana ze to Ty jestes Daria ale widocznie to ktos inny :P Nati wlasnie najgorsze jest to ze to bosman bo nawet nic mu powiedziec nie mozna... jego kolega ma za instruktora jakiegos cywila to jak go wkurzal to go nawyzywak i sie uspokoil a moj nie moze nic zrobic... ale niektorzy tez dobrze trafili i nawet jeden instruktor to kazal zatrzymac samocho na ronadzie i cos tlumaczyl... w sumie on to jakos zniesie tylko ze jak ten bosman to taki baran to trudno bedzie Bartkowi zdac egzamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja Cię bardzo przepraszam:) ja myślałam że Ty jesteś Daria! Chyba Miisiiia jest Daria:P o kurcze ale sie porobiło:) A u mojego wszyscy się musieli nauczyć nie wiem czy ktoś jak się nie nauczył to nie pojechał bo mój Tomek się nauczył i nie miał problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj misiek mowil ze im to niepotrzebne bo i tak z bronia mieli do czynienia tylko na poligonie a teraz juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porownaniu z tym ilu chlopakow jest w woju to malo dziewczyn tu pisze... ale to od razu widac ktore dziewczyny najbardziej sie martwia o swoich chlopakow. Jesli ktoras bedzie chciala wiedziec cos wiecej o wojsku i bedzie szukac informacji to predzej czy pozniej tu trafi no ale za duzo dziewczyn z tego co obsertwuje to wcale tak nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio taki nawał był w lutym jak Wy się tutaj pojawiłyście! Od tego czasu już napewno był jakiś pobór a nikogo nowego tutaj nie ma:o a szkoda mam nadzieję że jakieś nowe Dziewczyny napiszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znam niektore panny co maja chlopakow w woju i wogole sie tym nie przejmuja nie wiem jaktak mozna , chyba wogole uczuc nie maja albo szukaja sobie innego na ten czas .. idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌻 jejciu.. jak mnie tu dawno nie bylo :( bardzo przperaszam kochane,ale naprawde jestem strasznie zabiegana w osttanich dniach.. Nom więc już po przysiędze... było wspaniale mimo iż zmarzłam jak nie wiem... Wczoraj mój Żólniez pojechał znowu do syfu :( a ja juz tęsknie... ale te 3 dni naprawde dużo mi dały. Teraz czekam na przepsustke :-D kurcze rozpisałyscie się,widze że mam sporo do nadrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Magda tak już jest! Niektóre panny to nie wiedzą co robią chyba:o Misia no kochana to nadrabiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia mamy podobne wspomnienia z przysiegi bo ja tez strasznie zmarzlam prez jakies 8 godzin nie mialam czucia w stopach choc nawet misiek mi je rozcieral :( blondynka masz racje ze te panny to idiotki... ja mojego misia tez bym nigdy nie zdradzila bo wiem jak boli rozstanie bo tak w ogole to my juz raz sie rozstalismy i teraz oboje nie chcemy powtorki z przeszlosci! ale zauwazylam ze on stal sie strasznie zazdrosny normalnie nigdy tak nie byl... caly czas mi powtarza ze mam uwazac i strasznie przezywa np moje treningi posrod chlopakow i w ogole widze ze mu strasznie ciezko z ta zazdroscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×