Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hej kochane :) no tak, ufac ufam...ale w 99%. zwsze jeden procent pozostaje...własciwie to ten procent to taki \" na wpływ kolegow\" o kobiete sie nie boje, raczej o głupie numery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez raczej tu dlogo nie posiedze teraz pisze bo susze paznokcie ale zaraz wracam do nauki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochaniutkie!!!:) Ale jestem szczesliwa! To juz jutro:) jutro wieczorem bede juz z miom skarbem:):):) I to przez 10 cudownych dni! A cio tam u Was? Aneczka czekam tez na Twoje foty:) bebe87@op.pl a moje zaraz dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he zawsze o tej porze jak ja mam czas...bo brata nie ma w domu....to nie ma nikogo....a na wieczór jest was o wiele wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale bym chciała zeby mój Skarbeczek też na 10 dni przyjechał.....Bebe zazdroszcze Ci cholernie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe w ogole to ostatnio dostalam oty jakies twoje, ze slubu twojej siostry...jej sukienka jest sliczna! juz nie wspomne ze jestes taka dziewczeca,naprawde sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma przerąbane jak dostaje przepustkę w piątek....to w sobote rano jest w domu.....a w niedziele musi jechać zeby na poniedziałek być.....przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc zolnierzy z jego jednostki ma juz za soba urlop... Musza wziac go do maja:) szkoda bo wolalabym w wakacje... Ale teraz tez sie ciesze! Jak szalona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie modle zeby moj paweł teraz dostał...jzu wsio było okej, do momenty do kiedy jakiemus chlopakowi nie zarabali tela...i to z jego pokoju.Sierzant powiedział ze wszytsko cofa...ale narazie nic o tym nie wspomina, wiec ja na wszelką nadizeje nie nastawiam sie za bardzo, zeby sie nie zawiezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no tak bebe bo twoj w lipcu wychodzi...a nasi w listopadzie i nam sie porąbało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka twoj jest na zwyklego czy robi np kierowce? no moj 3 godziny drogi...a pozniej bedzie godzine jak skonczy kurs przeniesie sie i wszytsko bedzie okej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac go nie widzialam... Ale juz jutro! Boze jaka ja jestem szczesliwa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma 5 godz pociagiem, ale do tego jeszcze 40 minut czekania na przesiadke w Poznaniu... ale i tak ma blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×