Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Blondyneczka tak wiem o tym.. Ale wiesz.. ja już mam dość niektórych sytuacji w których ciągle jest tak samo... męczę się z tym i nie jest mi do na reke. Dlatego.. powiem mu prosto z mostu.. albo sie zmieni..ale sie rozstajemy.Chociaz dziewczyny nie macie pojecia jak mi na Nim zalezy i jak Go Kocham... duzo znosilam,ale teraz poporstu no nie daje rady.. nadszedl ten czas w ktorym wybuchlam... :( zobaczymy jak to bedzie.. ale strasznie sie boje... a te dni sie bede dluzyc coraz baaardziej.. i to jeszcze bez zadnego kontaktu z Nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia no wiem widze ze sie meczysz, bo rzeczywiscie dziwnie sie zachwouje, musisz z nim pogadac, dobrze ze przyjedzie w sobote i wkoncu bedziesz wiedziala na czym stoisz....bo taka niepewnosc to jest cos strasznego , wiem z doswiadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ja to właczyłam tylko zlapalam dola jak zwykle...;( ide spać bo sie wkurwilam sama na siebie, dobrej nocki papa Nareczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 12.03... czyli jak przyjedzie to bedzie 3tygodnie.. ale takie spiecia sa miedzy Nami.. jak nigdy :(:( Teraz kładę się spac.. zeby już była środa :-P hihi a poznej.. czwartek,piątek... no i sobota! Dobranoc Dziewczynki! Buziaki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:( buuuu.......rozplakalam sie przez tel..:(:(:( ja juz tego nie wytrzymuje....:(:(::(:( teraz nawet nie mozemy sobie rozmawiac tyle co kiedys...:(:(:(:(: a jeszcze Michal mi teraz takie rzeczy mowil.....ze musimy wytrzymac..obojetnie jak bedzie i mowil tak jakby myslal ze to jego wina tyle sie nie bedziemy widziec:(:(ze wytrzymamy......ale ja nie wiem jak.....:(:(:(moje serduszko kochane...:(:(:( ja niedlugo zwariuje jak go nie zobacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Miłego dnia dziewczyny,życzE Wam zeby wieczorem na forum były tu same dobre wiadomosci Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Ale jestem zła 😠 Tomuś dzis pojechał na komisję z Gdańska do Gdyni i wyobraźcie sobie że lekarz mu powiedział, że go nie przyjmie bo dowódca się niewyraźnie podpisał ! - co za DEBILIZM w tym wojsku!!! żeby dowódca mu podpisał to znowu będzie czekał na głupi podpis tydzień i wszystko się odwleka {zly] To już trzeci tydzień się ciągnie albo i czwarty gdzie robią mu problemy żebygo czasem nie puścić do domu. Już 6 tydzień się nie widzimy :(:(:( a już myślałam, że jak dziś coś załatwi to go na weekend puszczą do domu a tu cholera jasna znowu coś nie tak, już mnie szlag trafia i nie wiem jak go uspokoić bo on już jest też totalnie wkurw....y :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tu nie wchodzę , mam totalnego doła, nic się nie układa po mojej myśli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia :( jak mi przykro... naprawde to jest chore ! :/:/ Ja juz padam z nerwów... Od wczoraj cisza już dlużej tak nie moge.. zyc z Ta wielką niewiadomą :( Napisałam mu eska że jak bede mogła zadzwonic to niech syga puści.. narazie cisza... zobaczymy co bedzie poznej.. ale boje sie :( wydaje mi sie ze on nie chce miec ze mna kontaktu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia tez mi przykro!:( Misia napewno teraz nie daje znac bo nie moze rozmawiac ale odezwie sie bądz dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:( wiecie co... cos mi tu ni gra... dzwonilam do Jego rodziców zapytac czy nie wiedzą dokładnie kiedy będzie miał PJ. to oni nie wiedza.... mialam wrazenie jakby cos przedemną ukrywali :(:(:( ja się dziś chyba wykoncze... poznej bede dzwonic az nie odbierze... mam to gdzies.. ale ja juz dluzej tak nie moge :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia za dużo myślisz i masz za dużo podejrzeń, wykończysz się tym :) Poczekaj aż sam zadzwoni, on tez na pewno się denerwuje , bo nie zawsze mogą przecież dzwonić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ale jestem zła!!! Miał przyjechać na weekend, ale nie przyjedzie bo jacyś idioci którzy wracali z PJ-ki (z jego kompanii) pobili policjanta na dworcu!!! I mają zakaz PJ-tek do odwołania!!! DEBILE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, a jak tam u Ciebie? Twój też ma zakaz? Bo wiem, ża cała kompania, ale Twój jest w innej kompanii, tylko tej samej jednostce! Daj znać jak się czegoś dowiesz! Zobacze go pewnie po świętach (bo na święta też nie przyjedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo kur........ kicia no nie gadaj!! bo sie zaraz zaplacze!!!!!!!! japierdziele.... NIE NIE NIE tak nie moze byc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Widzę, że na forum mieszane uczucia, jedne dziewczyny się cieszą a inne płaczą:o ja niestety też należę do tej drugiej grupy! Mariola w sumie to mamy podobną sytuację:o ja mojego też pewnie zobaczę w maju! Ale wytrzymamy!!!!!!!!!!! 3maj się!! Dużo dziewczyn ma w tym tygodniu PJtki:) cieszę się z wami i baaaaardzo Wam zazdroszczę!!! Tylko to mi pozostaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczesliwa bo Pjtka na 100% ale przykro mi dziewczyny ze nie wszystkie mozemy sie cieszyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ci...moj juz miał tylke razy na 100% miec i za zadnym to nie wyszło;/no ale była tez kwarantanna...no ale wogle to wszystko jest do dupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez pewnie niedlugo to szczescie sie skonczy bo jak zaczna kurs to nawet w soboty maja,wiec pewnie jakis czas nie bedzie przyjezdzal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj AMdziu niestety wojskop to chora instytucja:o u mojego też już nie raz było tak że za jakiś dwóch debili odpowiadali wszyscy:o nie wiem co to dla nich za kara kiedy i tak wszyscy np nie jadą na PJtki! To oni się śmieją jak coś przeskrobią i wszyscy siedzą w jednostce! Jakby tak raz wszyscy nie pojechali a ten jeden czy kilku którzy coś zrobili nie to może by im to dało do myślenia:O ale to wiedzą wszyscy tylko nie Ci durni przełożeni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×