Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam Kobietki:) Misia kurcze ciężka sprawa! Może zadzwoń i spróbuj to wyjaśnić ale już ostatni raz pierwsza!!! W końcu to nie Ty się dziwnie zachowujesz tylko on!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba malutka,ja tez bym zadzwonila a jak nie odbierze to pewnie nie moze akurat,to napisz eske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak jak mowilam!! nie odebral i co teraz... co teraz robic.. czuje sie jak idiotka !!!! napisac esa zeby zadzwonil do mnie jak moze? czy jak jaaaacie krece :(:( mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia no wiesz ja tutaj jestem od listopada:) Misia skoro mu napisałaś to teraz on powinien się do Ciebie odezwać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz ze ma ci dac znac jak bedziesz mogla zadzwonic bo chcesz pogadac,ja zawsze tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze mozna w wojsku odebrac telefon, napisz smsa ze sie martwisz, spytaj sie czy wszystko wporzadku i zeby sie odezwał i napewno nie zrobiłas z siebie idiotki tym ze zadzwoniłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam.. nie pisalam nic... co ja mam teraz robic cala chodze i sie trzese z nerwow nie wiem co robic :( jaaaacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze zrobilas!przynajmniej wie ze probowalas sie skontaktowac bo Ci zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz Misia ze jak bedzie mogl to ma sie odezwac,bo sie poprostu martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz opcji zeby ukryc numer??????jak masz to ja bym odczekala troche i zadzwonila jeszcze ale jak nie bedzie widzial nr......a tak to chyba bym sie juz nie odezwala jakis czas.........nie wiem czy bym wytrzymalam ale staralaby sie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałąm ze jak bedzie mogl to zeby przedzwonil albo dal znac zebym ja zadzwonila i ze potrzebuje go bardzo :( kurde... a jak on sie nie odezwie?! jaapierdziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam od listopada i tez tyle postów nie nastukałam, tyle ze mnie czeto nie ma ale to ostatnio tylko. Misia dobrze zrobiłas, teraz poczekaj i nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze on i tak sie nie odezwie.. dziewczyny.. to chyba koniec :(:(:( ide sie wykompac moze troche sie uspokoje... :(:( ale napewno tu jeszcze wpadne :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie bo ja Ciebie nie pamiętam z listopada może tylko czytałaś i co jakiś czas coś napisałaś a ja od listopada piszę prawie codzinnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi misiek dzis powiedzial ze zostało 119 to ja chyba zle liczyłam mi wyszło 121, ale on lepiej wie i jego cyferka bardziej mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj mamy 120:D:D:D:D cztery miechy!!!!! hehehehe zaraz powiem Michalowi: musisz pisac list do tescia bo zostalo sto dwadziescia!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja teraz za to musze czekac nie wiem ile:(:(:( nie widzialam Michala od 28 lutego:(:(:( i nie zobacze w swieta prawdopodobie:(:(wiec moze dopiero w maju:( zwariuje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×