Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

jusinka bardzo Ci wspolczuje tej sytuacji... nawet nie wiem co napisac i nie mam pojecia co sie z nim stalo! kurcze moze i czasem chlopaki sie zmieniaja ale nie po tak krotkim czasie... nie wiem naprawde ale moze daj mu jeszcze troche czasu na te przemyslenia to moze cos nowego wymysli i zrozumie ze zle zrobil albo porozmawiaj z nim o tym moze ma jakis powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki...dzisiaj pozegnałam moje kochanie.teraz pewnie siedzi na dworcu i czeka na pociag...To byly cudowne 4 dni i 4 noce ale niestety co dobre zybko sie konczy:( teraz pozostaje tylko czekac do nastepnego piatku...całe 12 dni:( jak sie dzisiaj zegnalismy to popłakałam sie jak małe dziecko i nadal mi sie łzy w oczach kreca jak pomysle jak zajebiscie było spedzic razem te pare dni... Dzisiaj mamy juz 100 ddc...troche duzo ale dam rady...obiecałam to Łukaszowi...On sie tak bardzo zmienił w tym wojsku i to na lepsze jest taki czuły i troskliwy jak tylko powiem ze mnie cos boli to skaka nade mna cały czas:) chyba własnie zrozumialam jak bardzo jestem szczesliwa dzieki niemu...co ta miłosc potrafi zrobic z człowiekiem:) Pozdrawiam was cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
wlasnie juz z nim nie porozmawiam bo dzisiaj pojechal spowrotem:( nawet nie przyjechal sie pozegnac nie pisze smsow wogule sie nie odzywa...pochowal nasze zdjecia nie wiem co sie stalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka moj chłopak mi powiedział ze jego kumple z woja tez pozrywali ze swoimi dziewczynami bo mysleli ze bez dziewczyny łatwiej jest przezyc wojsko ale wiekszosc z nich teraz tego załuje..byc moze Twoj chłopak tez tak pomyslał...Ale w kazdym badz razie zycze ci zeby wszystko sie miedzy wami ułozyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam... Kurcze usycham z tesknoty...:( dzis dostalam slicznego mmska z jego zdjeciem... Rozplakalam sie jak go zobaczylam... Jeszcze tyle czekania... Skad wziac na to sily? Justyna, moze rzeczywiscie Twoj chlopak pomyslal ze badzie mu latwiej i Tobie rowniez bo nie bedziesz miala zobowiazan...) to straszne co zrobil...:( TESKNIE ZA TOBA, ŁUKASZKU... MOJ SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! I znowu szara rzeczywistość..skończyły się te cudowne dni,więc nic innego nie pozostaje tylko czekać! Dziś jest mi szczególnie smutno bo własnie 7 maja zaczęliśmy być razem,także mijają 3 latka nasza rocznica i nawet nie możemy tego uczcić z miśkiem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dumna z mojego miśka!muszę się pochwalić ze zdał dzisiaj prawko kat. C za pierwszym razem!Od rana w stresie żyłam! To taki jakby prezent na naszą rocznice,wieczorem opijamy!szkoda że bez niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! I juz pojechal moj Misiek i znowu tak pusto i smutno....kurcze czym mniej do cywila tym bardziej tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🖐️ Kurde spaliła mi sie ładowarka do komorki:( a nie mam teraz gdzie kupic:( zawsze cos sie musi zjebac:( A tak na marginesie to dzisiaj mamy juz 0 z przodu i tylko 099DDC po prostu zajebiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jejku jak sie ciesze ze zaraz 15 bo misiek skonczy sluzbe i bedziemy mogli troche popisac eski :) 24 godziny bez zadnej wiadomosci sa straszne! a ja mialam sie teraz intensywnie uczyc a wystarczy ze usiade nad ksiazka i od razu spac mi sie chce :D a w nocy z kolei spac nie moge poza tym ciagle mysle o Bartku i strasznie tesknie...dzis mija 4 tygodnie jak sie nie widzimy... ale jeszcze tylko jeden oby do soboty... ale jak mu teraz wstawia sluzbe to chyba powystrzelam cala ta kadre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
oj dziewczyny nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze naprawde mozecie sie cieszyc z waszej sytuacji pomimo ze wasz chlopak jest w wojsku i sie nie widujecie jak kiedys....Ale za to macie swiadomosc tego ze jest tylko wasz mysli o was, teskni i kocha a co najwazniejsze to wruci...:( naprawde doceniajcie sobie to Ja niestety nie mam sie czym sieczysz bo moj zostawil mnie po przysiedze po poltora rocznym zwiazku...tlumaczyl se tylko ze to roznica charakteru i wszystko przemyslal w wojsku i juz mie nie kocha :(( czy to mozliwe skoro bylo wszystko ok przed wojskiem i dogadywalismy sie caly czas...Ehh jak jest mi ciezko nie umie sie pozbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka to co on zrobil to jest naprawde straszne... ale ja bym tego tak nie zostawila! skoro byliscie tyle czasu razem to nie mozna ot tak sobie przestac kochac tym bardziej ze piszesz ze wszystko bylo w porzadku miedzy wami! radze Ci z nim porozmawiac najlepiej podczas nastepnej przepustki choc wiadomo ze troche na nia poczekasz ale musisz to zrobic bo inaczej nigdy sie nie dowiesz co tak naprawde sie wydarzylo i bedziesz tego zalowac i wiem co mowie bo ja tez kiedys zalowalam ze nic nie zrobilami rozstalam sie z moim Bartkiem no ale wrocilismy do siebie po 2 latach :) i wiem ze takie rzeczy trzeba wyjasniac na biezaco. Musisz teraz znalezc w sobie duzo sily i cierpliwosci i zycze Ci zeby udalo sie do niego dotrzec i to wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...ja mysle. ze jak kocha, to zrozumie cos wiecej w tym wojsku...poczekaj az przyjedzie na miejsce, jak sie sam nie odezwie, to wtedy moze sprobuj,ale mysle, ze cos mu tam w głowie zawrócilo...a chyba najbardziej to co innym wojakom- strach, ze nie wytrzyamsz,ze zdradzisz,czy inne bezsensowne głupoty... powodzenia :) A jutro WOS i jzu mi tylko ustne i historia zostaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) A ja mam spotkanie przed sobą, w środę przyjeżdża na PJkę:):):) Ale się cieszę:0 Jutro coś z Wami tu poskrobie bo teraz nie mam czasu, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)jeju do piatku juz tak nie daleko:):):)a jednak tak daleko:(kurcze no ja cały czas sie boje,ze bedzie miał znow jakas słuzbe i znow nie przyjedzie;(a dzis miaja 3 tygodnie jak go nie widze;(no i teraz sama nie wiem jak sie nastawiac zeby było dobrze....chyba lepiej nie myslec,ze napewno przyjedzie bo jak nie przyjedzie to bedzie ogroooooooomne rozczarowanie:(no ale mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok:) no nic zmykam sie uczyc a potem na ploty:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co zrobic zeby te 3 miesiace szybko minely:( im blizej konca tym bardziej za nim tesknie i nie daje sobie rady z niczym:(:(:( Niech ten zasrany syf sie juz skonczy bo zwariuje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Paulunia szybko Ci minie,nie obejrzysz się a już będziecie razem! Pomyśl ze to tylko 3 miesiące a ile już za Wami.. Wyjdzie i już będziecie mieć z głowy,dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wogóle nie myśle ile mu zostało bo po co mam się dołować,więc tylko sprawdzam ile już wytrzymaliśmy to jakos mi sie humor poprawia..i wogóle mnie jakoś pociesza fakt,że przyszedł juz następny pobór i mój misiek nie jest najmłodszy i są już dziewczyny kore czekają więcej niż my zimowe... Zawsze to już nie 9 miesięcy tylko mniej! Mam nadzieję,że teraz już z górki coraz bliżej do połowy służby niż dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka skąd Ty jesteś??Ja mieszkam koło Śremu właśnie... Może przemyśli to wszystko,ja też przypuszczam że nie przestał Cię kochać tylko myśli ze jakos lepiej bedzie we woju bez dziewczyny albo boi się zdrady czy cos takiego..musisz z nim pogadać to jedyne wyjście..bo przecież tak z dnia na dzien nie przestaje się kochać..pewnie jest przerażony perspektywą tej całej służby i głupie myśli mu naszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Kurcze jakoś tak mi się wydaje że te 3 miesiące będą się strasznie dłużyły:o już mi się dłuży okropnie! Dobrze że to jeszcze 78 dni bo chyba bym ziemię gryzła w innym wypadku:P jusinka21 bardzo współczuje Ci tej sytuacji:o kurcze ciężka sprawa że nie porozmawialiście prawie wogóle:o ale może przemyśli tą sytuację i następnym razem jak przyjedzie to porozmawiacie! Nawet nie chce sobie wyobrażać jak się musisz czuć:O 3maj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wiecie co dziewczyny sprawa jest taka ze po przsiedze jak ze mna zerwal gadalam z nim raz i caly czas twierdzil ze on sobie wszystko przemyslal i najlepiej bedzie jak zapomne o nim ze to nie ma sensu bo mamy rozne charaktery itp...w domu pochowal wszystki nasze zdjecia na wet na fotce pokasowal moge wam dac link to sobie zobaczycie nas :( www.sloneczkoooo1321 ehhh i prosilam zeby przed wyjazdem w niedziele pszyszedl sie pozegnac to juz sie wogule nie odezwal nie napisal...:( a jeszcze tydzien przed przysiega dzwonil i pytal sie czy myslalam co kupimy na prezent w czerwcu na wesele bo mielismy isc razem ..... suri3 ja jestem z bierunia nowego to jest kolo Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
a przyjedza juz za dwa tygodnie watpie zeby chcial sie ze mna spotakc skoro nie przyszedl sie pozegnac ani nie pisze To jest cholernie trudne nie mam ochoty na nic nawet czesac mi sie nie chce nie czuje sie na silach tak starsznie tesknie i tule jego zdjecie i becze jak glupia oddalabym wszystko zeby to sie zmienilo zeby wrucil wkoncu mielismy plany o wspolnym zyciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka to naprawdę teraz już całkiem nic nie rozumiem:o skoro dzwonił pytał o prezent miał plany na przyszłość! Może ktoś mu tam czegoś nagadał a on wziął sobie to do serca!!! Napewno nie możesz tej sprawy tak zostawić musisz mu napisać że jak tylko będzie miał PJtkę to musicie koniecznie porozmawiać i żeby Ci to wszystko wyjaśnił!! A ta stronka nie wchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśnienie Ci się należy bo chwilę ze sobą byliście niech Ci to wytłumaczy bo gadka typu \" Ja to przemyślałem \" i że Cię nie kocha z dnia na dzień to nie jest wyjaśnienie!!! Idę na seriala!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
ale sek w tym ze on sie upiera caly czas przy tej wersji i wszystim naszym znajomym tak mowi....co moglo go tak zmienic ??? a ja tak czekalam z utesknieniem na przysiege i zalatwialam tydzien wolnego w pracy zeby byc z nim...a spedzialm te dni sama w placzu i bolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka Natalka ma racje musisz sie z nim nastepnym razem spotkac i spytac o co tak naprawde chodzi! ja bym nie dała za wygrana i nie pozwoliła bym mu tak odejsc bez konkretnego wyjasnienia bo taka gadka typu \"juz Cie nie kocham\" dla mnie jest absurdalna zwłaszcza ze byliscie ze soba ponad rok...wyobrazam sobie co musisz czuc w tej sytuacji..bardzo Ci wspolczuje i zycze zeby wszystko zrozumiał i zebyscie jak najszybciej znowu byli razem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze taka ładna z Was para ślicznie razem wyglądacie! Nawet nie wiem ja Cię pocieszyć bo chyba nie ma słów które by mogły to zrobić:o Jejq jak on mógł Ci taki numer wywinąć:O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
no wlasnie wszyscy znajomi mowili ze pasujemy do siebie i teraz sa wszoku tym co sie stalo...ja bardzo bym chciala z nim pogadac ale jak mam go zmusic...? skoro nawet pozegnac siie nie chcial:((wogule w dniu wyjazdu do wojska pisal mi na gadu z kafejki internetowej w Kościanie ze teskni i to jest najwazniejsze i bedzie przyjedzal i damy rade!!!!!! co sie stalo przez wojsko????? Fajnie dziewczyny ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie ma takiej opcji żebyście nie porozmawiali!!! Musisz go do tego zmusić bo najwyraźniej coś się stało że tak postąpił!! Zobaczysz jeszcze będzie dobrze!!! Głowa do góry 🌻 ja mykam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×