Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

czesc dziewczynki:) Mariolka, widzisz jest szansa ze go zobaczysz!:) Mam nadzieje ze mojemu tez sie uda przyjechac... Bardzo tesknie:( Dzisiejszy dzien spedzilam nad Wisla na pikniku z przyjacielem:) Chyba potrzebowalam takiego wyjazdu... Troche odpoczelam... Tym bardziej ze z moim zdrowiem nie jest za dobrze:( Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nie mialam czasu nawet wczesniej wpasc... dzis moj misiek byl strasznie smutny bo 39 jego kolegow pojechalo na macierz w ogole w ich grupie 70 osobowej jest tylko 16 marynarzy a reszta to lotnicy i dzis wlasnie wyjechali. A moj jutro dowie sie oficjalnie gdzie go przeniosa no ale ten komandor mowil ze wlasnie do gdyni i ze bedzie juz napewno kierowca na B wiec juz nawet nie bedzie placil zeby zdawac kolejny raz w slupsku tylko zda sobie spokojnie na PJ u nas. Wlasciwie to znow malo z ni gadam tylko piszemy te glupie smsy bo wieczorem jest zmeczony no albo pija i w ogole jeszcze jutro bedzie afera bo dzis dwoch ubralo sie w cywilki i chcieli pojsc do monopolowego ale oficer ich zobaczyl no ale przynajmniej cos sie bedzie dzialo...a co do dlugiego weekendu to mnie akurat nie przeraza bo mam sporo nauki wiec nudzic sie nie bede :) a teraz ide spac bo musze jutro wstac o 6 :(:(:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:) Miłego dnia życzę! Ja juz od rana w stresie bo mój misiek ma dzisiaj egzamin wewnętrzny,a w poniedziałek następny.Kurcze denerwuje się!!! 3majcie kciuki!buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ewcia, moj jest wlasnie lotnikiem...i dzisiaj sie przebnosi :D wiecie ile ma do mnie teraz minut drogi? 40 :D chociaz yle szczescia w tym całyhm shicie :) trzyamm za was kciuki :D:* ja jutro mam zakonczenie roku, potem maturka i luuuuuuuuuuuuuuz :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewcia to Twój będzie tam gdzie mój Tomuś:) w Gdyni:) To może się poznają :P Ja też będę miała samotny weekend bo nie puszczą go na PJKę. kTóRA Z wAS SPęDZIO WEEKEND MAJOWY ZE SWOIM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdał:) Co za ulga! Necia Ja spędze weekend majowy z moim miśkiem:)))) Już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ale Ci dobrze:) Może u mojego jeszcze coś się zmieni, bardzo bym chciała:) A ilu ich jest w kompani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia tam ich jest bardzo duzo cała jednostka to ok 1200 żołnierzy bo to szkólka na prawko i dłuzej niz 3 miechy nikt tam nie jest ,a w plutonie 27 osob. No ja tez się nieziemsko ciesze ze przyjedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Ale mnie tu dawno nie było:P jakoś ciągle nie mam czasu! Mój Żołnierz od zeszłego piątku jest już w domku a w sobotę przyjeżdża do mnie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jestem przeszczęśliwa bo spędzimy razem prawie cały tydzień:) bo wyjeżdża dopiero w sobotę ale raniutko:) ale i tak jestem baaaaaaardzo szczęśliwa:) Widzę że niektóre z Was też spędzą weekend z Wojakami:) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Nataleczka,w końcu się zobaczycie,ciesze się razem z Tobą:) A moj przyjeżdza we wtorek i zostaje do niedzieli:)))Dla mnie to naprawde duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja sie juz strasznie napalilam ze Michas przyjedzie do mnie ale sie okazalo ze pjki sa juz od jutra...no a Michal byl pierwszy do wyjazdu wiec pewnie dostanie juz jutro albo w sobote...:( no a ja musze isc do szkoly w niedziele...:( i nie wiem co zrobimy jak tak bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Necia moj bedzie w jednostce nr 2035 moze to ta sama Lamia fajnie masz ze tak blisko do siebie bedziecie mieli :) bedzie na stalki przyjezdzal a Ty do niego na odwiedzinki ja nistety i tak mam 10 godz wiec w sumie nie zmienia sie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) kurcze taka ładna pogoda a ja dzisiaj do szkoly;/no ale tylko 5 godzin wiec moze jakos wysiedze....gorzej jutro bedzie;/kurcze od 8 do 21;/trafi mnie....a w niedziele to juz całkiem....;/ajajaja ale czas mi szybciej zleci...kurcze ten majowy weekend mnie przeraza;/moze pojade do babci....albo do teściów no niewiem cos bede musiała robic bo zgłupieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka no to się doczekałaś:) Fajnie macie,że spędzicie ten czas ze swoimi i toj eszcze tak długo:) Ewcia jak Twój tam będzie to Mój bedzie dla niego dziadkiem czy jeszcze nie?:) Bardzo rzadko puszczają w Gdyni do domu, co miesiac albo gorzej:( to się już nastaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!Miłego dzionka. Ja dzisiaj w domku i sprzątam bo wieczorem przyjeżdza kumpela z liceum,nie widziałyśmy się juz z dwa latka więc najwyższy czas:) Przynajmniej wieczór szybciej zleci:) Jeszcze tylko cały weekend i poniedziałek..a potem z miśkiem:)))) Wczoraj byłam zrobić sobie nowy fryz ale nic mojemu żołnierzowi nie powiedziałam,zaszkocze go! POzdrawiam,buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ni i moj mis juz jest w nowej jednostce jak narazie napisal tylko \"misku gdzie ja jestem? to jest jakis las i nawet zasiegu tu nie ma\" :D Necia a czy to napewno ta sama jednostka bo w gdyni jest ich pare? wiem ze ta co jest Bartek to jest na ulicy sakowicza a nr jak pisalam to 2035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdzilam na mapie gdzie ta ulica no i faktycznie to inna jednostka bo w ogole tam jest kilka. Twoj ma blisko do centrum i do morza a moj ma wszedzie daleko ale przynajmniej moge miec nedzieje ze z Pj nie bedzie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO:( Teraz dzwonił i nie przyjedzie:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Ja to normalnie mam pecha, na święta go nie było i teraz też:( Jeszcze do tego nie ma telefonu bo wysłałam mu paczką we wtorek i do tej pory nie doszła tylko korzysta z telefonu kolegi raz dziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) mowie wam jaka jestem happy :) przed chwila Bartek napisal ze w tej jednostce nawet mu sie podoba i kapitan mu kazal zadzwonic do mnie i powiedziec ze najpozniej w piatek bedzie u mnie :D:D:D normalnie juz lubie tego kapitana :P tak sie ciesze bo to juz bedzie 4 tydzien jak sie nie bedziemy widziec hura hura hura :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w koncu z nim pogadalam niestety w tej dziurze nie ma zasiegu wiec nie wiem jak to bedzie :( no i ten kapitan nawet sobie spisal moje imie i nazwisko adres i nr telefonu :P no i Bartek mieszka w pokoju z kierowcami chyba z czteroma i oni mu powiedzieli ze jezdza do domu co 2 lub 3 tygodnie bo to jest tak ze zawsze jeden z nich ma zostac a reszta moze jechac no i sie dogaduja oczywiscie tez moga chodzic na te nieszczesne stalki :( poza tym to jest mala jednostka chyba tylko 130 osob razem z kadra tak wiec czesto sa warty i sluzby, dzis sie smialam z Bartka ze juz sie nie bedzie nudzil bo musi sie w koncu nauczyc prawa uzycia broni i czegos tam jeszcze :D no i nie ma tam fali i ogolnie jest dobrze tylko powiedzieli mu jakich slow nie moze uzywac w zwiazku z tym ze ma duzo DDC a z telefonem sa luzy po 16 choc i tak zasiegu nie ma. No to cala relacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ten odmulacz jest przestrzegany w wiekszosci jednostek bo koledzy Bartka juz dzis pojechali na PJ a on nie bo juz bylo za pozno ale mu powiedzieli ze jakby przyszedl wczoraj to juz dzis bylby w domu no wiec dziewczyny nie martwicie sie tego odmulacza pewnie wszyscy dostana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×