Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

własnie bedziesz miała rozne imprezy itp;)wiec bedziesz miała fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
czasami jak zaczne myslec o tym na sucho bez uczuc to tez mi sie tak wydaje... moze on tam na k***y chodzi... a kto go tam wie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiele innych rzeczy Cie pochlonie no i spotkasz wielu studentow moze ktorys z nich okaze sie bardziej dojrzaly i w twoim typie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
ale on byl taki wspanialy. czuly kochany, moglam z nim porozmawiac o wszystkim. drugiego takiego to ja juz chyba nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaplica no nie wiem za maly zold na to maja :D ale fakt jest faktem ze idzie lato i coraz czesciej bedzie wychodzil na stałki i nie wiadomo co sie bedzie dzialo skoro uwaza ze jest wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
dla chcacego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz ze znajdziesz! moze to marne pocieszenie ale nie Ty pierwsza i nie Ty ostatnia! wiele dziewczyn traci tego jedynego a pozniej i tak kolejny sie znajduje a Ty masz przed soba jeszcze cale zycie no i najpiekniejszy wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdziesz,znajdziesz moze jeszcze lepszego:)ja tez myslalam tak po rozstaniu z moim bylym...i znalazłam mojego meza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
ale trudno jest mi o nim nie myslec. praktycznie codziennie ogladam nasze zdjecia. chociaz dobrze ze przestalam plakac w poduszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cie rozumiem wiem,ze to ciezkie;/ale zobaczysz kiedys spojrzysz na to inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
hmmm ale przyznam sie ze nade mna jecy chyba jakis fatum. kolejmy moj chlopak poszedlo do wojska i mnie zostawli tylko ze tamtego to nie kochalam a tego to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja mykam musze zrobic pare testow na prawko bo jutro nam robi maly egzaminek na ostatnich zajeciach :) no i bede czekac na eska od tego buraka. dobranoc dziewczynki trzymajcie sie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic kochane Wy moje ja mykam bo moje Kochanie juz sie niecierpliwi bo chce zadzwonic;) dobranoc:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
to dobranoc. ale ja niestety nie ide spac. siadam do biologii bo w piatek matura ;/ ostatnie powtorki przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
hej kaplica czytam i wierzyc nie potrafie jestesmy w tej samej sytuacji tylko ze moj zostawil mnie po miesiacu bo po przysiedze i tak samo zee wszystko sobie przemyslal ze juz mie nie kocha i bedzie lepiej dla nas jak to zakonczy i jest pewny swojej decyzji..Powiedz mi chociaz ty co jest grane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
wiesz co ja juz sama z tego nic nie rozumiem. moze rzeczywiscie dziewczyny mialy racje ze nie beda mieli zadnych zobowiazan i ze beda mieli wolna reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
niech zyje wolnosc??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety:) Widze że wczoraj dość dużo naskrobałyśmy w porównaniu z innymi dniami:) U mnie pogoda do bani,raz pada raz nie, w dodatku brzuch mnie boli jak co miesiąc:) ale dam rade! Wczoraj do mojego miśka przywieźli nowych,więc jako starsi oprowadzają ich po terenie jednostki a jutro juz wraca na macierz i będziemy bliżej siebie:) Aż o 200 km bliżej! Pozdrawiam,3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzesC SuRi....u mnie wlasnie tez pogoda do dupy... nie chce sie wychodzic z domu nawet;/.....Ciesze sie ze bedziecie az o 200 km Blizej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc,myślałam ze nikogo nie ma... a tu taka niespodzianka:) Dzisiaj w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe sie ciesze !!!! Moj misiaczek wlasnie dzwonil i mi oznajmił ze moga go przeniesc do RZeszowa bo ma byc jakies rownanie rocznika czy cos takiego.....i ze mozliwe ze wyjdzie juz we wrzesniu a nie w pazdzierniku!!wtedy to juz bym mogla nawet na nogach chodzic w odwiedziny do jednostki :):):):):):):):):):):):):):)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to tak blisko do Rzeszowa? a dlaczego we wrzesniu?moj jeszcze nic nie wie kiedy wychodzi,nic im tam podobno nie mowia na tej szkółce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie blisko bo ja jestem z Rzeszowa, a w Rzeszowie sa 2 jednostki wojskowe a moj wojaczek jest na jednostce macierzystej w Przemyslu i tak im tam powiedzieli......:) ale to sie jeszcze okaze , w sumie do Przemysla niemam daleko ale jak by go dali do Rzeszowa to bym sie nie obrazila:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Moj Robaczek dzisiaj odjezdza do wojska - zapewne domyslacie sie jaki moge miec nastroj :) Ciezko mi jak cholera. Czy ktorejs z Was chlopak jest w wojsku w Koszalinie? Powiedzcie mi jak to jest z tel. kom. do przepustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no ja na Twoim miejscu tez bym się nie obraziła:) Mój w sumie bedzie w jednej z bliższych jednostek do mnie,bo jeszcze tylko dwie są blizej mojego domku ale i tak mogl trafic gorzej wiec sie ciesze:) No mi tez sie dzis nic nie chce lenia mam strasznego. A twoj sie dopiero teraz na macierzy takich istotniejszych rzeczy o wyjsciu widze dowiaduje to moze mojemu tez w koncu cos powiedza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×