Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Pomylka .... ......do przysiegi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria ojjjjj wspolczuje Ci ale przezyjesz....!!! ja tego dnia niezapomne do konca zycia .....niechciałabym tego 2 raz przezywac;/;/ najgorsze pierwsze tygodnie do przysiegi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria mój np miał tel do przysięgi bez problemu choc wiadomo ze na poczatku musiał wyczuc sytuacje wiec gadalismy dopiero po ciszy nocnej zeby mu nie odebrali,ale tak to spoko i na macierzy i na szkolce. Ja mam kolege ktory wyszedl 24 kwietnia wlasnie w Koszalinie byl.Rozumiem co czujesz ....wielka dolina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest fatalnie :( Od dłuzszego czasu wiedzielismy ze pojdzie do tego wojska, ale jak bylo daleko do tego czasu to traktowalismy to bezstresowo. A ostatnie dni sa okropne. W dodatku spedzilismy przemily weekend majowy i tak ehhh.... tymbardziej ciezko :) Moj A. obawia sie zabierac telefon, bo to roznie bywa, ale ja nie wyobraazam sobie nie miec z nim kontaktu, wiec powiedzialam ze ma kombinowac, niech go gdzies zakopie albo cos ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to był pierwszy tydzien płaczu w nocy do poduszki,potem juz jakos lepiej,a po przysiedze jak odjezdzal znowu płacz..a teraz juz daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam z ciekawości... ile Wam zostało jeszcze oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka szybko to przelecialo dopiero co szedl na szkolke a juz wraca i to z prawkiem wiec opłacało sie:) Najgorsze chyba wakacje beda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w najgorszym przypadku 5 miesiecy 3 tygodnie zostało ale moze troszke mniej:) A twoj Seria na szkolke potem idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szkólke idzie do Koszalina, z przeznaczeniem na Elblag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri no tak na poczatku to mialam tak samo , tylko ryczałam... w szkole gdzie popadlo... ciagle mialam łzy w oczach ale teraz juz jest spoko... daje rady... Seria powiedz lepiej Twojemu wojakowi zeby wzial fona to moze uda mu sie przemycic , moj sobie wzial i juz w 1 dzien gadalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy czas do przysięgi potem już będziecie żyli od przepustki do przepustki,jakos to zleci zobaczysz musicie dac rade bo na wojsko nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka Twoj 6 czy 7 szedł?pobor zimowy do 30 pazdziernika musi wyjsc ciekawe kiedy bedziemy miały tych naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę być dzielna, bo widze po A. jak mu zle kiedy widzi mnie smutna, dlatego obiecalam nie plakac na dworcu :P Kurde ciezko bedzie :):) Cos czuje ze czestym gościem bede tu u Was, oczywiście jesli wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że możesz,im więcej dziewczyn tym lepiej razem raźniej! A z tym płaczem ja tez sobie obiecałam jak odjeżdżał a rozryczałam sie ze szkoda gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri no moj poszedl 7 lutego.... no juz troche czekamy na nich i nawet szybko zlecialo.... :P damy rade napewno teraz jeszcze beda blizej domku :) Seria no pewnie ze pisz tutaj z nami to lepiej CI bedzie , łatwiej moze to zniesiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pkpie to tak ryczałam ze cos az sie ludzie na mnie tak dziwnie patrzyli;/ ale była ze mna moja najlepsza kumpela i pomogła mi w tej trudnej chwili noi oczywiscie tesciowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 6 szedł,ciekawe czy z przepustkami bedzie lepiej na macierzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj miał sie wstawic 7 lutego na jednostce ale ze musial jechac cala noc w pociagu to jechał 6 lutego, no tez jestem ciekawa jak bedzie z PJ ale mysle ze lepiej... zreszta jak moj WOjaczek nie dostanie PJ na ten weekend to musze tam jechac sama..... i troche mam cykora :D bo tam jeszcze nie byłam w tym przemyslu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz teraz nie płacze jak go odwoże bo wiem ze jemu też jest ciężko ,wiec jakoś się trzymie zeby potem w pociągu nie był smutny. Ale na początku to była masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak sobie mysle, ze z kazdym miesiacem bedzie coraz lepiej. Naszym chłopakom jest pewnie tak samo ciężko jak nam, a może nawet bardziej, bo to oni odjeżdżają i zostawiają bliskich. Zatem ja dla mojego bede oparciem. Płakac nie moge hehe bo to wstyd przy jego 2 braciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez obiecałam miskowi ze go odwiedze jak juz bedzie bliżej,ale pewnie nie sama wiec kumpele wezme albo tate namowie zebysmy sie na przejażdżke wybrali,no i tescie pewnie tez kiedys pojada to sie zabiore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria tez tak mowilam ze niebe plakac i nawet na poczatku calkiem sie trzymałam ale jak wsiadl do pociagu to az mnie dreszcze przechodzily i musialam sie rozplakac.. zreszta on tez niemial szczegolnej miny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria mi sie wydaje ze jak bedzie odjeżdzał to juz nawet obecnosc braci nie powstrzyma łez,tak sie mowi ze mozna powstrzymac płacz ale sama mysl ze on odjezdza na tyle czasu..aaa nie bede cie dołować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety sama jade... ale mysle ze sobie poradze;d chodz z moim szczesciem pomyle pociagi ;d znajac mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tam gdzie moj bedzie to najpierw pkp potem pksem trzeba wiec ja juz wole autkiem kogos poprosze bo sama chyba samochodem nie dojade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak najlepiej to autem bezposrednio jechac ale ja niestety musze pociagiem ale to tylko godzineeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze Śląska, okolice Katowic. A Wy skąd? Dobrze, że sesja sie zbliża to poświęce czas na nauke i może tęsknota zejdzie na drugi plan :) On jeszcze nie odjechał a ja już tęsknie. Właśnie sobie wyobraziłam sytuacje kiedy on wsiada do poćiagu - racja! nie powstrzymam łez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo godzinke to spoko ja w sumie bana i pksem to razem dwie godzinki ,moze sie wybiore sama chociaz pierwszy raz wolałabym z kims ale co tam dla mojego żołnierza wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×