Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

my gadamy za darmo ale za to bardzo rzadko niewiem chyba Łukasz nie lubi gadac przez telefon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko mała prosba Andzela,jak twój chlopak bedzie wiedzial kiedy przysiega,jak mówisz ze dopiero w poniedzialek to daj znac,ja tez mam nadzieje ze 1 czerwca i ze nic sie nie zmieni.Ale mowie już dobranoc wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko moj tez nie bardzo lubi gadac przez tel,ale za to te jego smsy.teraz dostalam takiego ze az plakac ze szczescia sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam nachwilke bo Misio usnol hehe:) Wymeczylam go:P Kurcze ale caly czas mnie pytal o czym ja tu pisze i co to za forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedzie mial troche czasu to sam znajdzie nasze forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pewnie nie bedzie mu sie chcialo. Zreszta on nie lubi siedziec w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze:) pewnie by pomyslal jakie z nas wariatki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dla swego mowie ze znalazlam na forum osoby dzieki ktorym jest mi lzej.ale on chyba nie traktuje tego powaznie,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez wie o forum:) ale nie ciekawi go co wypisujemy:) albo nie chce sie przyznac, a zzera go ciekawosc;) he he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj juz czytał to forum bo jak raz byłam u niego to czytałam co pisałyscie i wpisalam w googlach adres forum i zostało..no to mojego zaciekawiło co to jest i poczytał troche stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide tez lulu:) poleze sobie i poczekam na telefon od miska:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) widzę że dzisiaj ja zaczynam dzionek:) Mój Wojak wie o forum ale ja mu jeszcze go nie chcę pokazać:P Już mu powiedziałam że jak wyjdzie z woja to mu dam poczytać co i tak pewnie szybko się skończy bo stwierdzi że mu się nie chce:) hihi ale dostęp będzie miał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze witam nową Forumowiczkę Monias 🖐️ :) Widzę że wysyłałaś zdjęcia ja też mogę prosić:) mój adres ncisowska@onet.eu na pewno odeślę swoje:) Tak się wczoraj zastanawiałam co się dzieje z Dziewczynami które przestały z nami pisać! Strasznie dawno nie było Pati, kiedyś pisała też Weronika Kuriokaze ( nie wiem czy to się tak pisze ale chyba jakoś tak:P), Kiccia!! hmmmm..... ciekawe co tam u nich jak znoszą wojsko?! wie któraż co u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki wysłałam Ci fotę, i czekam na Twoją:D Monias i Babe wyślijcie mi swoje fotki na NECIA1605@wp.pl Babe, Twoje mam ale te starsze a podobno masz nowsze?:) Julka co do prawka to ja w poniedziałek oblałam za pierwszym razem, a co do jeżdżenia to też się stresowałam ale potem opanowałam i poszło gładko:) Dasz radę:) Co do forum, t mój Tomcio też wie o nim ale nie pieszy mu się do czytania. Ci faceci są dziwni, jakby to było na odwrót to założe się, że każda z nas chciałaby poczytać co nasi pisza o nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry sloneczka:) wlasnie mam przerwe, wiec zajrzalam tutaj i co widze? Pustki... No cuz, moze pozniej bedzie Was wiecej:) Natalka, ja tez sie zastanawialam co sie dzieje z dziweczynami... Angel tez tu juz nie zaglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, najswiezsze mam ze slubu siostry z sierpnia, nie wysylalam Ci ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny..ale się rozpisałyście ho ho:) Monias ja tez poprosze o fotki na yorkshirre@wp.pl U mnie super spędzam całe dnie z miśkiem,dziś jedziemy na święcenia do jego brata no a jutro niestety pożegnanie:( W weekend przynajmniej nadrobie czytanie tego co tam naskrobałyście. A i mój psiak własnie rodzi,juz mam dwa śliczne maludy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) No niby nas mało ale stronki pędzą jak szalone:) Mało zostało nas Jesionek:o a szkoda może się jeszcze u nas pojawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×