Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Madzia naprawicie i bedzie znowu sliczna ja tam bym wszystko obrocila w zart bo nie ma co sie denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, obraczke da sie naprawic:) nie ma co sie klocic o taka drobnostke... On nie zrobil tego specjalnie, a wzial ja ze soba bo napewno jest dla niego czyms waznym:) W koncu to obraczka slubna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja mykam bo kumpela idzie na ploty;)pozniej pewnie wdepne:)pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie z nim nie kłoce o ta obraczke....tylko o to,ze odrazu na mnie krzyczy....a ja tylko powiedziałam na ta obraczke \'\'o jeju\"\'a on od razuz krzykiem....ale juz wysłal mi samsa:P!jeszcze chwile potrzymam go w niepewnosci i bedzie ok:)dobra spadam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ty to jestes pozytywna ohatrka naszego forum...........ciagla radosc od ciebie bije. pa madziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ma innego wyjscia, trzeba wszystko smiechem przyjmowac zeby sie nie zalamac :) poza tym tydzien temu moj misiek u mnie byl to mam podladowane akumulatorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i za 16 dni zaczynamy centymetr!!! :D zobaczysz tez tak bedziesz miec po prezysiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz rcje,oni w tym wojsku maja gorsza sytuacje....my musimy ich podtrzymywac na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) wkoncu wrociłam:) ale nie na długo bo zaraz biore sie za porzadki bo juz jutro moj skarbek przyjezdza:) Tak na marginesie to martwie sie troszke o niego bo od 3 godzin nic nie pisze no ale pewnie jak to na strzelnicy puszcza strzelanie:) zawsze sie tak martwie..pomysle o nim a tu sms:) Juz nie moge sie doczekac jutra..chyba go zamolestuje na smierc tak sie za nim steskniłam:D:D:D Aaa i mysle ze to wyzej co jusinka pisała to zwykły podszyw juz chwile z nami pisze i z tego co czytam to wydaje sie byc madra dziewczyna..nie wierze ze to ona pisała!!! zwykły podszyw i tyle...zobaczył ktos pomaranczowy wpis i postanowił sie ponabijac! jakis debil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko,czy po przysiedze moj wojak bedzie mial stalki?chodzi mi o te 3 miesiące na szkółce?acha,i czy po przysiedze od razu zabieram go do domu w tym mundurku??czy jeszcze na jednostke idzie?oj,glupie pytanka ale sama nie wiem i dlatego pytam,pomożecie?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paulunia,super ze twoj do ciebie przyjezdza,do mnie rano wpada na weekend moja najlepsza przyjaciolka,wiec tez sie nagadam i odreaguje troszzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monias ja tez juz pytalam dziewczyny o to,zaraz ci wszystko wytlumacza,one sie na tym znaja,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia tylko nie przesadzaj z tym molestowaniem :) andzelina dokladnie tak jak mowisz juz im nie mozna problemow dodawac dlatego ja np zawsze staram sie byc wesola jak rozmawiamy, wysylam mu smskami dowcipy najczesciej o zolnierzach i w ogole nie mowie mu nic smutnego ani nie opowiadam o problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wszystkim! Dziś odnalazłam to forum...temat dotyczy również mnie:) Mam małe doświadczenie w byciu kobietą która ma faceta w wojsku bo dopiero minął tydzień odkąd wyjechał ale już tęsknie...Mam nadzieję że powoli włączę się w temat, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monias no wiec po przysiedze to idzie po rzeczy i oddac bron a potem przychodzi oczywiscie w mundurku. Stalki juz bedzie mial najpewniej choc to zalezy od jednostki no i nie za czesto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wymolestuje go tak z umiarem:D zreszta nie tylko ja jego bo on mi to samo napisał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ile nam forumowiczek przybyło z dnia na dzien coraz wiecej:) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gusia,witaj,moj tez jest w wojku dopiero 10 dni takze mamy taka sama sytuacje,a gdzie jest twoj wojaczek?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie ze ich przybywa bo niedlugo jesionki nas opuszcza... a mimo wszystko trzeba kontynuowac to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,witam nową czyli Gusię,wiesz ja tez usycham z tesknoty za swoim wojakiem dopiero od 9 maja bo tego otóż dnia wzieli go w kamasze,ale nic sie nie martw,bedzie dobrze,razem damy rade,oby do przysiegi,a tak w ogole to gdzie twojego wojaka wywialo?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez z checial bym przezyla taki meczacy weekend......chyba jak kazda z nas..hehe.....spragniona swego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiashilla witaj :) Moj chlopak tez jest rowny tydzien w wojsku. Bo dokladnie od 10tego maja :) Gdzie Twojego wyslali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ja mialam to szczescie w tamten weekend :) normalnie miesiac na to czekalam! moj misiek to zawsze mowi ze jest cholernie wyposzczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi to samo pisze codziennie,hehehe,a to dopiero 10 dni minelo,aj co tu duzo gadac,mnie tez go brakuje i tych naszych amorow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×