Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Aaa ide sobie poryczec... napisalam smsa z tylko zapytaniem o dzisiejsze samopoczucie... Wczoraj pisałam, ze nie tesknie.... dzisiaj mi go strasznie brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie placz kochana,niestety tak to jest ze raz nam sie wydaje ze jakos to bedzie a na drugi dzien wszystko sie pierdoli ja mam tak non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz po zajeciach :) kolokwium poszlo mi doskonale i juz wiem ze bede zwolniona z kolejnego egzaminu :D:D:D dobrze ze narazie w szkole wszystko idzie dobrze w sumie zostaly mi tylko 2 egzaminy i jedno kolokwium no i czekaja mnie 4 miesieczne wakacje. Postaram sie moze o jakas prace bo chyba umre z nudow albo pojade nad morze do miska :) Seria twoj zly humorek to przez te babskie dni :D a ja rzadko wyladowuje zlosc na na moim i tylko kiedy on mnie zdenerwuje a slowa przepraszam jest latwo sie nauczyc. My z Bartkiem potrafimy rozmawiac o wszystkim wiec i te slowo przychodzi bez trudu :) a co do prawka to ja zaczynam jazdy od 28maja :) moglabym juz dawno ale czekam az skoncze te egzaminki pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria nie smutaj sie , glowa do gory zobaczysz ze naprawde bedzie wszystko dobrze tylko musisz sie jeszcze troszke przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria to napisz mu coś miłego bo bedzie załamany, my nie możemy ich dodatkowo dołowac, tylko powinnyśmy podnośić na duchu:) Ja też w pracy siedzę, to Olu masz do czynienia ze słuchaczami tak jak ja:) tylko ty chyba dziećmi, co? Przed chiwlką wypiłyśmy z kumpela z pracy i dyrektorka po lampce winka za wczorajszy urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia,zazdroszcze ze szkola bo ja zdaje wczesniejsza sesje,ale jestem jeszcze w lesie,ciagle sie ucze ,pisze prace itd,mam juz troche dosc..a co do przepraszam to ja nie mam z tym problemu,da sie tego nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wczesniejsza sesje bo u mnie sie zaczyna 6 czerwca ale ja mam 1 ostatni egzamin :) ja mam zawsze motywacje do nauki bo przynajmniej czas szybko mija poza tym moj wojaczek mnie motywuje i wiem jak bardzo sie cieszy z kazdego mojego sukcesu, przed kazdym waznym egzaminem wystarczy ze przysle mi smsa typu \"powodzenia, wierze w Ciebie\" i juz wiem ze musi pojsc dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
Ale Wy jesteście k...wy, żadna nie chce mi nic poradzić!!!!!! Walcie się laski!!! Oni i tak Was zdradzają!!! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
ktos sie pode mnie podszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie zazdrosc nam ze my mamy zajebistych facetow ktorzy nas kochaja i teraz pokazalas swoja prawdziwa twarz i nie dziwie sie ze facet cie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
oj, przepraszam,, trochę mnie poniosło:) Ale i tak Was tam będą zdraadzac!!! wiem o tym:) Nie łudźcie się!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chcialabys pewnie zeby i nas to spotkalo ale to ty sie nie łudz, zreszta co ja bede mowic do mnie za 5 miesiecy powroci moj skarbek i juz bedziemy szczesliwi na zawsze w odroznieniu od niektorych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...musialam pozmywac,u mnie normalna sesja zaczyna sie 15 czerwac,a ja juz zaczelam,oj misiek tez sie cieszy jak mi idzie dobrze i mnie motywuje,ale ja mam 13 egzaminow wiec troszke mnie to przerasta,eheh,ale aby tylko takie problemy w zyciu byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze zeby to byla jusinka,ale jesli tak to zalaosna jestes!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nic nie denerwuje :) co mi jakas ............... bedzie gadala andzelina a tych egzaminkow sporo! a co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo sporo,stosunki miedzynarodowe,rok przed obrona dlatego tak duzo tych egzaminow,a Ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka,a co my mamy ci poradzic?,jak facet mowi ze nie kocha to najgorszą rzeczą którą moze zrobic kobieta to blagac go o eytlumaczenie i pytac dlaczego,co ma byc to bedziee,jak to sie mowi-nic na sile,my ci poradzic za bardzo nic nie mozemy bo nie znamy ani ciebie ani jego,ale z tego co piszesz to powiem ci jedno,bądz twarda ,czsem tak niestety jest ze nie wszystko jest tak jakbysmy chcieli i nie zawsze jestesmy z tym z ktorym bysmy chcialy.Jesli chodzi o twoj przypadek to wydaje mi sie ze twoj chlopak zrozumie to dopiero jak wroci z woja,bo milo bylo mowic komus ze sie go kocha jak sie mialo go caly czas przy sobie,a gdy pojawily sie problemy i przeszkody,tzn. poszedl do wojska,to raptem juz jestes dla niego be,ktos kto kocha to zadne tam wojsko i rozląka nic tego nie zmieni,tym bardziej ze to tylko 9 miesiecy,on cie albo nie kochal,albo kocha ale na razie chce odpoczą od tego uczucia bo mysli ze sobie nie poradzi ze stresami w woju i z tesknotą za tobą,mysle ze wroci do ciebie gdy wyjdzie,a to czy go przyjmiesz to zalezy tylko od ciebie,ja wiem jak bym postapila ale to twoje zycie,i nie mow ze każdą z nas to czeka,tylko dlatego ze ciebie to spotkalo,na szczescie moj facet tak by sie nie zachowal i mysle ze reszty dziewczyn tez,wiec daj spokój z takimi .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje socjologie na 1 roku, jakbym miala tyle egzaminow co Ty to nie mialabym czasu sie dolowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wyluzuj :) Olej panne ( o ile to nie podszyw :) ) nie warto wchodzic w jakikolwiek dialog na tym poziomie :) Napisalam smsa, przeprosilam i napisalam ze koszmarnie tesknie, bo chwile wczesniej moje kochanie mi to napisalo. Ciezki dzien dzis mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
ale wy naiwne jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
Justys, to Ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria to mam rozumiec ze juz wszystko w porzadku miedzy wami? a tak w ogole to czaesto ma czas do Ciebie pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×