Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

po przysiedze to moj sie zaczal do mnie dobierac juz w samochodzie ale go troche uspokoilam :D:D:D a przysiega byla po 17 dniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi awsze mowi..\"ale jestem głodny\"..to ja mu na to zeby poszedł do kuchni i cos zjadł:) a on na to..ale ja bym Ciebie zjadł:D i ciagle mi powtarza ze jest głodny nieraz udaje ze spie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to moglby sie dobierac nawet w samochodzie,ale jezeli w ogole bedziemy wracali do domku to z jego rodzina,wiec amory odpadaja,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,mojego nie mniej mi brakuje,czasem to juz nie wiem gdzie łapki z tego wszystkiego włożyc:)ale nic,trzeba czekac do przysiegi,a to juz niedlugo.Aha i chcialam wam podziekowac za fotki,naprawde śliczne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wracalismy z rodzina :) potem sie przesiedlismy sie do kumpli i udawalam ze spie ale jak juz poculam ze mam rozpiety pasek od spodniczki to przestalam udawac no i coz musial troche poczekac biedaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie omieszkam zaraz po przysiedze osobiscie pozbawic mojego Wojaka tego seksownego mundurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh,to niezly z niego amant ewciu,jheheh,ja wam powiem ze maze juz o ych jego amorach....................................aj..............tylko sie rozmazylam,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas byla taka smieszna sytuacja bo jak byla imprezka powitalna to wszyscy siedzielismy przy stole i on mi mowil do ucha ze wolalby byc ze mna sam na sam i to bardzo i tak spojrzal na mnie i tak mu sie glosno powiedzialo \"bo juz mi sie niedobrze robi jak na Ciebie patrze\" i wszyscy to uslyszeli i zaczeli sie smiac bo nie wiedzieli o co chodzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,bede pozniej bo musze z coreczką na spacerek wyskoczyc bo sloneczko wyszlo,fajnie sie gadalo,wielkie dzieki wam za to bo czlowiekowi o wiele lzej,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa monias :) andzelina to wyobraz sobie jak twojemu wojakowi tego brakuje :) moj misiek to zawsze powtarza ze chce do mnie bo nie ma ochoty ogladac meskich nagich tyłkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wlasnie juz mysle jak by tu wykombinowac zeby jak najszybciej zostas tylko z nim........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaa,moj tez pisze ze bardzo mu mnie brakuje bo te gole tylki kolegow to wierzchem mu wychodza,i ma dosc,pa monias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym jak pisalysmy to staram sie go namowic zebysmy wrocili do domku,a jeszcze w jednostce mowia ze jak ktos ma dalej niz 150 km to dostanie 4 dni wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ciekawe czy u twojego daja brom :) u mojego dawali ale powiedzial ze jak o mnie myslal to brom i tak nie dzialal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz zalezy tylko od jednostki u mojego np bylo rowne 72 godz a mogli sie spoznic tylko ci co mieli 800km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daja daja............wczoraj go pytalam,ale tez mowi ze jak mu sie przysnie albo mysli o mnie to brom nie grozny,ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz od nas z suwałk do jego jednostki autobusem jest ok 7 godzin jazdy(z przesiadka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojego jest 10 godz pociagiem :) ale u niego byli chlopcy z zakopanego i oni tylko mogli sie spoznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia u mojego daja do tej pory do zupy i dlatego on nigdy nie je pierwszego dania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Bartek nic nie mowi narazie o bialym proszku :) wczesniej do herbaty i kawy im dosypywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie odchudzam jak wiekszosc dziewczyn w ogole juz nie jem slodyczy i nawet masla ale dzis np mialam taka ochote na jedzenie ze znow zjadalam za duzo! ale teraz przeczytalam na tej stronce ze jem za czasto :)ale inaczej nie rozplanuje tych 5 posilkow moj Bartek mowi na mnie teraz abgymnic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memu sie nie podoba to moje odchudzanie,janie jej slodyczy,chleba,masla,wszysto z wody,gotowane,nic slodzonego,tragedia,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pomyslalam ze kupie sobie l-karnityne mialam sie tez zapisac na siłke ale czasu nie mam ale od czerwca bede jezdzic rowerkiem bo lubie widziec ten zachwyt w oczach mojego misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×