Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

cześć kobietki,wpadłam na chwilę życzyć Wam miłego dzionka! Ja spędzam cudowny weekend z moim miśkiem i chciałabym żeby nigdy się nie skończył,przed nami jeszcze cała niedziela a jutro..pożegnanie:(( Będę jutro,pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Rowniez zycze milego dzionka ;) Ola (Suri) te pozegnania sa okropne, no ale juz coraz blizej do wyjscia ;) Milej niedzieli ;* A u mnie deszczem pachnie.. A wczoraj taka burza byla.. Ta pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem zołnierzowe:) własnie wrociłam z koscioła i od rodzinki:) Suri wspołczuje Ci jutrzejszego pozegnania..ja sie zawsze rozklejam... O 5 zaczynamy z miskiem seans rozmow:D No nic spadam na obiadek:) moze jeszcze dzisiaj tuzagladne:) Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paulunia,u mnie nuuuuuuuuuuuuuuuudy okropne,wykapalam sie i laze bez sensu po domu,uczyc sie powinnam ale sie nie chce ,pogadalam tylko trchce ze swoim,i czekam do piatku bo wtedy go zobacze:) a jak u was weekend mija???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie spoko o 17 bede gadac z moim skarbem:) No i tez czekam do piatku:) bedziemy sie nimi razem cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,ja juz sie nie moge doczekac i jeszcze ta przysiega,juz mam lzy szczecia w oczach jak o niej pomysle,fajnie wiedziec ze to juz tak niedlugo,jestem normalnie szczesliwa!!!!!!!tylko ze nudno bez niego....samotne weekendy...trzeba sie do tego powoli przyzwyczajac...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak dobrze...:) pati przyznala mi racje ze to jest jak czeski film :/ jestem na fotkach widze ze jest na kompie ...dzisiaj go zobacze na meczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przysiega za 9 dni i tez juz starsznie nie moge sie doczekac. A ciesze sie podwojnie bo moj wojak calkiem dlugo ze mna bedzie, bo wyglada na to ze jak w srode jest przysiega, zabieram go stamtad i oddac mam dopiero w niedziele do polnocy :) Mam nadzieje,ze to nie jest glupi zart :):) Bo bedziemy miec dla siebie wiecej niz 72h :D Andzelika Tobie zostalo tylko 5 dni! Superowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jestem wsciekła:( tak ładnie mi sie pepek wygoił po kolczyku i znowu ropieje:(:(:( buuu:( chyba sie wykoncze przez to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie zostalo 5 dni,bede go miala 72 godziny,juz nie moge sie doczekac,a tobie seria super ze tak dlugo bedzie u ciebie,tylko zeby wszystko sie udalo,a czestko macie konatkt ze soba?bo my o dziwo bardzo czesto!!!!! jusinko a o ktorej ten meczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wszystko stosowałam spirytus,wode utleniona,rumianek,szare mydło,specialna masc i sie wygoiło ale znowu zaczeło ropiec i dupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wim dlaczego,u mnie wszystko ladnie sie wygilo,a tylko tym rumiankiem przecieralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meczyk jest o 17 seria jest to mozliwe ze bedziesz go miec na 5 dni bo ja tez jechalam na przysiege w srode i cieszylam sie ze bede go miec az do niedzieli ale niestety moje szczescie potrawlo tylko do czwartku :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie gadalas ani nie pisalas z nim wczoraj juz w ogole????jusinko podaj stronke tych swoich zdjec bo ja gdzies zapomnialam,a chce miec wasze fotki,z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Seria ja mam taka sama sytuacje...bedzie po przysiedze az do niedzieli :) No ale pozniej nie wiadomo kiedy sie zobaczymy...niestety jego pluton zostaje na tej jedostce...czyli bedzie rzadko przyjezdzal bo za daleko :( Ehh musze do niego zadzwonic....juz sama nie daje rady:( Nie wiecie o ktorej mniej wiecej maja tam obiad w niedziele ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy kontakt bardzo czesto. Wczesniej tak nie bylo, bo chyba bardziej ich straszyli o te telefony. Teraz sie uczyc nie umie przez niego bo co chwila to sms, albo dzwoni. Bardzo duzo rozmawiamy przez telefon od godziny do dwoch dziennie i o dziwo ciagle mamy o czym hehe :) Oo nawet teraz napisal :) A dzis sobie zazyczyl zebym prowadzila notatki z czasow jak on jest w wojsku, bo bardzo by sobie chcial poczytac jak spedzalam kazdy dzien bez niego. Zaczelam sie smiac bo przez telefon opowiadamy sobie na biezaco co u Nas, no ale przystalam na jego propozycje ;) Uwielbiam pisac wszelkiego rodzaju prace, zreszta tak jak ja dużo mowie ( a jestem gadula) tak też dużo moge napisac i nie sprawia mi to trudnosci, tylko obawiam sie o moja konsekwencje hehe i zapal :) Jusinkja koniecznie zdaj nam relacje z tego wypadu na mecz. Moze podejdzie do Ciebie? A jak nie to moze po meczus ie z Toba telefonicznie skontaktuje? Kto wie :) Gusia to wyglada na to ze nasi wojacy maja w tym samym terminie przysiege - 6 czerwca. Ja sie bardzo ciesze z takiego terminu :) Tyle dni razem, juz nawet planujemy wypad do Czech, ale to sie jeszcze wszystko zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez czesto gadamy i piszemy,bo bez telefonow to ciezko by bylo wytzrymac,ja tez mam plany na te 72 h tyle bym chciala z nim zrobic i w tyle miejs pujsc...jak mu to wczoraj powiedzialam to sie tylko rozesmial i powiedzial...kotek po co ty planujesz,my i tak z lozka wychodzic nie bedziemy,hehe zbok tem moj maly....ale nie powiem zeby mi sie ten pomysl nie podobal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria tak 6 czerwca...no a co do pisania o kazdym dniu to u nas sama to wymyslilam i zamiast do niego napisac normalny list to pisze codziennie cos tak jakby w pamietniku a pozniej wysylam...niestety my nie mamy tak dobrego polaczenia bo wciaz nie moze miec teefonu :( ale za to od niego tez listy dostaje :) wiedzialam ze jest romantykiem ale nie domyslalam sie ze az takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Andzelika moj mowi ze jak mnie dopadnie to szybko nie wypusci. Uwielbiam go takiego wyglodnialego i wposzczonego hehe :) Jakie ja od niego dostaje smsy... co jeden to odwazniejszy :) Dzis poprosil mnie o ekstra:):) fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam sie przywiataC :d ZYCZYC MIłEGO DNIA i powodzenia wszytskim :D duzo radochy :D ja niestety mojego nie zobacze...mogłabym dzisiaj do niego jechac, ale za pozno mi powiedział i mam trening na 17 ;/ niech sobie sam zreszta troche z rodzicami posiedzi :D widze ze godzina 17 to dla nas magiczna :P buziaki słoneczka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×