Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

siema wam:) widze ze CIekawy temat przysiegi poruszacie:) Ja mojego poznałam ,choć stał w 3 rzędzie ale poznałam tą sliczną twarzyczke z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Suri. a dobrze tylko w glowie mi sie kreci od rana :-( kiepsko sie dzis czuje , a Twój weekend jak tam z Wojakiem ? było słodko pewnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne:))) słodko i to bardzo! chyba tak jak u Ciebie... A za tydzien Twoj przyjezdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Luz Fajnie, na PJ napewno go niepuszcza bo u nich co 2 tyg. puszczaja na PJ, ale na stałke weekendowa bedzie sie starał to w sobote rano moze przyjedzie do niedzieli wieczorem, a Twój przyjezdza za tydzien Suri ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ma słuzbe:( ale za 10 dni przyjedzie:)))) jakoś muszę wytrzymać,podładowałam się teraz na dalsze czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby do końca wakacji,potem to juz z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuzbe....moj tez miał nie tak dawno słuzbe w piatek,i przyjechał rano w sobote do domu taki zmeczony był ze sie klocilismy tylko..;D ale pozniej mnie przepraszał ze 100 razy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez takwłasnie mysle byle by te wakacje szybko zleciały bo pozniej to juz pikuś zleci szybko do pazdziernika, chciaz mowia ze koncówka ponoć sie ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak facet nie wyspany to nerwowy się robi:) Juz przekroczyłysmy 150 więc chyba najgorsze minęło,tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby sytuacja się nie pogorszyła i moj nadal tak czesto bywał w domku to będzie dobrze,a Twoj juz jakis urlopik planuje,wie kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie niewyspany byl i sie niemozna bylo dogadac, tak mnie draznił ze mu powiedziałam zeby wracala sobie na jednostke ;D ALe to oczywiscie w zartach, No juz ponad100 dni minelo jeszcze drugie tyle i jeszcze troche ale tego troche juz nielicze:D samo jakos zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri sama chciałabym to wiedziec, raz mi powiedział ze we wrzesniu dostanie urlop a teraz znowu istatnio ze w lipcu albo sierpniu...takze banie mi zrobil tylko.. ale co to taki urlop 10 dni to zleci jak dzien...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj misiu sobie wymyślił i pojechał w niedziele o 4 rano na ryby wiec było dokladnie tak samo jak u Ciebie i jak przyjechał do mnie to go od razu spanie wzięlo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chciałby w sierpniu,zobaczymy jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mojemu tez probowałam to wybic ale w koncu pomyslałam ze moze się troche zrelaksuje i odpocznie na tych rybkach..zawsze to jakas odskocznia od woja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasem łapie doła i mam dośc tego czekania,samotności..a najgorzej jak widze znajomych ze swoimi połówkami szlak mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz dobre serce dla swojego:) ja az takiego niemam , musze go troche przykrucic bo inaczej sobie niedam z nim rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest najgorsze własnie, jak sie widzi zakochanych czy znajomych razem to wtedy jest tak smutno , płakac sie chce, tez mnie wnerwia czasem ta samotnosc, ale trzeba wiernie czekac, wyjdzie i bedzie spokoj raz na zawsze z tym wojskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jak ja Ci zazdroszcze! Wrocilam wlasnie do domu, nie mam juz na nic sił... normalnie siedze przed tym monitorem i łzy mi ciekną na klawiature! Tak bardzo mi go brakuje, a najbardziej boje sie tego, ze przez to wojsko sie wszystko rozwali... Nie wiem czemu mam takie myśli, ale mam! Przepraszam, ze jestem taka słaba, ale cholera juz nie daje rady;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nasi wyjdą my juz będziemy miały z głowy i kolejne dziewczyny beda czekały ,smutne to ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula niełam sie Kobieto!!!! Wszystkie to przechodziłysmy i przechodzimy do dnia dzisiejszego... Na poczatku bedzie Ci tak chamsko..ale z czasem Ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Paula!przede wszystkim nie daj się słabosci musisz byc dzielna i dawac rade!pocxątki są najgorsze naprawde ja sama wylałam morze łez a teraz jest juz tylko lepiej,pomysl ze jak to przetrwacie to juz nic Wam nie stanie na drodze.Wiem ze jest cięzko ale nie mozesz sie załamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam dziewczynki , kreci mi sie tak we łbie ze zaraz pawia puszcze, Miłego wieczorku 👄 PoZdrÓwkkaa ;* 🌼 dla wszystkich :):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziekuje Ci za to forum!! Dziewczyny Wam też dziękuje ;* Gdyby nie to, że mogłabym tu wejsc i poczytac lub napisać to chyba bym sie załamała... Suri, a ile Twój już jest w wojsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam ogromną prośbę może mi któraś posłać tekst piosenki \"Godzina 5 minut 30\"? Z góry dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam do was wielka prsbe zrobcie cos zebym wreszcie zaczela sie uczyc!!!!ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×