Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Ty Tez Tere Fere
Poszło 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ich na kompie bo miałam wirusa i skasował mi koleś co naprawiał go:/ Na szczęście mam na aparacie tylko on jest u brata, miał mi wczoraj oddać ale wraca dopiero jutro więc w pon CI pośle napewno!! Dzieki uprzejma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Tez Tere Fere i Uprzejma to ja hehe :P żeby nie bylo :) hmm tylko nie wiem jak zrobic by był ow wordzie... może bedzie latwiej jak podam stronke http://www.4shared.com/network/search.jsp?sortType=1&sortOrder=1&sortmode=2&searchDCId=22&searchName=m%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni+kochaj%C4%85+zo%C5%82zy&searchmode=2&searchName=m%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni+kochaj%C4%85+zo%C5%82zy&searchDescription=&searchExtention=&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki,zycze wszystkim udanego weekendu i wybaczcie ze tak zadko tu jestem ale od 3 dni mam problemy zdrowotne i wiekszosc czasu spedzam w ubikacji:///// jusinka...i madzia.........bawcie sie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanej zabawy dziewczyny! :) Dziewczyny o co chodziz tym centymetrem? Obcina sie centymetr dzien po dniu liczac od 150 DDC? Czyli jak? Mam kupic taki krawiecki centymetr poltorametrowy? :D Hehe to tak na przyszlosc bo jak wiadomo u mni jeszcze ponad 200 dni :P A ja po pracy, pije kawke i odpoczywam - nalezy mi sie bo zmachalam sie dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NECIA ja tez mam bliskiego kolege - mysle ze jak go nazwe przyjacielem to nie sklamie. Moj A. jakos nie reaguje na niego wielka agresja, ale nie mowie mu o kazdym spotkaniu, tzn. jak sie zapyta z kim gdzie bylam to mu mowie ze wlasnie z tym kumplem. Nigdy nie oklamalam, ale specjalnie sie tym nie chwale :P Przez mojego mogloby to byc zle odebrane bo widujemy sie z kumplem czesto, po prostu lubimy swoje towarzystwo - on mi pomaga ja mu. I w ogole to traktuje go jak brata co mu na kazdym spotkaniu powtarzam - zeby nie bylo z jego strony dziwnej nadzieii ze moze byc cos moglo byc miedzy nami. Bo juz sie pojawialy teksty.... \" a my sie tak swietnie dogadujemy...\" Zawsze odpowiadam ze wlasnie dlatego ze tak dobrze nam w Naszym towarzystwie to nie powinnismy wprowadzac jakichkolwiek zmian w relacjach :) Jejku jak jak zwykle sie rozpisuje, cholera a moglabym pisac i pisac, tylko kto by to czytal? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria tak z tym centymetrem to własnie tak jest obcina sie codziennie licząc od 150 DDC,musisz kupic normalną miare krawiecka chociaz ja nie mam...bo misiu kupił mi kalendarzyk rezerwisty i tam sobie skreslam i wycinam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ja tez mam takiego kolege z ktorym widuje sie czesto i tez specjalnie sie tym nie chwale bo bardzo kocham swego miska,a tamten to zwykly kolega wiec nie denerwuje swego,bo po co.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki,nabije Wam 1000 posta :) no i jak tam??wojsko mija,z dnia na dzien coraz mniej :) zobaczycie ani sie nie obejrzycie a juz bedziecie rezerwistkami!:) wtedy zapraszamy na nasz topik,troszke tam cicho no ale niedziwne,w końcu mamy juz naszych rezerwistów przy boku :) pozdrawiam :) Kinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, rzadko wpadam ale niestety czesciej nie moge :( Andzela, twoj wojak tez dzis pojechal do Stoczni gdanskiej?zeby tego bylo malo to zglosil sie na ochotnika za tydzien na pielgrzymek,nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie?ale powiedzieli ze za to za 2 tyg. puszcza go na pj.Jeszcze mzm pytanie do Was dziewczyny,wspominalam wam ze mam wesele siostry 28 lipca,myslalam ze mojemu wojakowi wystarczy jak zalatwie zaproszenie imienne z pieczatką i podpisem ksiedza,ale nie,on twierdzi ze to musi byc zaproszenie ze on jest drużbą bo inaczej nie puszczą,nie chce mi sie w to wierzyc ale jak tak mowi to chyba to prawda, on nie jest drużba i wątpie zeby nasz ksiądz a dodam ze mam BARDZO dziwnego,dal takie skoro nie jest,pytam wiec was dziewczyny, moze ktoras byla juz w takiej sytuacji?i co wtedy?czy rzeczywiscie trzeba zaproszenie takie o ktorym mowi? Suri, twoj byl w tej jednostce,moze ty cos o tym wiesz?prosze o jakiekolwiek informacje od Was a bede wdzieczna :)z gory wszystkie pozdrawiam i zycze udznej niedzieli :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIAS co do wesela to ja tez ide w lipcu ale 21..i pierwsze slysze ze ze nie dadza przepustki na zaproszenie ...tylo na jakiegos swiadka.. u mnie juz w sumi jest zalatwiony podpis ksiedza i tylko czekam az pojade na przysiege i mu to dam. Rok temu kiolega byl w wojsku i tez zaproszenie wyslane i tez normalnie go puscili.. Ale to jest chyba od 3 do 5 dni tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam oczy, to mowisz ze taka pieczatka wystarczy? a gdzie twoj wojak jest w wojsku?mam nadzieje ze to przejdzie z tym zaproszeniem bo co ja biedna poczne na weselu bez niego, nawet do siebie tego nie dopuszczam, a ty na przysiege czekasz?moj mial 1 czerwca przysiege a poszedl do wojska 9 maja. Przysiega to fajna sprawa. A jesli chodzi o to wesele to jest przepustka na 72 godziny z tego co mi moj chlopak mowil,nie wiem jak jest w innych jednostkach.Dziekuje za informacje i pozdrawiam,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pojechal do wojska 4 czerwca do Radomia na lotnika Przysiege moze bedzie mial juz 29 czerwca :) Hmm kolega mowil ze jk rok temu byl w woju to taka pieczatka na zaproszeniu i chyba podpis ksiedza.. mu wystarczyla na przepustke na wesele .para mloda mi to zaltwia:P wlasnie zabilam pajaka lbleee i z niego cos wyplynelo blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki zycze miłej niedzieli:) pozdroffka:) pewnie zagladne tu dopiero za tydzien bo w tym tgodniu..no wiecie same bede zajeta:) buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Misio napisal wlasnie sms-ka do mojej mamus \" Hej tesciowo szykuj nerwy ziec wychodzi do rezerwy\" alez on kochany.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! Moj zolnierz tez dzis byl w Gdansku i robil za napis...mam prosbe jakby ktoras natknela sie na jakas notke w necie na ten temat to wrzucie linkia. Ja znalazłam narazie tylko to http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,4230869.html Pozdrawiam i zycze milusiej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiodzi o wesele Monias chyba mialas racje - on moze jechac na wesele jsli ma zaproszenie ..ale tam jakis dowodca musi jechac z nim - ni wieze cos w to za bardzo ale skoro tak mowil...musza go pilnowac..:( Nie wyobrazam sobie siebie samej na weselu :( a z kolega isc to glupio ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×