Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Minerva nie jestem blondynką tylko brunetką....zastanawiam sie tez nad kolorem niebieskim bo wszyscy mi mowia ze mi pasuje..a w czerwieni raczej nigdy sie nie ubierałam.. Odmulacz moj dostał ,wiekszosc dziewczyn pisało ze dostali przewaznie w pierwszy weekend po przeniesieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Suri pocieszyłaś mnie:D to znaczy że możliwe że znów w ten weekend będziemy się widzieć:D:D:D SUPER. Nie weim co CI doradzić tak naprawde jak ubierzesz sukienkę to dopiero zobaczysz czy CI pasuje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerva chyba ze ich bedzie duzo w jednostce to moze przyjechac w ten albo nastepny weekend no bo od razu wszystkich nie puszcza.. A co do sukienki to jeszcze troszke czasu mam połaze poprzymierzam i się zastanowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie nie masz sie z czym spieszyć:D A jest tego trochę po sklepach tak że wybor jest ... tylko przeważnie jak szukasz to sama ch... Tam jest mała jednostka jakieś 40 osób z nim tam ma przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ja uciekam na uczelnie muszę prace oddać:D I już święty spokój do lipca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzESc Wam !! ;*\\ Ja własnie wrocilam z opalana ;D opalałam sie z przyjaciolką i troche mnie spiekło;/ Teraz czekam tylko na piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerva własnie tak zajrzałam w Twoje dane i widze że jestesmy w równym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minervaa a skąd Ty dokładnie jesteś? Ja mieszkam jakieś 50 km od Oświęcimia:) Wyślij mi swoją fotkę bo ood Ciebie jeszcze nie mam na NECIA1605@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze,ze tu trwaja dyskusje na temat wyrównania rocznika...zapytałam sie mojego i powiedził mi,ze ponoc cos takiego uchwalili i generał mowil,ze na jakims apelu wglebia ich w to:P ale ja zadzwonie dzis do wujka on jest zawodowym wiec cos powinien wiedziec..... jak cos bede wiedziała to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki:) własnie teraz wrociłam ze szkoły..to był meczacy dzien..wystawiali juz oceny i niektore przedmioty musiałam zdawac.. bo miałam niepewne oceny:) Suri ja tez sie juz niedługo wybieram na bal szkolny z jakiejs tam okazji i kupilam złoto-beżową sukienke...super podkresla opalenizne no i złoto jest tez modne w tym sezonie...a co do czerwonego koloru...to hmm podoba mi sie ale jakos siebie nie widze w czerwonym:) moj misiek zawsze mowi ze czerwone to zboczone:) Jeszcze tylko 2 miesiace i koniec monu:D nie dociera to do mnie jeszcze:D ale sie ciesze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wpadlam tylko na chwile bo pociag mojego misia przyjedzie za 40 minut :) jejku nareszcie sie doczekalam :D gdyby nie ten bosmsn to juz od 4 godzin bym z nim byla no ale trudno... tak sie ciesze bo podobno ma byc teraz caly czas ladna pogoda no i napewno bedzie fajnie Necia czerwone buty sa naprawde ekstra i bardzo modne w tym sezonie ja ostatnio tez kupilam czerwone japonki wiazane na kostce :) no i pewnie wpadne dopiero w piatek wieczorem jak moj misio przyjedzie wiec trzymajcie sie 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że złoto jest modne sama sobie kupiłam niedawno japonki złote. Ja jestem z Andrychowa. A Mariusz jest spod Oświęcimia:D To miło Suri że mam tutaj równolatkę:D A Twój żołnierz ile ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerva mój żolnierz jest 6 miesięcy młodszy ode mnie tez ma 23 latka:) Czesc Lamia faktycznie długo Cię nie było witamy po przerwie:) Paulunia ja tez za bardzo nie wyobrazam sobie mnie w czerwonym stroju bo nie jestem do tego przyzwyczajona więc chyba jednak kupie sobie jakąs niebieska sukienke bo uwielbiam ten kolor bo oczka tez mam niebieskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam niedawno z moim miskiem i mowiłam mu o tym rownaniu rocznika więc u nich w jednostce przychodzi rozkaz z Monu czy skad tam odnosnie wyjscia jakies 1,5-2 miesiace przed koncem słuzby wiec narazie nic mu niewiadomo wczoraj np jesionki dostali taki rozkaz ze wychodza 24 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia!! niemam nic kasy juz na koncie i niemoge mojemu odpisac, ani nawet smsa nie wysle a z neta tez juz nienapisze bo sie limit wyczerpał FUCKKKKKKK!!!!!!!! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerwa to mieszkasz jakies 30 km ode mnie bo do Andrychowa mam całkiem nie daleko:) a i moj kumpel z Wieprza jest we woju z moim wojakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka trzeba kupic karte ale pewnie nie chce Ci sie isc co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to kurde faktycznie tragedia pozostaje Ci jedynie błagac rodzicow,dziadkow,rodzenstwo czy kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice w pracy, dziadkowie ze mna niemieszkaja a rodzenstwo huj wie gdzie sie szlaja po polq, napisalam juz na gg do szwagierki i ma mu napisac smsa ze nie mam srodkow ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeden wieczor dacie rade a do jutra pewnie cos skombinujesz..nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zamiast : ZamykamOCzy i udajeZe nieWidze mam nowy nick troche skrocony :) w kazdym razie to ja:P Minervaa wyslij mi swoje foto :) gandziia89@yahoo.pl blondyneczka18 ja tez jestestem splukana:( ehh Kamis nie kazalmi dzwonic do siebie narazie bo jak bedzie mial musztre albo cos..a ja zadzwonie w tym czasie to bedzie dla niego na niekorzysc.. Co tam u was slychac ???Widze ze wiele tu juz spisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×