Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Minerva ja mieszkam blisko Kalwari Zebrzydowskiej..dokładnie w Izdebniku..kojarzysz moze Klub Epsilon??:) rzeczywiscie ten swiat mały:) Ja własnie ogladam sobie Avanti i stwierdziałam ze jutro jade na zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia i Minervaa to mieszkacie niedaleko mnie:D Ja jestem z Bielska-Białej:) Monervaa wysłałaś mi fotkę? A mój wczoraj był na stałce, i wieczorem jak do mnie dzwonił, to język trochę się mu plątał:) ahh te chłopy, ale mają jedynie te stałki , żeby się piwa napić przez 3 godziny. Podobno jedne z jego kompani pobił na stałce któregoś , żandarmeria ich zabrała i chyba dostanie dosługe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia u mojego własnie tez komuś dosługe dali bo pijany wrócił i coś tam zaczął wywijać... Rety jak mi się nic nie chce w ten upał...w nocy nawet spac nie mogłam tak mi było gorąco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem:( jak naciskam na suwaczki moje to tylko obrazek mi się wyswietla a cyferki i napisy pod spodem zniknęły:( co jest grane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia ja studiuje w BB znaczy już prawie skończyłam tam edukacje jeszcze tylko 4 lipca masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo naprawiły mi się suwaki..pewnie jakąs zawieche miały! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich jak minal dzien do tej pory?? ja dzis zaszalalam i 3 piwka wypilam..a teraz jem kinder chocolate :Dswinka mala jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,chcialam sie wam pochwalic!!!!!!!!!!!!!!!!!wlasnie zaliczylam sesje!!!!!!!MAM WAKACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Andzela! Ja własnie wróciłam ze spacerku bo mój psiak mnie wyciągnął:) Ale jest duszno:( A moj misiek nyna więc jak narazie mu nie przeszkadzam ale wieczorkiem pewnie pogadamy:) Jutro mnie czeka sprzatanie bo goscie na weekend przyjezdaja tzn. ciocia z wujkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela ja tez Ci gratuluje zdania sesji!! A ja dzis tez spalam :P fakt duchota - bedzie za to burzaa!! ALe dzis fajny dzien ale tylko do 16 bo teraz nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na ogól piwa nie pije bo nie lubie jedynie z soczkiem albo jakies owocowe to przyjme, ale tak na imprezach to drineczki:) Oj głowe mam twardą!:) tak szybko nie padam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc LAmia sluchaj Twoj men jest na lotniku prawda?? Co ile dostaje przepustki ?? nie bylo Cie dlugo a cchialabym wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobrze ze masz twarda glowe :)ja lubie martini :P a piw owocowych nie cierpie :P Lubie tatre harnasia i lecha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy o co pytasz, bo teraz jest na macierrzy a wczesniej był na szkołce.... jak był na szkołce to było zalezne od wart- robisz masz przepustke...ale pewne było ze raz na dwa tyg był. a teraz na macierzy, to mu przysługuje 1 pj w miesiącu, ale ma duzo długich stałek, tak ze etraz widze sie z nim co np 2-3 dni :) lotnicy mają fajniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj ja ostatnio na imprezie tak sie nadziobałam, ze ze scianą gadałam \" sciana jest sciana, a ja jestem naje...na\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymm on był w bydgoszczy...a teraz jest w kutnie, to nawet niedaleko radomia...a jestesmy ogolnie ze skierniewic, to ze 100 km od radomia?:> no jakos tak.... duzo tez zalezy od tego jak wielka jest jego jednostka tzn, od ilosci osob...im wiecej tym lepiej, bo nie jest codziennie na warcie i kiedy i tak ją w miesiącu zaliczy to moze jechac na przepustke... poza tym lotnicy maja lepiej...bo nie jezdzą np na 3 tyg na poligon, mają mało strzelania...moj dodatkowo robił kierowce, nie wiem jak twój? teraz w jednostce na macierzyu sie obija :D a tak apropo, 29 minie nam 2 lata :D bo tak mi sie skojarzyło z tą datą przysięgi :) poza tym......lotnicy ładnie wyglądają http://www.fotka.pl/profil/lamia007/ zobacz jaki mają kolor beretów...a ta czapka na mojej głowie...takie noszą zimą :D są sliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pojechal moj wojak spowrotem:( Wlasnie go odwiozlam na pociag bo do 24 musi byc na jednostce:( smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×