Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witaj wesolutka! Zapewniam Cie ze wiekszosc dziewczyn, jak nie wszystkie zazdroszcza Ci tego ze masz swojego mezczyzne obok siebie :) Fajnie ze nas odwiedzilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja z moim tez sie ciagle klocem. Na urlopie byl niedo wytrzymania. Kilka razy nawet myslalam ze to juz koniec. ALe sam mi powiedzial ze to przez to wojsko ze ma juz go dosc i ze mnie przeprasza. A prawda jest jedna im tam naprawde niezle odbija jednym mniej drugim bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria masz racje-i wlasnie tego najbardziej sie obawiam. Wiem,ze on ma duzo wątpliwosci, ja nie mowie, ze ja ich nie mam, po prostu wierze, ze jezeli dwóm osobom zależy to nic tego nie zmieni... Masz lepsza sytuacje bo jestes ze swoim juz dlugo, ale to nie moja wina,ze wojsko stanelo miedzy nami akurat na samym poczatku. Nie mam zamiaru sie poddac. Wiem, ze nie zmienie jego decyzji i dam mu czas aby nie podjal jej pochopnie. Ide. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,wiecie jaką mi niespodzianke misiu zrobił miałam jechac do niego w niedziele a on nic mi nie mowiąc przyjechał w sobote na Pjtke!normalnie kopara mi opadła:) Cała rodzina wiedziała ze ma przyjechac tylko nie ja...własnie go odwiozłam na Pkp ale za 8 dni znowu przyjedzie!jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki.. Im nie jest latwo w wojsku nam tez nie jest latwo.. coraz wiecej dziewczyn kloci sie z e swoimi wojakami albo m ich dosc... Moj dzwonil piatek , sobota , niedziala.Moze dzis tez zadzwoni oby I slysze w jego glosie ze cieszy sie jak do mnie dzwoni ze moze uslysze moj glos i wogole...ale mu pewnie w wojsku zle :( tzn on jest silny i wytrzyma. Mowil ze jak ma wolne to lezy sobie na lozku :) Ehh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja nie mialam swojego przy sobie tylko 6 tygodni a najdluzej jak sie nie widzielismy w ogole w tamtym czasie to juz pod koniec szkolenia czyli 2 tygodnie. cieszylam sie kiedy dziewczyny byly szczesliwe i plakalam razem z nimi. wiec wy tez wspierajcie sie jak tylko mozecie, i dodam jedno to nie wojsko zmienia czlowieka, tylko wojsko ukazuje jaki czlowiek jest naprawde ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiecie co dziewczyny wlasnie napisal do mnie byly smsa. \" Ciesze sie ze przynajmiej ty sie dobrze bawilas w sobote\" popisalismy troche i napisal mi jeszcze ze zaskoczony byl ze bylam z kim i fajna miala sukienke...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka i dobrze mu tak,niech ma to na co zasluzyl,to zes mu dokopala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pokazalas ze nie przelmujesz sie nim,przyszlas z kims bawilas sie i wygladalas cudnie!!!!super!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz przesylam to co mu napisalam na gg jak bedzie na pjtce to przeczyta sobie bo juz jest w wojsku NIGDY ci nie wybacze za to jak mnie potraktowales oszukiwales mnie przez tak dlugi czas robiles zludne nadzieje...Po co mowiles przed wojskiem ze kochasz po co sie ze mna kochales? skoro nic do mnie nie czules a chciales byc z Agusia...WYKORZYSTALES MNIE !!!! przeciez twierdziles ze Aga jest tylko dla ciebie przyjaciolka i nie chcialbys z nia byc....oklamales mnie znowu. Cala twoja milosc do mnie byla jednym wielkim klamstwem. Prosze nie osmieszaj sie nie dzwon do znajomych i nie pytaj o mnie bo teraz juz nie powinno cie to interesowac....Ciekawe ile jeszcze dziewczyn dolaczysz do swojej kolekcji. Stchurzyliscie oboje w sobote buhaha !!!!!!!! Jestes żalosny. NIGDY NIE WYBACZE CI TAKIEGO CIERPIENIA. Pamietaj kij ma dwa konce i co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi dobrze chociaz Ci ulzylo :) A ja poznalam goscia ..jest bardzo podobny do Mojego KAmilka moj ma tylko ciemny braz wlosy a ten czarne wlosy ciemniejszza karnacja i obaj niebieskie oczy , ale ten kolega ma takie jak reflektory!! naprawde :) LAny ale ja mam swojego!!I musze sie go trzymac!! a tak mi brakuje kogos pocalowac i przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w takich chwilach radze aaardzo uwazac...mozna latwo pocieszyc sie innym ale pozniej sa tego straszne skutki :( nawet jesli Wasz facet to wybaczy to sumienie i tak nie daje spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie cos dzieje :( Zawsze zlewalam innych gosci nie patrzylam na nich wogle!!nawet gadac nie chcialam tyle co z klasy jak chodzilam do szkoly KAmil pojechal do Angli to powoli sie zaczelo zmeiniac - nowe towarzysto a teraz to normalnie nie mam problemu ... Ehh nie chce tak :( wole zeby bylo tak jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia tu nikt nie mysli powaznie o zdradzie ale to normalne ze patrzy sie na innych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak swego u boku sie nie ma,moim zdaniem myslec nikt nie zabrania,to ludzkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasem sie boje naprawde...Jakis gosc do mnie ostatnio cos tam krecil ...niby nic nie zwracam uwagi ale ciagnie przeciez!! Ehh zeby to jeden tak ;/ Ale ja tesknie za swoim ..ale coraz zadziej o nim sle :( \ powiedzcie ze to chwilowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze bede wkoncu szczesliwa :)) wkoncu bylam na weselu z dawna miloscia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nawet jak moj do mnie wypisuje to juz mnie to tak nie cieszy tylko drazni i wkurza!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Andzelika, ja mam dzisiaj podobnie. Rano odwiozłam mojego wojaka na PKP i potem dzwonil kilka razy ale jakos nie chcialo mi sie z nim rozmawiac. Mam dzisiaj taki glupi humor i tez mnie draznia telefony od niego. Moze dlatego ze prze zcala Pj bylismy nierozlaczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×