Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja tez tego nie cierpie. Ale juz sie nie odzywam, moze sam sie odezwie. Ja narazie lece zrobic zdjecia. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro mam egzamin praktyczny na prawko, zastanawi mnie jedno. kobieta u której się szkoliłam powiedziała , ze teraz już nie ma na egzaminie parkowania prostopadłego (koperty) czy to prawda? I czy jeśli zaliczę plac to przed wyjazd4m będę coś losować? drogę lub jakieś zadanie>? Te , które zdawały powoiedzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia ja niestety Ci nie pomogę bo zdawałam prawko jeszcze na starych zasadach 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Byłam z kolezanka na tenisie, ale pogoda nie do wytrzymania wiec tylko godzinke pogralysmy i rozlozylysmy sie na trawie;) Moj Misiu też zawzięcie sie nie odzywa...czasami pusci strzalke i to wszystko..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! A Moje Ko0chanie dzwonilo do mnie w piatek ale karta mu sie skonczyla:( ZYCZE POWODZENIA W ZDANIU NA PRAWO JAZDY!! ja tez chce zdawac ale to moze na wakacjach w co watpie:) Tenis ...mmm zawsze chcialam sie nauczyc w to grac:P Ale trzeba miec sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trenowałam tenis przez 4 lata, naprawde fajna sprawa. A siła w rekach wyrabia sie przy graniu:) ohhh so HOT...:P ide na słoneczko. 3majcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Necia teraz juz sie nic nie losuje tylko na placu jest jazda w tyl i przod po łuku i wzniesienie a parkowanie jest na miescie albo rownolegle albo prostopadle.ja w poniedzialak zapisuje sie na pierwszy egzamin :D Andzelina nie musisz za nic przepraszac w koncu to forum jest po to zeby dyskutowac :) no i nie ma o czym mowic tylko jeszcze jedno Seria, \"chwilowe poczucier bycia zaniedbywana\" to absolutnie nie znaczy tyle samo co lekcewazenie kogos. No a ja ide na truskawki bo dzis taki sliczny dzien zycze wam wszystkim milego popoludnia a Pauli super zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie doczytalam do konca postu Neci :) no to po wyjezdzie z placu juz nic nie losujesz tylko egzaminator wybiera co bedziesz robic i najczesciej jest to parkowanie prostopadle bo to zalezy od tego czy znajdziecie dobre miejsce do parkowania na miescie no to tyle i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia pocieszyłas mnie:) bo równoległego nie robiłam, a za pierwszym podejściem oblałam na placu na wzniesieniu;( Ale JESTEM WYDYGANA PRZED JUTRZEJSZYM DNIEM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia nie denerwuj sie napewno wszystko bedzie dobrze, ja dzis mialam pierwszy raz wzniesienie no i wyszlo wzorowo za kazdym razem no ale wiadomo ze nerwy robia swoje :( to dla mnie teamt na czasie bo ja juz koncze te jazdy i tez juz powoli sie obawiam tego co mnie czeka ale oby wszystko dobrze sie skonczylo dla Ciebie i dla mnie :) a parkowanie rownolegle moze byc jesli bedziesz miec pecha ale naprawde to jest wątpliwe . I podejdz do egzaminy troche na luzie tylko nie do konca :P a u mnie truskawki juz sie koncza w ogrodku wiec teraz ide pojezdzic na rowerze moze wpadne wieczorkiem jak moj marynarzyk bedzie zmeczony papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale gorąco ja własnie wróciłam ze spacerku bo moja kuzynka z maludą po mnie przyszły. Moj misiu jest na imprezie,jakas rocznica jednostki czy cos ale co tam przyda mu się troche rozrywki,zawsze to jakas odskocznia od tej szarej codziennosci.A pojutrze razem!Nie mogę sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już siły:( robie wszystko co sie da zeby o nim nie myslec, ale tak naprawde oszukuje sama siebie, bo wciaz o nim mysle. Meczy mnie ta sytuacja cholernie. Dlaczego on mi to robi:( nienawidze tego wojska! Przepraszam...po prostu coś we mnie pękło i rozlała sie rzeka łez, gdzies musialam wylać swój żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lece na piweczko odreagowac stresy,mojmis przyjezdzqa w piatek i wszystko sobie wyjasnimy na zywo,pozdrawiam i zyczeudanego popoludnia,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia nie denerwuj sie nie bedzie tak zle. Ja zdalam za 5 razem hehe:P A moj dalej sie nie odzywa....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Suri....aaa tak o... moj jest w pracy jeszcze ,konczy o 21 ale jutro idzie tylko do 12 i tyle tego dobrego...reszte dni spedzamy juz razem do konca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka mój jest w Kłodzku. Chciałam do niego pojechać w tą niedziele co była, ale on powiedzial, że musi sobie to wszystko przemyśleć i bedzie mial na to czas wlasnie w niedziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie wytrzymuje!!! Nie wiem, czy to wojsko tak wpływa na zmiane charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napisalam cos takiego \" nawet nie umiem powiedziec jak bardzo mi przykro, to twoje milczenie jest dobijajace. PRZEPRASZAM chociaz nic Ci nie zrobilam. Moze powiedzialam kilka dotkliwych slow ale sam wiesz ze nie pozostales dluzny. Jesli nie chcesz to nie musisz sie odzywac. Wiec jednak ze bardzo Cie kocham i nie potrafie zyc bez Ciebie. Mam nadzieje ze wiesz ile tracimy na te beznadziejne klotnie, bo zadne z nas nie chce ustapic. Wiec jeszcze raz przepraszam.\" Moze i nie powinam pisac bo zawsze przepraszam ja ale juz nie moge zniesc tej ciszy, nie umiem znalezc sobie miejsca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to wojsko wplywa na charakter. Bo moj jest juz tam 8 miesiecy a zaczelo mu tak odbijac od niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię.. mam dokładnie tak samo. Z checia bym mu cos napisala,ale staram sie powstrzymac. No coz, moze Twoj sms jakos go poruszy, moze drgnie cos w srodku. Może to i dobrze, że do niego napisalas, może on tego potrzebuje teraz, bo coś się w tym cholernym wojsku dzieje, co powoduje u nich TAKIE zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAulaKw napewno troche tez.... Chłopy to wogole jakas inna odmiana , nieda sie ich pojąc tak do konca... zawsze z czyms wyskoczą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×