Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Czołem kobietki:) nawet nie mam teraz czasu zeby tu zagladac... niewiem nawet co u kogo słychac bo nie chce mi sie czytac:P od jutra do poniedziąłku tu juz napewno nie bede zagladac bo PJ-ka:):):) wkoncu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Madzia mysle ze ladnie bedzie wygladac bo zolty to bardzo ladny kolor i rozjasni wnetrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz za parę dni znów będziemy razem, złapiemy sie za ręce, zatrzymamy ten czas, ktory nadaremnie uciekal. Jestem tak szczesliwa ze to juz sie konczy. Kazdy dzien spedzony osobno on tu ja tam zblizal nas do siebie wzmacnia naszą miłość. Dziś wiem, ze nie bylo to az tak straszne...za 12 dni bede miala swojego Wojaka przy sobie. Misio dzis zdal juz bron i nigdz wiecej jej nie zobacz...zaczyna do niego docierac ze to sie juz koncyz. Pozdrawiam 🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D Piękny dziś dzień bo czeka mnie perspektywa spędzenia całego weekendu z moim żołnierzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ja juz pozegnałam mojego wojaczka to była cudowna Pjtka szkoda ze czeka mnie teraz samotny weekend :(...oby za 7 dni przyjechał na to wesele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Suri ja tez spedze samotny weekend zreszta jak zwykle :P no ale w poniedzialek juz przyjezdza moj skarbek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) A dla nas praktycznie już dzisiaj kończy się syf!!! :) Tomek dzisiaj jedzie na taryfę i wraca na jednostkę później już tylko na dwa dni :D :D Co prawda teraz jedzie do domu bo musi załatwić parę spraw ale i tak się cieszę :) ahh... i można już powiedzieć Jesionki że wojsko za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki zycze wam milego dzionka ja od wczoraj spedzam czas z moim wojaczkiem,az do poniedzialku,fajne jest iec w perspektywie weekend razem:) ahhhh...jesionki jak wam dobrze koniec tego syfu i nareszcie bedziecie mialy swoich wojaczkow przy sobie suri napewno puszcza go na to wesele,trzymam kciuki;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimolki wysłałam maila do Monu odnosnie tego rownania rocznika i wogole kogo to dotyczy jesli to prawda..wiec zobaczymy...misiek mowił ze kiedys jakis kumpel z woja tez cos chcial wiedziec to mu odpisali.. No trzymajcie kciuki zebym nie poszla na to weselicho sama bo bedzie dolina:( od 4 sierpnia wojak ma chyba urlop ja zreszta tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataleczko super,ciesze sie razem z Wami ze juz praktycznie koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że w sumie to jakoś szybko mi to zleciało:P wiem że to się tak teraz mówi po tym całym syfie ale wolę nie pamiętać tych 9 miesięcy! Życzę wszystkim Dziewczynom żeby szybciutko Wam zleciało!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) ja jeszcze nie moge powiedziec ze za nami jest ten syf bo jeszcze cały miesiac:( to nie sprawiedliwe:( buuuuuuuuu:(:(:( Ale nie narzekam:) moj wojak juz jedzie do domku...nie moge sie go doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Suri no super pomysł:)zycze Wam miłego weekendu:)ja pomimo,ze spedze go samotnie to mysle,ze nie bedzie taki zły jutro ide na impreze urodzinowa mojej szwagierki wroce w niedziele wieczorem i praktycznie bedzie po weekendzie:P co prawda bede w domku mojego Miska co zawsze działa na mnie smutno ale obiecałam swojej szwagierce,ze nie bede sie smuciła i jak zwykle impreze bede rozkrecała;P wiec slowa dotrzymac musze:)no nie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazłam info o rownaniu rocznika...i ja juz sobie nadziei nie robie,ostatnie takie rownanie mialo miejsce w 1984 roku a poza tym znalazlam takie rozmowy byłych wojakow sprzed roku,dwoch itd i im tez tak mowiono o tym rownaniu,nawet pisza ze gdzies to na apelu usłyszeli a i tak decyzja nalezala do monu i nic z tego..:( Sorka ze Wam odbieram nadzieje ale moze jednak...wyjda wczesniej Wasi wojacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)no ja tez sobie z tym nadzieii nie robiłam bo tak jak Wam wczesniej pisałam co mi wujek powiedzial.....super by było gdyby wyszli wczesniej ale to chyba raczej nie realne:(no ale trudno sie mowi nastawiałam sie na te 9 msc to je wytrzymam....ale zobaczcie dziewczyny to juz tylko 3 miesiace i jakies 10 dni:)wiec juz nie jest tak strasznie wiele jak na poczatku:)bedzie dobrze:)damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...dawno mni etu nie było :) co do równania rocznika...to jak juz tyle wytrzymałysmy to miesiąc dłuzej tez damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki chcialam wam zyczyc milego dnia :) ja jestem dzis w bardzo dobrym humorku bo misiek juz za 2 dni przyjezdza a poza tym :D DZIŚ 101 JUTRO STÓWKA A POJUTRZE DWUCYFRÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a teraz ide sprzatac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,ja juz po sprzataniu wiec się obijam:) NIe moge uwierzyc ze juz dwucyfrowka sie zbliza,tak szybko to przeleciało...mam nadzieje ze dalej tez mi tak szybko minie i jeszcze urlopik przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja zaraz na impreze jade:):):)i to nie sama:D!!moj Misiek zrobil mi niespodzianke i dzis ok 13 ja latałam po mieszkaniu z odkurzaczem i nawet nie uslyszałam smsa:P a on napisal mi \" Kochanie jesli chcesz mnie zobaczyc otworz dzrzwi\" no i ja jak skonczyłam odkurzac wziełam sie za kurze a tu sms znow\"az tak Ci sie za mna nie teskni?\"a ja mysle o chodzi?i patrze mam drugiego smsa tego co wyzej napisałam:P no to ja omało sie nie zabijajac lece do tych dzrzwi a tam na schodach siedzi moj Skarb z misiem dla mnie:):)jeju normalnie nie moge:)mam go do srody:)JUPI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz poszedł do kwiaciarni bo kwiatki dla swojej siostry na urodzinki:P wiec wpadłam Wam sie pochwalic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×