Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Domyślam sie, ale to chyba ma bardziej zwiazek z nim, po prostu on ma chyba jakies powazniejsze problemy o ktorych nie chce mi powiedziec, ale tez nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :-) Na początku życze wszystkim udanego dnia:-) Wiecie co, normalnie wczoraj tato mojego chlopaka mnie zaskoczył. Powiedział do mnie, że jak chce to mogę się kiedy chce wprowadzić do Grześka, a jeśli to narazie nie możliwe, to chce żebym jak najczęściej przyjeżdzała do niego mimo, że Grześ w wojsku. Powiedział, że przydałaby się kobieta w domu, bo tak smutno gdize sami faceci mieszkają. Jutro jadę do niego żeby im pomóc w domu przy ogórkach. Oni bedą w polu coś robić, a ja zostane w domu, ugotuje im obiad i zabiorę sie za ogórki. A pozatym dowiedziałam się, ż ejego rodzina też nie może sie doczekać kiedy przyjdizemy do niech z zaproszeniami na ślub i wesele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!mam juz swojego wojaczka przy sobie:)) Miłego dnia zyczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceee wam ;* Ja dopiero wstałam, ale mogłam jeszczew spac bo paskudna pogoda, niema po co wstawac, barowa pogoda jak to Wy mowicie;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) A ja dzis wstalam jak zawsze przed 9 i narazie nie narzekam ...pogoda...hmmm nie pada narazie ale tak szaro buro ..Ale mowili zde bedzie ladnie zaniedlugo :) paulaKW bedzie dobrze :) Nie ma innej opcji Rodzynek a to masz teraz fajnie :) Ciesz sie Suri ale Ci fajnie , ja tez chce swojego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja wlsnie odwiozlam \"tesciow\" na lotnisko, leca sobie na dwa tygodnie do tunezji...ech takim to dobrze a my z Misiaczkiem bedziemy musieli sie zadowolic polskim morzem....ale warzne ze razme bedziemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:D jejjjku jeszcze tylko dwa tygodznie i juz zawsze bedziemy razem:D:D- to najgorsze 2 tygodznie chyba w moim zyciu!!!!jeszcze nic nie wymyslilam dla miska....:( zabralam wszystkie zdjecia z wojska ktore przesylal mi mmsam a ja je wywolalam i zrobie mu taki albumek wojskowy chyba.,..bo nie wiem co.....a za 9 dni mija 4 lata odkad jestesmy razem:D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola tylko pozazdroscic, wyobrazam sobie ze napewno sie ciągnie czas bo tak przy koncu jest ja musze czekac az do wrzesnia...i tez mi sie zaczyna dluzyc jak holera.... Naprawde tylko pozazdroscić Całuski;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) ja to sobie chyba nigdy nie odpoczne...wrociłam o 16 z praktyki i odrazu musiałam isc pomagac mamie obierac porzeczki:) ja to mam urwanie głowy...ale mam nadzieje ze sobie odpoczne razem z moim wojakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia Nie tylko Ty dzis masz taki \"pracujacy dzien\" Ja od rana prasowanie mialam , potem szparagowka na obiad jakies ziemniaczki , tato chcial jeszcze golabki ...ehh KAsy mi brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioleczka ja tez nie wiem co dla mojego wymyslic a tylko 2 tygodnie zostaly...moj tez przysylam mi mnustwo zdjec mms z wojska, hmmm moze to nie jest zly pomysl taki albumik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom mam nadzieje ze sie ucieszy, bo to jest chyba wieksza pamiatka niz zdjecia w tel. i dolacze cos jeszcze do tego albumiku, plyte z przysiega, jakies wierszyki, rysunki...moze fajnie to wyjdzie....bo naprawde nie wiem co jeszcze moglabym zrobic...bo nie chce kupowac mu mu czegos...to musi byc z serduszka....no moze na ta 4 rocznice cos kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak chce wyjsc z Woja a wy mu jescze albumy dajecie:P Nie no zartuje bedzie pamiatka! Ja mam czas na myslenie o tym :D Moj Pisiorek wychodzi dopiero w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Blondyneczka u Twojego wojaka tez mówili ż enajprawdopodobniej pobór zimowy bedzie skrócony do 25 września?? Bo moj misiek tak mówił że już w wielu jednostkach ma tak być i u nich chyba też. Jakby tak było to cieszyłabym się bardzo, bo Grześ byłby na mojej 18-tce. Narazie jest na urlopie i do piątku mam go dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Blondyneczka u Twojego wojaka tez mówili ż najprawdopodobniej pobór zimowy bedzie skrócony do 25 września?? Bo moj misiek tak mówił że już w wielu jednostkach ma tak być i u nich chyba też. Jakby tak było to cieszyłabym się bardzo, bo Grześ byłby na mojej 18-tce. Narazie jest na urlopie i do piątku mam go dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie jakiejs ksiegowej pytali i tezim powiedziala ze wyjda we wrzesniu bo bedzie ich rozliczac nawet wtedy na wrzesien , takze zostalo jakies okolo 070DDC :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Miłego dnia życzę:D Ja z utęsknieniem czekam na jutro bo Mój ma pjtke do poniedziałku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ostatnio to takie pustki na tym forum....ale co sie dziwic same pj, albo stalki:) a mi dni sie dluza i dluza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,zycze milego dzioneczka,ja jestem szczesliwa bo moj dostal pjtke od dzis do poniedzialku do 24:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka i Blondyneczka w jakich jednostkach sa wasi chlopacy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka i Blondyneczka w jakich jednostkach sa wasi chlopacy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka i Blondyneczka w jakich jednostkach sa wasi chlopacy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)kurcze dzis mam taki zły humor,ze to bajka;/Wy macie lub bedziecie miec pj a dopiero za miesiac sie z nim zobacze;/ a tak z innej beczki chciałam sie Was zapytac jak myslicie jesli kosciol ubrany bedzie w słoneczniki to ładnie to bedzie wygladało?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×