Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Wiki wez mnie nie strasz!! Przebniosa go blisko!!! a nie na koniec swiata!!:( Zwarjowalabym !! ALe bedzie dobrze :) :) =] Paula - zadzwon jesli nie odbierze napisz mu sms ze musisz sie z nim spotkac i pogadac bo tak dalej byc nie moze!! Nie ma sensu mu pisac jakis chamskich sms ..lepiej rozwiazac problem na spokojnie! wiem ze to trudne latwo sie mowi a terudniej zrobic ale wazna jest rozmowa przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zycze Ci Aniu zebys miala go jak najblizej. No niestety mojego wojaka przeniesli strasznie daleko, zadobrze bylo przez 3 miesiace:) Heh ale te 15 dni to juz prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam jak masz na imię bo głupio mi tak do CIebie pisać \"zamykam\". Na pewno go blisko przeniosą przeważnie przenoszą blisko domu. To już pojechał na jednostkę Twój?? Paula jedz do niego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a moze ten kumpel specjalnie Ci tak powiedzial. Moze chce wszystko popsuc miedzy wami. Zadzwon albo napisz, przeciez nic na tym nie stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka :P a Ty po szcerze nie wiem . Moj pojechal wczoraj o 19 cala noc pociagiem ..ale bylo ich ok 8 to sie nie balam o niego :) Pisalam z nim sms do 2 bo potem to poleglam BEdzie biedactwo zmeczone caly dzien bo nie spal w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no puscil mi wlasnie strzalke...oddzwoniłam to nie odebrał:( Nie wiem, nie wiem, nie wiem co myśleć... Po co miałby kłamać ten mój kolega? Gdyby naprawde chcial sie ze mna spotkac to ma taką sama droge i samochod, a zreszta on wie, że jakby tylko dał znac to ja bym w 5 sekund przyjechala do niego, nie moge pojechac bo nawet nie mam czym za bardzo w tym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! A ja mam za soba nieprzespana noc przez to cholerne wojsko... :( I na dodatek problemy sie nie skonczyly... Paula staraj sie jak mozesz pojechac do niego...musicie pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naprawde uwazacie, że to ja powinnam do niego jechać?? Jakby chciał mnie widziec to powinien dac znac wczesniej ze ma przepustke to na pewno bym przyjechala! Albo nie chce...albo zgłupiał...albo nie ma przepustki... Może najpierw napisze mu sms-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula napisz do niego czy jest naprawde na przepustce. A jak cos to dlaczego nie dal Ci znac ze bedzie, dlaczego niechce sie z toba spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Ewelina:D Paula jedz do niego i koniec!!!!!! To mój po przysiędze był od środy do niedzieli w domku więc mieliśmy super a Twój tak krótko Aniu:( ale ważne że było super!! Gusia a co się stało jak można wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byli na stalce...maja chlopka w pokoju ktory ma problemy z alkocholem...i moj z nim pil. I pozniej ten chlopak jak wrocili zaczal sie stawiac i robic wielka chaje...a na koniec pobil sie z moim. Zandarmeria przyjechala, moj sie zalamal...to wszystko dzialo sie pozno w nocy wiec pozniej juz nic nie pisal. A dzis jeszcze zemdlal na rozporzadzeniu wiec siedzi i czeka na lekarza... Boje sie ze On moze nie dac rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Gusia to rzeczywiście nieciekawie:(:( Ale nic się nie martw! Wszystko będzie dobrze! Na pewno to nic poważnego, może po prostu przez zmęczenie zemdlał... a co do żandarmerii to raczej nic mu nie zrobią bo to jego piewszy raz prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy, on zawsze z dala od takich sytuacji byl.... Napisal tylko ze kazali mu isc do psychologa...a tego kolesia i tak wypuszczaja do cywila bo dostal kategorie e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to psycholog to norma w wojsku co jakiś czas ich badają czy im nie odwala hehe mój był w tamtym tygodniu:D:D:D A tamten e za alkohol dostał?? Jak tak to logiczne kto zaczął...Więc nie ma się co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia nie martw sie, moj tez sobie wiecznie jakies problemy robi, a w tej sytuacji to nie była wina Twojego wojaka. Napisałam mu sms-a ale juz 20 minut odpisuje;/ chyba ma problem z odpowiedzeniem na tak proste pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Wiki napisała, że dlaczego nie powiedzial że ma przepustke? I czemu nie chce sie ze mna spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie będzie miał odwagi zeby odpisać bo to facet:D:D Andzelina na pewno CIę przeprosi. Jakoś musiał się wyładować.. dobrze że padło na Ciebie a nie na dowódce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna, że nie odpisze skoro do tej pory nie odpisał... Chciałabym żeby mi ktoś wytłumaczył co sie dzieje w tej jego mądrej główce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wili bo dla nas te pytania są proste a dla nich to wyższa szkoła jazdy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i miłego popołudnia życzę!Moj misiu chyba jutro przyjezdza:)))) Gusia,Paula mam nadzieję ze wszystko bedzie ok 3 mam kciuki! Andzelina nie martw sie przejdzie mu,faceci tacy sa jak im cos nie wyjdzie to wyladowuja zlosc na nas a napewno bardzo mu zalezalo zeby zdac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge do niego jechac, bo po południu mam lekcje angielskiego i nie zdazylabym wrocic. Szlak mnie zaraz trafi...nawet jak chce to nie moge do niego jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucze jakie to zagmatwane... to napisz mu seska żeby po CIebie po angielskim przyjechał że musisz z nim porozmawiać tylko na 3o min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×