Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Hje dziewuchy:) Milej niedzieli. Paulina ja wczoraj bylam na koncercie Boysow hehe:P Nawet fajnie byl, tylko wojaczka brakowalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:)ja rowzniez zycze Wam milej niedzieli:)ja korzystam ze swojego wojaka jak sie da:):)dzis nie przespalam całej nocy normalnie urodzinki sie udaly:)teraz troszke oczy mi sie kleja i chyba zdrzemne sie troszke:P:)a wieczorem jedziemy ze znajomymi na grilla nad jeziorko:)a jutro pewnie bede juz nie do zycia:Da tyle spraw do zalatwienia:P!no nic mykam do swojego Skarba:)jeszcze raz zycze Wam milego dnia:)buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwil
a moj jakos na wrzesien ma isc do woja;( on sie cieszy, ze idzie noi juz rozpatruje czy nie zostac zawodowym zolnierzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale dzis upal a ja od rana katuje sie cwiczenaimi bo wieczorem nie bedzie czasu a moj misio za 6 minut wsiadzie do pociagu :D zycze wam milego dnia oby byl tak fajny jak dla mnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BACZNOSC KOTY ZMIANA KODU DWUCYFROWA JEST JUZ Z PRZODU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny. Ale upał:/ Mój wojak już na jednostce i znowu 2 tygodnie trzeba czekać:( ale przeleci. Miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wściekła!!!! Najprawdopodobniej moj misiek nie bedzie na weselu w sobote,był u dowodzcy i niestety...pisalam Wam kiedys ze on mieszka poza jednostka ma takie dyzury i co sie okazalo..tylko on jest przekwalifikowany zeby tam byc i jeden chlopak z jesieni a ze tamten ma teraz urlop bo wychodzi 24 to tylko moj zostal na dyzurze...i dowodca mu powiedzial ze dostanie pjtke we wtorek ALE JESTEM ZŁA!!!!Ciekawe kto bedzie mial dyzury jak ten z jesieni wyjdzie pewnie tylko moj bedzie non stop tam siedzial:( SETKA PĘKLA NIBY GACIE A WY KOTY ILE MACIE???!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Suri wszyscy z jesieni maja teraz jechac do domu na weekend, wiec nie dziwie sie ze jestes wsciekla, ten z jeieni wyjdzie 25 to kogos beda chyba musieli znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonka...widze ze humry nie zabardzo;/ u mnie tez przez jesien wszytsko sie zmienia, bo ma słuzby co 24 godziny... poza tym gorrąco! a tu praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pamietam jak ja sie wsciekalam jak moj Misiek mial sluzby co 24h i nie przyjerzdzal na pj jak lato wychodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety ;-) Moj w piatek pojechala z urlopu na jednostke a dzis lub jutro juz wyjeżdza an PJ. Njagorsz ejest to ze padla mu bateria rano i nie wiem kiedy dokladnei przyjedzie.Ale i tak sie ciesze ze przyjezdza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kobietki. Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie... Moj byly facet wychodzi do cywila za 8 dni... Mimo ze mnie zostawil ciagle odliczam dni, chyba z nadzieja ze zechce byc znowu ze mna... Juz poltora miesiaca nie jestesmy razem:( jednak to nadal boli i nadal tesknie... Jakie to zycie jest ciezkie... No cuz... Chcialam Wam zyczyc powodzenia, spedzilam z Wami 7 miesiecy czekania, troche sie z Wami zzylam:) Trzymajcie sie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe:( przykro mi. Kurcze moze wszystko jeszcze jakos sie ulozy jak wyjdzie do cywila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie co za niespodzianka!!!dopiero wczoraj o tej porze zegnałam mojego żołnierza a dzis znów jest ze mną:):):) do środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia!!!! No i zaczęła się dwucyfrówka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczynki 🖐️ Milego dnia zycze!!! Jeszcze 7 dni i moj Skarbeczek wychodzi do cywila:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jaka tu dzis pustka,pewnie wszyscy korzystają z pięknej pogody..ale u mnie to juz tak upalnie ze przesada,padam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) Kurcze Bebe mam nadzieję że jak wyjdzie to wszystko się między Wami ułoży!! Może mu tak przez to wojsko odbiło :o życzę żeby Ci się ułożyło jak najlepiej :) 3maj się :) A u nas dzisiaj tydzień i koniec monu:) jejku aż mi w to trudno uwirzyć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety mój facet bedzie jeszcze w w ojsku przez 7 miesiecy po prostu masakra .....kiedy ta rzepustka co tu robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareagujmy
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3519363 Zareagujmy OJCU ODEBRANO DZIECI. Dzisiejsze wydarzenia , jak ktos nie widzial ponizej jest link do innego topiku z wyjasnieniem. Zareagujmy Kazda z nas wysyla e-mail do Wydarzen , z prosba aby przekazali do Sadu nasz protet i to ,ze wstydzimy sie Sadu , Policji i Opieki pseudo spolecznej. Porozsylajcie ten link ( do topiku , info o co chodzi) do wszystkich znajomych mailami , gg jak tylko mozecie. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3519328 Zgoda? Ruszamy! W ilosci jest moc! Otrzyjcie lzy i....do dziela! Razem mozemy cos zrobic!!!!!!!!!!!!!!!! Mail do POLSATU : poczta@polsat.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania69 dasz rade,początki są najgorsze ale zobaczysz ze nie obejrzysz sie a juz minie kolejny miesiac i następny...Musisz wierzyc ze przetrwacie i nie mysl ile jeszcze przed Wami tylko ile juz minęło 3 mam kciuki! Pamietaj ze nie jestes sama kazda z nas to przechodzi,zawsze mozesz z nami popisac bedzie łatwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) znalazlam czas zeby w koncu cos napisac :p wczoraj moj misiek zasnal w wawie na lawce i przyjechal do mnie dopiero po 23 a pojechal do domu niedawno i bylo cudownie a teraz jeszcze chce przyjechac ale ja nie wiem sama bo ostatnio mam problemy ze snem i spie srednio 4 godz na dobe a dzis tylko jedna wiec mu powiedzialam zeby jutro rano przyjechal jak bedzie mogl. A najlepsze jest to ze juz w nastepnym tygodniu przyjedzie albo na PJ albo na urlop okoloicznosciowy na troche dluzej :D a urlop ustawowy bedziemy mieli od 20 sierpnia alez sie ciesze :) no a teraz lece sie wykapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci bardzo suri3 :* ja dopiero dzis znalazłam ta strone i to całkiem przypadkowo zaczełam czegos szukac i znalazłam :) pewnie bedziemy sobie gadac o naszych wojakach, ten mój \"artysta\" 24 lipca ma dopiero przeniesienie do jednostki macierzystej w Słupsku i nie mam pojecia kiedy teraz przyjedzie do domku :\'( smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłego dnia życzę wszystkim! Ania69 przewaznie tak jest ze po przeniesieniu na inna jednostke dostaje sie tzw odmulacz czyli jak Twojego przeniosa 24 lipca to byc moze przyjedzie w weekend po przeniesieniu... Ewciaflower ale Ci dobrze,no fajowo ze wreszcie się zobaczyliscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri3 :) on mi mówił że wątpi aby odrazu dostał przepustke ale byłoby świetnie gdyby akurat tak sie zdarzyło! :* buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×