Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

co to jest ta stałka to jest na 12 godzin czy cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt co do zakupow to sie zgodze!! nakupowalam i ciul ze za male bralam co popadlo :D glupek taki NAwet znizke w TRollu dostalam o 20 % przez te zakupy:D (Minervaa (masz na imie Ewa??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ta stałka to jest na 12 godzin czy cos takiego??? jesli tak to jesli nawet dostanie stałke to nie przyjedzie bo jestemy chyab od siebie z pnad 300km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 69 piszesz do mnie wiadomosci na fotce chce odpisac na nie ale ty zabronilas sobie wiadomosci od dziewczyn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy po przysiędze zawsze chłopcy dostają przepustkę?? Jak długo ona trwa?? I ile czasu Wy czekałyście na przysięgę Waszych żołnierzy?? Ostatnio brat mojego Marcina szedł do wojska ( 3.07) a przysięgę ma już w ten piątek (20.07) .... Czy to normalny termin oczekiwania na przysięgę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stałki przeważnie się dostaje jak kadra idzie do domu tak od 15 do wieczora albo do rana następnego dnia ja mam to szczęście że mój ma do mnie tylko 20 km:) Jusinka mówie o tym żebyś z nim pogadała Nie Aniu mam na imię Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaa nio powiem mu napewno dzisiaj idziemy pojedzic na rowerach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak dostanie stałke a przeniosa go do duzego miasta to pójdzie z chłopakami na impreze jestem tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam laska chyba do podpierania dziadka ale mojemu do dziadka jeszcze daleko hehe niestety. Na przysięgę czeka się przeważnie miesiąc bez kilku dni. Np mój poszedł 9,05 a przysięga była 6,06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komórki trzeba chowac mój chłopak z tego co wiem chowa w portfelu i w nocy z nia najlepiej nie zasypiac bo moga zabrac ogólne trzeba byc ostrozbym a na przysiege czeka sie tak 3 trzy tygonie i 5 dni urlopu zawsze tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANia Ty to jesteś laska!! No z komórkami nie zaciekawie jest rzeczywiście ale sie kombinuje bo w końcu to nasze mózgi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka ojjj zapomniałam o tym ze mam zablokowane wiadomosci na fotce juz naprawiam mój bład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartujesz na tym zdjeciu to bym nie powiedziała ze masz tyle serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka raczej nie No poważnie ja tak mało dojrzale wyglądam ale teraz to już się z tego ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam u Was jest z pjtkami na weekend bo ja siedzę sama będzie ktoś tutaj ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minervaaa to szybciutko mi tu zdjecie przesylaj :P jusinka21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×