Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nio mój żołnierz juz na nowej jednostce na poczatku mówił ze nie zaciekawie ale teraz juz mu pasuje bo jest siłownia bilard i kablówka hehe podobno maja miec błekitne berety jak smerfy hehe i niby mozna mniec telefony przepustki sa co dwa tygodnie tak mi mówił ale nie wie czy przyjedzie za tydzien jutro napewno nie :( i o tym odmulaczu nic nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkiego najlepszego Aniom:) Tak czytam i czytam to forum... a ja juz nie mam po co tu pisac:( Chociaz caly czas mysle o tym co on teraz robi, czy nic mu sie nie stalo, co on czuje... Czasami udaje, ze mnie to wszystko nie dotyczy-ale tesknie cholernie i to naprawde boli... nie przypuszczalam,ze mozna tak bardzo odczuwac brak kogos, czuje taka pustke. Ehh...mój Wojaku gdybyś Ty wiedział co ja teraz czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mi powiedział ze chłopacy którzy poszli do Poznania jada juz do domu a mój tam siedzi i chhhuuujjj wie czy przyjedzie nawet za tydzien!! jestem wkurzona na to wszystko i smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula dziekuje za zyczenia :) nie znam Twojej sytuacji ale wnioskuje ze nie jestes juz ze swoim wojakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no niestety nie jestesmy juz razem od 3 tygodni prawie... Na poczatku bylo dobrze-nawet nie odczuwalam tak bardzo tego wojska... Po przysiedze sie pogorszylo, potem znowu bylo dobrze, a nagle jemu tak jakby przestalo zalezec, juz sama nie wiem o co mu chodzilo po prostu przestał sie odzywac! Nie wiem co sie z nim dzieje... ale w głebi duszy licze na to, ze pewnego dnia przyjdzie do mnie i znowu bedzie tak jak było... Ja ide spac, Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RezerwistKA
PaulaKW: nie martw sie, wydaje mi sie, ze wszystko bedzie dobrze, szczerze taka sytuacje mialam prawie na samym koncu wojska, kiedy nie bylo z naszym zwiazkiem najlepiej, chodzilo o to, ze moj zobojetnial i na niczym mu nie zalezalo, caly czas mowil mi, ze musi przemyslec, ze potrzebny mu czas i ze nie czuje tego przed wojskiem, w wielkim skrocie, ze przestaje mnie kochac, ale ja sie nie poddalam, oni naprawde sa tam w tak ekstremalnych, oderwanych od zycia sytuacjach, ze nie to ze powinnysmy ich zrozumiec, bo tego nie idzie pojac, ale przynajmniej nie przekreslac tego zwiazku, oni tam maja cholerny metlik w glowie, inni chlopacy, czesto ktorzy nie maja dziewczyn strasznie ich podburzaja i sie smieja z nich, a jakby nie patrzec facect potrafi drugiego nakrecic przeciw dziewczynie, nie wiem czy napisalam wszystko zrozumiale ale mam nadzieje ze troche cie pocieszylam wiec glowka do gory, bedzie dobrze, nie ty pierwsza i ostatnia przez to przechodzisz, oni staja sie tam co najmniej dziwni, a uwierz ze ja to juz przewszlam pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! nie ma co zazdrosicic Dziewczyna ktorzy maja juz swoich mezczyzn przy sobie tylko sie trzymac i myslec ze to szybko zleci!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Spóznione, ale najszczersz życzenia imieninowe dla wszystkich ANECZEK:) Nie wiem czy dziś tu zajze bo jade po zakupy na wesele:) Musze kupić sobie buty bo sukienke już mam. Wczoraj miałam jazde i wróciłam dopiero wieczorem:( Miałam już dość:( Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki i znów chyba pustka :P do ewci flower marynarz przyjechał to jej nie bedzie widac przez najblizszy czas hehe a mój żołnierz przyzywa pierwszy dzien na nowej jednostce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi i jak tam Anno zyjesz i Twój wojak chyba nie dawno go miłas dla siebie a ja nadal czekam ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wez staczam sie na dno..jem paczki codziennie ...:( (i to nei jest smiesze wrecz przeciwnie jest nad czym zaplakac!!) jem 2 paczki dziennie od wtorku ()czyli od dnia kiey Moj K. pojechal() i to w dodadtku z lukrrem!! - to taka mala wzmiana co u mnie :P a Ty juz ile sie ze swoim nie widzialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,ze sie tak wkitram:P ale 2 paczki to idzie jeszcze zniesc:P:P ja na poczatku to wpierdzielałam wszystko co mi podeszło pod rece:P sie w domu smiali ze mnie i mowili:\'\'co jesz?-miesko:)a skad masz?-przypełzło:P\'\'to taki maly dowcipek na dobre popołudnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sama nie wiem czemu mam dzis taki dobry humor:P czeka mnie kolejny samotny weekend,potem nastepny i nastepny:P a potem bedziemy tancowac z moim Miskiem jeju to juz tylko 22 dni:P stresa łapie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh dobry dowcip :P ja tam nie jem prawie nic heh serio ale cos tam zawsze musze przynajmiej raz dziennie michał na mnie krzyczy ale cóz życie he, i nie widziałam sie z nim od poczatku lipca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie przjmuj sie:P to dopiero koniec lipca:D nie no zartuje sobie:)wiem jak to jest ciezko:)moj po przysiedze nie przyjechał prawie 7 tygodni:/bo byla tam sepsa i kwarantanna była myslałam,ze sie skrece:/ale dałam rade Ty tez dasz:)nie ma innej obcji:)zobaczysz dostanie pj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tez juz bym chciała ślubbb ahhh było by tak pieknie a Ty sie nie stresuj tylko szalej ze szczęscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja teraz tez nie jem prawie nic:P wpadłam w manie odchudzania przed slubnego:P cwicze no teraz z przerwa bo ta piekelna świnka;/ szyja za ciezka mi sie zrobila:P ale kazda wymowka od cwiczenia dobra nie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio czekam na wiadomosc od niego ale to tak na 100 % to mi pewnie powie w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojs ja szaleje:P ale wiesz mimi wszystko to mały stresik jest;/ boje sie,ze cos palne głupiego:P pomyle sie w przysiedze czy cos:D no ale mam nadzieje,ze bedzie dobrze:)mam nadzieje,ze nie powiem jak moje kumpela:....oraz,ze cie nie dopuszcze az do smierci:P porazka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ba to Ty masz świnke to Ci sie porobiło ale przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe no zdarza sie hehe łee tam cos tu sie przejmowac tylko najwyzej sie bedzie z czego posmiac po wszystkim hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Aniuuuu gdzies Ty polazła juz?:>:P wracaj do nas:D ano porobiło mi sie:P stara baba i świnke:D ale dobrze,ze teraz a nie za jakies 2-3 tygodnie poszłabym ze swinka do slubu normalnie pieknie bym wygldała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×