Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

oj dziewczynki co tak zaniedbujecie forum?:>:P nie ładnie,nie ładnie:) ja wpadłam tylko zeby zyczyc Wam miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) wlasnie Bartek musial mnie na chwile opuscic wiec znalazlam czas zeby tu zajrzec :) PJ oczywiscie mija szybko jak cholera ale jest bardzo fajnie :P wczoraj Bartek mial egzamin i nie zdal bo nie zapial pasow normalnie byl wsciekly na maksa ale coz mowi sie trudno, za to spedzilismy mily wieczor ze znajomymi i troche mu przeszlo a teraz pojechal cos pomoc swojemu tacie i przyjedzie pozniej, a ja tak nie lubie pozegnan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Skarby... ja to tak szczerze mowiąc to ne mam co tu pisac... 095 zostało :D ale nie wiem co dalej, on tez nie... mam zespoł napiec przedmiesiączkowych i wlasnie siedze zbulwersowana ze poszedł z grupą na darmowe kino! zmieniłam prace nie wiem jak to bedzie...teraz ochrona :) co najgorsze...dziewuszki sie cieszą ze ich wojaki wychodzą, a ja owszem razem z nimi, ze akurat one są szczesliwe, ale z drugiej strony..nie mowiąc o waszych wojakach, to moj przez to ze wyszli cierpi i ja tez, bo klepie słuzby i pododdziały co 2 dzien i nie moze przyjechac...nawet w niedzile ma słuzby to nie mozna w odwiedziny pojechac. A szkolenie nowych potrwa jeszcze 2 tyg~! pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i juz po naszej PJ :( Bartus mial tyle roboty ze przyjechal tylko na 15 min zeby sie pozegnac i pojechal... ale znoe zaczelam plakac jak glupia ale juz mi lepiej bo piszemy smski a poza tym moze niedlugo znow sie zobaczymy o ile chorazy da mu ten urlop nagrodowy. A zaraz ide spac bo jestem wykonczona to dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja właśnie pożegnałam mojego wojaka po 4 wspaniałych dniach:) ale nie ma źle bo w tyg. znowu sie zobaczymy tylko jeszcze nie wiem kiedy.... Normalnie wiecie czego sie dziś dowiedziałam!!!Że ostatnie równanie rocznika to wcale nie jest zamierzchła przeszłość bo mój brat był \"ofiarą\" tego procederu!!!Tak, że nie traćmy nadziei. Mój brat mmiał służyć 15 m-cy po odsłużeniu 10 dowiedział sie że ma jeszcze tylko 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) kurcze pare dni tu nie pisałam i tak mi brakuje tego forum:) od srody prawie sie nie rozstawałam z moim skarbem:) dzisiaj juz poszedł do pracy bo tak sie za nia stesknił biedak:D...ale co tam przyjdzie do mnie wieczorem:) Jak to dobrze ze juz nie musi wyjezdzac juz do tego syfu..juz jest tylko moj:D Za 3 tygodnie jedziemy nad morze,wkoncu odpoczniemy:P Zimolki..a zwłaszcza wiosenki, nie przejmujcie sie ze tyle wam jeszcze zostało,bo to wojsko naprawde szybko mija...ja nawet nie wiem kiedy mineło te ponad 8 miesiecy..a na poczatku tak narzeklałam:P Aaaa i miłego dnia wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia Ty to wiesz teraz,, że żyjesz :D Miłego dnia dziewuszki :) Aha, i witam Aneczkę - nowa forumowiczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc minie niby chwila; Bo trzydzieści do cywila. Trepom w głowie się nie mieści; Że zostało nam trzydzieści. Coraz wyżej słońce świeci; Nam ostatni miesiąc leci. Każdy mi to dzisiaj przyzna; Że trzydzieści to cienizna. Dzisiaj panny znów płakały; Bo nam został miesiąc cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Paulunia dzięki za słowa otuchy. Nie wiem czy to weekendem ale jakieś takie puste nasze forum się zrobiło:( Necia to już z górki poleci szybciutko i zaraz będziemy i Ciebie żegnać:( A nam jeszcze 182 dni zostały jak to mój mówi kosmos gwiazdka 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie:) Cywil zbliza sie wielkimi krokami, az niemoge w to uwierzyc ze to wszystko dobiega konca...... Nigdy nie chcialabym sie wrocic do 5 lutego;/ ]Coraz wieksza ulga.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
hej laski przychodze z nowina :P hehehe dowiedzialam sie ze moj byly wojak ktory mnie zostawil dla tej swojej przyjacioki to juz nie sa razem hehehe :P to sie porobilo :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Jusinka to ma za swoje zrobiła mu to samo co on Tobie oliwa zawsze sprawiedliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) juz zaczynam sie powoli stresowac przed egzaminem na prawko bo to w czwartek i jakos coagle o tym mysle. A z drugiej strony sie denerwuje tym czy nasz maly plan sie powiedzie bo wymyslilismy ze chcemy urlop nagrodowy 11 sierpnia na 7 dni a ustawowy przesunac na 1 wrzesnia. To by sie pewnie udalo ale dzis z urlopu wraca bezposredni przelozony Bartka i moze nam wszystko popsuc ale jestem dobrej mysli. Ale niech on juz sie odezwie w koncu :( ja to niedlugo bede kłębkiem nerwow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciaflower, ja też mam egzamin na prawko 2 sierpnia :D I właśnie za chwilę jadę ostatni raz na plan z moim instruktorem.. Póki co jeszcze się nie denerwuję, ale nie wiem co to będzie w czwartek.. W jakim mieście masz egzamin? Może się spotkamy gdzieś przypadkiem :) Już dziś z tego miejsca życzę Ci powodzenia... A mój przyszły wojak od środy będzie już pełnoprawnym poborowym... A ja umieram z żalu i smutku, że został mi tylko jeden dzień żeby się nim nacieszyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia u mnie wszystko OK!! :) Przestałam tu zaglądać bo moj Wojaczek co chwila jest w domu i wogole nie odczuwam tego ze jest w wojsku, no moze tylko troche... i jakos tez niemam czasu zeby siedziec na necie , ale jeszcze chwile i bedzie po wszystkim cale szczescie.. Zajebane wojsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiababka ja zdaje w bialej podlaskiej wiec sie nie spotkamy bo zapewne nawet nie wiesz gdzie to jest :P i ja mialam dzis jazde i mam jeszcze jutro i w srode az trzy godziny no i przed egzaminem 1 wiec ogolnie mam jeszcze 6 :) i wspolczuje ze musisz teraz przechodzic rozstanie ze swoim bo wiem jakie to trudne, pamietam ze jak ja sie zegnalam w nocy ze swoim to plakalam jak nigdy dotad i az jemu łzy lecialy a potem nie spałam cala noc :( ale juz o tym nie chce pamietac! a Bartuś mi napiasal ze podczas jego PJ zostal wydany rozkaz ze maja mu dac ten urlop nagrodowy za wzorowe pelnienie sluzby i nie naganna postawe zolnierska :P i chyba 10 go wezmie wiec jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam watpie zeby chcial do mnie wrucic skoro stwierdzil ze nasz zwiazek to niebylo to cos......i wogule duma nie pozwolilaby mu podejsc do mnie a po za tym ja mam faceta i nie mam zamiaru wracac do niego nie po tym co mi zrobil jak mnie potraktowal..nie ponize sie do tego stopnia !!!!!!!!!!!! Z tego co widze to na fotce codziennie mnie podglada hehehehe niech se popatrzy bo tylko tyle mu pozostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny! Dawno mnie tu nie bylo pewnie nawet nikt nie tesknil..Moj pies doprowadza mnie momentami do ....(lepiej nie bede uzywac niecenzuralnych slow)..mam rece jak gdybym sie zyletka ciela!!ehh;/ A pozatym u mnie tak oo ... samotnosc doskwiera ..ale trzeba sobie radzic :( Jusinka widze ze o Twoim Kowboju teraz mowa..widzisz jakie to chlopy sa...najpierw odszedl na podboj swojej przyjacioleczki a teraz ona go ma w dupie moze tak specjalnie zrobila?? Glupota ludzka oczywiscie bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wiecie co tak sobie myslalam ostatnio o prezencie dla mojego wojaka jak juz wyjdzie i doszlam do wniosku ze skoro on nie chce kupowac chusty bo stwierdzil ze szkoda mu na to kasy bo i tak bedzie lezec gdzies w szafie to ja pomyslalam ze ja moglabym mu kupic :) i nawet juz znalazlam ladna http://www.rejd.republika.pl/zima.html to ta z numerem 44 i inny wierszyk : najpiekniejsze chwile zycia Tobie ojczyzno oddalem, reszte oddaje dziewczynie która pokochalem :) ladna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ktoras z was sie orientuje to napiszcie ile wasi chlopcy placa za chusty jak zamawiaja bo tez nie chce mocno przeplacic ale uwazam ze ta cena jest w porzadku jak na taka piękna chuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×