Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nio musi bys dobrze sylwia nie ma sie co bac... rozstanie psuje tylko słabe uczucia tak mi sie wydaje. i jak tam minerveaa po przepustce swojego marynaza??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznie
Macie kogos w JW1954 bo mój brat dzis własnie tam poszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznie
JW1954 Ostróda-zapomniałam napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boję się tego co będzie między mną a Marcinem.. Wiem, że damy radę i to wytrzymamy.. Nasza miłość będzie pchała nas do przodu.. Na przysięgę muszę czekać aż do 31.o8 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
właśnei dzisiaj poznałam chłopaków którzy wrócili z wijd=ska i opowiadali mi jak tamm jest. do oprzeoustki mam jeszcze 3 tygodnie i damy rade. pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Minerva nie ma swojego w marynarce. Mój jest Marynarzem i Ewci i chyba teraz jeszcze Blanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia gratuluje zaręczyn, szkoda ze cie nie bylo bo bylo wyjatkowo. ALe ty tez na pewno mialas wiele wrazen. Pozdrowie Mariusza. Jutro jade do niego na grila ze znajomymi z FSMu. Kurcze ale ci fajnie. A ja ostatnio zlapalam dola i zastanawialam sie czy nie zerwac z moim wojakiem, czulam poprostu ze nie zasluguje na takiego faceta jak Grzes. Nie zebym przyprawiala mu rogi a on i tak by mi wybaczal...to nie to, nigdy bym mu czegos takiego nie zrobila. Ale mialam dola okropnego. Na szczescie przeszlo mi wczoraj...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny!! Właśnie Necia dzięki :) Aniu ja nie mam marynarza ja mam kierowce w wojskach rakietowych:P A po przepustce spoko jak zwykle przeleciało:( a następna dopiero za tydzień:( Prdzyneczka skoro Ty nie jesteś dla niego dobra to która jest pomyśl sobie w ten sposób!! Moim zdaniem zrywanie z takiego powodu jest niepoważne gdyby on chciał kogoś lepszego (podejrzewam że nie ma takeij kobiety) to by nie był z Tobą. Zwłaszcza że nie przyprawiasz mu rogów:) Natalia gratuluje. A my ustaliliśmy datę ślubu wstępnie na sierpień 2008. Zobaczymy jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy ustalone na przyszły rok ślub, tylko to jest tak, ze jak się mieszka razem 4 lata ze sobą tonie chce się tak brać ślubu, ale i tak weźmiemy. Zresztą ja już jeden ślub i rozwód przeżyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerwa teraz to tez juz to wiem... dlatego pisalam ze juz mi przeszlo. Za tydzien przyjezdza na przepustke a we wrzesniu na sobie wziac 2x HDK + nagrodowka i przyjedzie na 7 dni dobra ide w pole nakopac troche ziemiakow na obiad, bo ostatnio to ja pelnie role gospodyni domowej hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie:) Jak miałam 20 lat wzięłam ślub z takim jednym i po 3 latach się rozstaliśmy, ponieważ wpadł w złe towarzystwo, nie pracował okradał mnie i rodziców swoich i generalnie miał wszystko w d...ie:( i tak mi źle z nim było , że kiedyś siostra na te smutki zaciągnęła mnie na dyskotekę i tam poznałam mojego Tomcia:D i zaraz złożyłam pozew o rozwód:) A po miesiącu poznania Tomcia wynajęłam mieszkanie i Tomuś się do mnie wprowadził i od tamtej pory mieszkamy razem i jest nam cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ze się za wczasu wywiązałaś z tego toksycznego związku!! A cywilny teraz można raz dwa załatwić a będziecie jakieś przyjęcie robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy jakieś przyjęcie robić za wasne zarobione pieniądze. Ja nie chce już pomocy od rodziców moich bo nawet by nie wypadało. Na poprzednie moje wesele sami mi zorganizowali, ale to miałam takie dwudniowe z pompą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie będziemy robić pompy;) jednodniowe przyjęcie w restauracji i tyle. I sama najbliższa rodzina. I zaraz po chcemy jechać gdzieś na podróż poślubną z prawdziwego zdarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety hehe to przepraszam minervea z jakas dziewczyna ostatnio rozmawiałam i ona miała przepustke i marynaza chyab hehe pomieszło mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chyba bo jeszcze u kogos wódke znalezli i moga za to wszyscy beknąc a pózniej zobaczymy sie dopiero w pazdzierniku :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz Cie nie maaaa???? ojjj.... i ciekawe czy w ogóle przyjedzie :( ja mam zawsze szczescie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minervaa ostatnio madry czlowiek piwoedzial mi tkaie zdanie \" jak jechac w podroz poslubna to najlepiej gdzies do lasu do opuszczonej chatki zeby to para mloda byla dla siebie jedyna atrakcja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie przejmuj sie tak. u mojego wojaka tez znalezli alkohol i przylapali kogos na bijatyce. tez mieli miec przesrane wszyscy ale potem wyszlo na to ze tylko ci winni mieli przewalone. a moj wojak zaraz po tym do domciu przyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wpadłam tylko na chwile się przywitać. Czekam na mojego wojaczka:) Bedzie u mnie ok 16-18, bo jutro idiemy na wesele:) Opuszcza mnie dopiero w środe:p Nie moge się doczekać, aż go zobacze! Chyba szybko się do was nie odezwie, bo będe baaardzo zajęta:p Pozdrowionka:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się pochwale, że w czrawtek nasza 4 rocznica! Niestety już nie będziemy razem, ale nie moge uwieżyc, że juz tyle czasu się ze sobą męczymy:p już zmykam! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale zajęłam się czymś ciekawym i zapomniałam się na chwile. Napewno Twojego puszczą Aniu! U mojego przed przysięgą wywalili drzwi z framugą i powiedzieli im że za to nie pojadą do domu po przysiędze ale naprawili drzwi sami i wypuścili ich! Rodzyneczka w chatce w lesie to będziemy się mieć na codzień w szarej rzeczywistości:) u siebie w domku:) A mój właśnie pisał że przyjedzie o 16.30 bo stałkę dostał:D :D:D więc muszę zaraz spadać ugotować mu pyszny obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - udanej zabawy i oczywiście miłego spędzenia czasu z ukochanym :D Minerva - to fajnie się masz:) Mój przyjedzie za tydzień:) To ile Was dzieli km skoro przyjedzie do Ciebie na stałkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×