Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Agatka to ciesz sie ze pisze sms!Ja czasem dostane 2 w ciagu calego dnia!! Chociaz tarfiaja sie i \"dobre dni\" i piszemy czesto .Dzis np byl do 17 caly czas nieosiaglany nie wiedzialam co sie z nim dzieje...;/ Takie naciskanie na chlopaka nie polepszy Ci sytuacji..wiem z wlasnego doswiadczenia.JAk jeszcze nie vbyl w wojsku non stop sie czepialam o kazda dizewwczyne jakiej powiedzial nawet zwykle \"\"czesc\"\" i na poczatku byly z tego powodu konflikty miedzy nami ze sie non stop czepiam ...ale za to teraz mam jak w raju idzie i nawet sie nie rozglada...teraz jak jest na pj oczywiscie.. Ale trzeba miec do siebie zaufanie :) Wasz zwaizek ejst juz dojrzaly skoro jestescie juz 5 lat ze soba i pewnie tez nei ejdno przeszliscie.Skoro tak dlugo ze soba jestescie to na pewno wojsko tego nie zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Nio ufamy sobie, ale jestesmy stasznymi zazdrośnikami, buu on jest strasznie zazdrosny o mnie a ja o niego i czesto powstaja kłotnie. Oj juz wiele przeszliśmy ze sobą. Tak strasznie sie boje zdrady, rozstania, on jest całym moim światem, nie wiem cio ja zrobie bez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie zadnej zdrady! Wybij to sobie z glowy i nie zadreczaj sie tym!! Jutro lato z radiem w sanoku ktos sie wybiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
W Sanoku? Oj daleko, ja jestem z Gniezna koło Poznania :-) Dobrze ze takie forum istnieje, tak to nie mialam z kim pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
hmmm cgyba juz nikogo tu nie ma, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wlasnie moj misio pojechal do domu bo od srody byl u mnie i stwierdzil ze nie wypada zeby caly tydzien u mnie spal wiec jedna noc spedzimy osobno :P jutro oczywiscie znowu bedziemy razem :) a jest cudownie naprawde a urlop ma do wtorku do 24! w poniedzialek jade z nim i bedzie oddawal krew zeby we wrzesniu przyjechac na 12 dni :D no a teraz do Madzi: W błękicie nieba i słońca blasku niech miłość Wasza rozkwita, Gdy wierność i prawość Was będzie prowadzić, do domu szczęście zawita. Radosny szczebiot dziecięcych głosików każdy dzień opromieni, a wspólne wzajemne zrozumienie nigdy się, nigdy nie zmieni. No a teraz lece odpoczywac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje wlsnie dowiedzialam sie okropnych rzeczy. U mojego wojaka na jednostce jeden \"kot\" podcial sobie żyły i lezy teraz w szpitalu a drugi trafil do psychiatryka. ja nie weim co sie dzieje z tymi mlodziakami. jak moj grzes byl kotem to nie bylo tak strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGATKO - nie zamartwiaj sie bez potrzeby, jak sie kochacie i jesteście ze soba tak długo to chyba go już na tyle rozgryzłaś , ze nawet jakby Cię zdradził to chyba byś się zorientowała, ale narazie nie panikuj - nie ma sensu :) A tak w ogóle ile masz lat?:) Ewcia - to naciesz sie swoim Marynarzem:) Madzia pewnie teraz się przygotowuje do ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobor 2004 noi po co to tu piszesz?? tak mnie interesuje ile kurewek wyruchales i ile z was sie kila dzieki temu zarazilo (a zycze Ci tego) :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie wlasnie szykuje na disco i wpadlam zobaczyc co tam slychac a tu widze ze znow wstretni prowokatorzy nas odwiedzili 😠 dziewczynki nie bierzcie do siebie tego co oni tu pisza! bo nawet nie wiadomo kto to! a przeciez jakis facet ktory 3 lata temu wyszedl z syfu nie szuka po necie takiego forum jak nasze. faceci wcale nie zdradzaja tak czesto w wojsku, moj facet mi opowiada wszystko co tam sie dzieje i wie ze tam wcal;e chlopcy nie robia takich numerow bo da sie wytrzymac od przepustki do przepustki. Niech zadna nie psuje sobie humorku glupimi myslami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Czyli ze wiekszosc to paly a nie wojaki, nie wszyscy zdradzaja. PORZĄDNI NAPEWNO NIE!!! Dla mnie taki facet ktory lata na panienki to zwykła świnia i napewno nie prawdziwy mężczyzna, i Ty tez moj Drogi do nich sie zaliczasz!!! Jestes NIKIM ZEREM!!! Ja mam 19 latek, moj facet 23 i znamy sie 5 lat. Właśnie sobie pojechał do domku, było suuuuuper. Jutro jedziemy nad wodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki,ostatnio rzadko tu wpadam..ale same rozumiecie jak to jest miec wojaczka obok:) Niestety jutro urlopik dobiega konca:( Ale i tak się ciesze ze troche czasu spedzilismy razem..szkoda ze to tak szybko minęło:( ale damy rade do cywla coraz bliżej! Madziu zyczę Wszystkiego Najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko dla mnie ten koszmar juz sie skonczyl i chociaz czesto bylo cieko to jednak wytrzymalismy, i powiem ci ze jestem pewna ze mnie nie zdradzil. A takie rzeczy to pewnie mowia ci te osoby ktore tak naprawde cie zazdroszcza. Pozdrowionka:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh...dlaczego przepustko urlopy mijaja tak szybko?? Tyle sie czeka na ten Jego przyjazd...przyjezdza...radosc...i czas zaczyna leciec jak oszalaly...i konczy sie to wszystko łzami za odjezdzajacym pociagiem w ktorym on jest i wraca tam...ale jeszcze te 5 miesiecy i bedzie moj :) na zawsze...tylko to daje jakos wytrzymac bez Niego. A jak Wasze weekendy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ehhh no naprawde przepustka przeleciała szybko jak nigdy strasznie sie teraz czuje sama smutno :\'( i ta swiadomosc ze zobaczymy sie dopiero w pazdzierniku po tym smiesznym polignie a do tego wszystkiego nie ma telefonu bo oddał do gwarancji a nie miał od kogo wziasc strasznie sie dzis czuje :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gushila i Ania - dacie sobie radę, ja z Tomkiem widywałam się tylko co miesiąc albo rzadziej a już nam zostało tylko 8 DDC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:) ja juz po wszystkim:) było cuuuuuuuuuuuuuudownie:D dziekuje ślicznie za zyczenia:D no a teraz spadam do Miska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Madzia no wlasnie jak znajdziesz chwilke napisz jaak bylo i zdjecia oczywiscie :):P A ja czekam do wrzesnia jeszcze nie wiem dokladnie ktorego ale czekam na przpustke :)Zyczcie m izebym wytrawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio jakos trzeba wytrzymac ehhh to zycie nio mi zostało tez 5 miesiecy z ogonkiem, nioo madzia teraz szczesliwa mężatka :D:D:D:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Ania! Moj byl 2 miesiace na poligonie, buuu. Najpierw w Powidzu, mial blisko do domku wiec byl u mnie co tydzien, potem drugi miesiac we Wicku Morskim. A ma ktoraś z Was Chłopaka w wojsku w Koszalinie??? Moj tam jest. Dzis pojechał do jednostki, weekend spędziliśmy razem. DZIĘKUJE WAM ZA WSZYSTKIE POCIESZAJACE SŁOWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×