Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

a moj misiek juz opuscil jednostke i za godzine ma pociag :) spytalam go czy zeszla opuchlizna to tylko powiedzial ze starszy marynarz smieje sie z niego zeby wyplul cukierka a kapitan mowi na niego muminek :) juz mi sie podoba ta ksywka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia zyczę udanej pjtki,moj misiu dopiero za 6 dni przyjedzie a moze juz za 6:) Marioleczka przykro mi,taki długi staz mieliscie,az zaczynam sie martwic zeby u mnie wszystko dobrze sie skonczylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:) ajs ja dzis zaszalałam i obciełam włoski:D heh smiesznie mi bo mialam juz dosyc długie jak na mnie:D ale co tam:D Necia ja równiez gratuluje Ci wytrwałosci:) i zycze samych szczesliwych chwil w cywilu:) Ewcia super,ze Twoj przyjezdza:D farciaro:P Maxunia wysłałam Ci fotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje sloneczko jest od poniedzialku w domu :-) dzis rano wrocilam od neigo, jade na zakupy a potem slonce przyjezdza do mnie :-) Zostalo mu 55 dni :))))))) ale sie ciesze :-))) jego tato sie pytal kiedy sie wprowadze do nich ale narazie niestety nie moge ;-((( musze szkole skonczyc... dobra jede na zakupy... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Nie wiem czy mnie pamietacie, ale jestem z poboru majowego ;) Mialam przymusowa przerwe w pisaniu na forum, ale wrocilam do domu i dostep mam duzo latwiejszy :) Witam nowe forumowiczki :) I gratuluje tym ktore maja juz swoich wojakow przy sobie. Mi niestety zostaje wciaz czekanie ;) Z moim wojakiem chyba przezywamy okres docierania sie, z pewnoscia nie jest to taki jedyny bo pewnie jeszcze kilka przed nami. Jak spedzamy Pjtki razem to jest super, gdy sie nie widzimy jest nieco gorzej - ale moj wojak tlumaczy to tym, ze on musi miec mnie przy sobie wtedy nie wkreca sobie glupich klimatow. Pozzdrawiam, postaram sie was odwiedzac regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah zapomnialam o najgorszym :( Moj wojak dzis sie zapisuje na wyjazd na misje pokojowa do Kosowa. Wyjazd jest w marcu, on wyjdzie pod koniec stycznia. Pol roku bez niego - to bedzie koszmar, a do tego dojdzie strach o jego bezpieczenstwo i zycie :( To jeszcze nie jest przesadzone bo on musi przejsc testy psychologiczne i sprawnosciowe, ale znajac zycie - wszystko przejdzie spiewajaco ehh. A ja nienormalna sama mu ten wyjazd zachwalalam bo uznalam ze nie moge mu zabronic... teraz jak postawil mnie przed swoja decyzja mam mieszane uczucia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,ja własnie ugotowałam obiadek i czekam za kumpelą bo wybieramy się na przejazdzke rowerową..Mój misiu prawdopodobnie we wtorek przyjedzie..juz nie mogę się doczekac! Seria witaj pamiętam Cie i to doskonale:) Mam nadzieję ze Twoj facet to jeszcze raz przemysli i nie opuści Cie na te pół roku,3 mam kciuki..a z drugiej strony nawet gdyby wyjechał to napewno przetrwacie i tę rozłąke,bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dziewczyny , ja juz mam dosc tego wojska , SKonczyC sie nie moze:|:|:|:|, juz tyle czekam i coraz gorzej mi sie ten czas wydłuza, chyba nigdy nie zleci do tego pazdziernika:(... Moj zolnierz pojechał na poligon,niby na 2 tygodnie maximum ale okazalo sie ze nastepne 2 dwa tygodnie bedzie tam siedzial, Zajebane wojsko Niecierpie tego ,modle sie zeby był juz pazdziernik i zeby tam juz niesiedzial bo mam tego dosC!!!:[ ALe załatwil sobie PJ i przyjedzie w piatek,to mnie tylko pociesza.. Nigdy w zyciu juz niechce słyszec o wojsku bo tylko wqrwić potrafią.. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc a ja sie dzis załamałam;/ kurcze ja sie ze swoim zobacze dopiero w cywilu...no chyba,ze dostanie złota pj czy jakos tak to pare dni przed cywilem....:/ale az mi sie cos robi;/ dobrze,ze to juz tylko 7,5 tygodnia to moze wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Hej Dziewczynki! Dawno mnie tu nie było... Nio nie miałam czym się pochwalić :-P A teraz juz mam! Otóż moj ukochany Misiu przyjeżdza w piątek na pj :-) ALE SIĘ CIESZE!!! Jeszcze tylko dwa miesiące, tzn wychodzi 23 października!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) moj misiaczek pojechal na chwile do sibie wiec pomyslalam ze zajrze :P prawie cala noc nie spalam bo pisalam z nim zeby nie zasnal a od rana tez ciagle bylismy razem. A mowie wam jakie jaja, wtedy jak przyszly te wezwania do niego i jego brata to jego rodzinka nie otworzyla jego wezwania i podali mu date ktora dostal brat i misiek zalatwil ta PJ na slowo a dzis otwieramy wezwanie a tu data 10 wrzesnia! strasznie sie wkurzylismy no ale przesluchali go i ma jakis papier ze byl tylko teraz niewiadomo czy przez ta glupia pomylke nie przeloza urlopu... a chyba nawet sprawy nie bedzie bo ten gosc co dostal to taki idiota ze na policji zeznal ze gdyby nie zaczepial to by nie dostal :P wszystko wiec jest ok i ja juz nie musze byc swiadkiem tylko Bartek bedzie sie tlumaczyl z tej zlej daty bo gdyby nie ta PJ to normalnie by to zalatwil na urlopie no ale zobaczymy :) alez sie rozpisalam ale juz koncze bo zaraz moj misio znow przyjezdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jestem pierwsza:) Miłego dnia! Mój Misiek ma być u mnie w sobote:) Już się ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezerwistka Was wita :!! Wczoraj mieliśmy pierwsza noc w cywilu, był szaman, prezencik i świeczki na podłodze:) Ale się ucieszył:) Życzę Wam wytrwałości:) Mariolciu przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! O Necia to super,pozazdroscic.. Moj moze we wtorek przyjedzie chociaz niewiadomo bo jada na poligon na dwa tyg ale moj chyba nie...mam nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety dzis mój żołnierz jedzie na poligon :( zero kontaktu przez miesiac ehhhh :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Ania nie masrtw sie na zapas, z pewnoscia jakims dziwnym sposobem Twoj chlopak sprawi ze wasz kontakt bedzie regularny ;) Za to ja odbieram jutro mojego wojaka, bo przyjezdza na weekend i postaram sie mu subtelnie wybic ta misje pokojowa z glowki.... Madziara - skladam najlepsze zyczenia :) Wczesniej nie mialam okazji bo mnie tu nie bylo a wczoraj najzwyczajniej zapomnialam, wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj wojak moge sie pochwalic dostal 5 dni urlopu nagrodowego za dobrze pelnione sluzby czy jakos tak :) i przyjezdza za tydzien :) szkoda tylko ze to beda akurat dni przed moim egzaminem poprawkowym gdzie powinnam sie uczyc ale jakos to bedzie ;) a pozniej tak jak Zolnierz Ani jedzie na poligon...ale i to trzeba jakos przetrwac...co nas nie zabije to wzmocni :) Pozdrawiam wszystkie Was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Witajcie Kochane! Moj Wojak jutro o 5.30 wychodzi z jednostki i jedzie na pj. O godz 12 juz go zobacze ale się ciesze!!!! :-) :-) :-) Tylko najgorsze jest to ze mam chory żołądek i mnie boli, ale moj Ukochany mnie wyleczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widze ze duzo PJ sie szykuje a moj juz jutro jedzie o 5 rano ale jeszcze dzisc idziemy na dyskoteke :) powiedzial ze bedzie sie tez staral o drugi urlop nagrodowy bo u nich tak przysluguje No i dzis mi odda swoja stalke bo wczoraj mu zrobilam niezle kazanie bo naprawde nie dosc ze tyle mandatow przez te stalki to ostatnio przez tydzien w jednostce byl dwa razy i wydal na stalkach ponad 300zl i mial ze soba fajki wiec nic tam nie kupowal. Bo wydal cala nagrode 150 i jeszcze pieniadze ktore mial oddac w kantynie normalnie z nim to gorzej jak z dzieckiem. na szczescie ja mam wszystkie jego pieniadze wiec juz takich sytuacji nie bedzie ale z ta stalka to sam zaproponowal ze odda :P a do dentysty nie wyciagnelam go bo czasu zbraklo ale niedlugo urlop wiec sie nie wymiga :) a tak w ogole to jest cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj... Moj Zołnierz Całeeee SzczESCIEeE jutro wraca z poligonu,dzwonil jakis tam pułkowinik ze jednak juz jutro wracaja,ale sie ciesze, Bo ten poligon to jedna wielka CHała;/ Dobrze ze nie bedzie sie juz tam meczył,i niebedziemy sie tyle klocic przez to bo dalo mi to tez duzo w kość Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dzis sobie z nim troszke popisałam esków bo pozyczył telefon od kolegi ale powiedział ze nie wie kiedy teraz sie odezwie :( tyle czasuu nie wiem czy tam nawet inni beda mieli jak ładowac telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( wlasnie moj marynarzyk pojechal :( nie lubie sie z Nim rozstawac ale obiecal ze postara sie przyjechac jak najszybciej... ide spac bo teraz tylko przyszlam kompa wylaczyc bo braciak jak zwykle zasnal. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!!Miłego dnia! Moj michu jeszcze niewie czy w koncu jedzie na ten poligon ale pewnie tak i nie zobacze go 3 tygodnie:( Masakra!!!Co prawda jak wroci to zostanie tylko 30 dni do cywila ale niewiem jak ja to przetrwam!Chociaz 5 tygodni do przysiegi tez dałam rade więc i teraz jakoś to będzie...Nie ma co się załamywać bo i tak to nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczyny :) niedawno wróciłam z ustki od mojego marynaża :* to były świetne 3 dni. teraz wywieźli go na macierz na hel :/ najdalejk jak sie da. cały czas do mnie pisze esy i to mnie cieszy:) za 2 tygodnie znowu przyjedzie na 5 dni :) ciesze sie ogromnie :) jak mo opowiadał jak tam jest to mi szczena opadła...gdzie on poszedł... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was chyba zamykam oczy (sorry ale szybko czytałam) pytała jak to jest z żołnierzem zawodowym.Na stopień kaprala, sierżanta, plutonowego jest szkolenie które trwa dla kaprala 3 miesiące a dla plutonowego pół roku. Aby mieć stopień chorążego trzeba skonczyć 2 letnią szkołę podoficerską tzw, chorążówkę ale mało ich zostało u nas w kraju bo większość poliwkidowali. Na oficera czyli porucznika trzeba skończyć 3 letnią szkołę oficerską. We Wrocławiu chyba jeszcze jest bo też dużo zliwidowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×